Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Да ви попитам аз сега вас едни работи...

Публикувано от Продавач 
Re: Да ви попитам аз сега вас едни работи...
28-06-2010 - 21:31:06
Quote
Imotko
Брокер, къде ще го купиш блока, в Банско ли.
Батко, не съм се изразил ясно-в Иван Вазов чалга няма да има. Взимай парите и идвай.
И стига с тия лихви, баба си все от лихви е живяла. Работете.
Не разбрах това евро ли са или монголски тугрици.За Иван Вазов 50000евро за 120 квадрата.На толкова го оценявам.Ти може да му искаш и половин милион проблема си е твой.Или кандисваш или затваряш и отиваш да пасеш овците по чукаро.Аз работа си имам достатъчно и имоти също.Но ако предложиш нещо наистина качествено може и да си помисля.300000 евро може да дам но в София няма такъв имот.Нещо си объркал градовете.Това са цени за други страни и градове.Имотко ти си за съжаление. Магариите и маймунджилъците ти не минават.Боже докъде мързела може да докара човека.
Re: Да ви попитам аз сега вас едни работи...
28-06-2010 - 22:32:50
Евро, разбира се. Засега в България цените на имотите са в евро. В Иван Вазов по 50000 евро 120-те квадрата бяха през 1998г.
Сега не са и няма да бъдат. Защо няма да бъдат? За да не може всеки цървул с 50000 да се довлече тук.
Защо все ми предлагаш да затварям, нали отдавна съм обяснил на всички сривлета, не сте фактор на пазара на имоти в София и той се оправя и без вас.
Re: Да ви попитам аз сега вас едни работи...
01-07-2010 - 09:15:57
Imotko - Много ги надуваш цените.
При това 98 цени в ЕВРО НЯМАШЕ - то и евро нямаше smiling smiley
2002 - На Кричим - точно с/у София ленд (бившия) 120КВ струваха точно 33 000 долара.
За толкова го взе братовчед ми. И ми предлагаше да си взема и аз за 26к - двустаен 75кв чисто (скъпо ми се видя).
Предлагаше ми да ми даде кинти да толкова колкото не ми стигаха тогава.
Re: Да ви попитам аз сега вас едни работи...
01-07-2010 - 09:45:19
Цената вероятно няма да е 300-350 хил., а 3-4 милиона, защото за да станат реалност част от налудничавите идеи тук трябва да се купи минимум един панелен блок в Иван Вазов, да се бутне и да се построи според изискванията. Вероятно ще излезе и повече, но който има мерак трябва да има и здраво дупе, а не празна глава. Чалгата не я дават по райони, а се слуша от хората. Заради майка мед.сестра и щерка лекарка точно там/Стрелбище/ някалко пъти мой приятел вика полиция, защото дънят радио Веселина до дупка. Чалгата за съжаление е музиката не на простите, а на младите и няма как да се избяга от нея.

Реалният клиент не казва, ако има това и това, например хубав морски плаж с вълни за сърф в Павлово, ще купя. Реалният клиент е дошъл от провинцията, плаща наем и е с добра заплата, както и жена му. И не ръси фантасмагории, а търси нещо около работата му, за пари на които може да изплаща ипотеката, ново и по-скъпо ако е кьопав или евтин стар панел, ако с баща му могат да го ремонтират тънко. Той си прави сметката според това кара ли кола или не, ще ползва ли безплатно парко място в кварталите или ще му трябва платено и т.н. Стаите даже не ги мисли много, защото знае, че като плати студиото вече има един актив, който може след това да самени с доплащане за двустаен, Реолният клиент е младо семейство с малко дете и бременна жена, които пък ще търсят нещо до мама(бабата), защото иначе женота няма да може да работи, и започват да търсят след като попитат родителите с колко могат да се изръсят, след което търсят според парите, които имат, транспортът или отстоянието да бабата, която ще гледа детето и т.н.

За съжаление темата добре започната се оцапа с глупости, затова ще предложа подобни теми да се пускат в два броя, единият за които имат какво да кажат, другата за лаф и сеир.
Re: Да ви попитам аз сега вас едни работи...
01-07-2010 - 14:57:30
Браво докторе,ама разясни го на някой хора де,според тях реалния клиент е виртуален милионер,който не се интересува от икономика и дрън дрън,той парите ги копа,и като изкопа достатачно тича при нашите прятели тук,тръсва ги на масата и вика Купуваам,ей тва е фактора на пазара ако четеш тук,да ама не,дори такова животно да има,дори и толкова успешни брокери да има,които си продават като топъл хляб,те Не са фактор на пазара,те са фактори сами за себе си и за никой друг,а цените се изстреляха именно от гореописаните от доктора клиенти,и именно от тях падат сега,ама нейсе,които на каквото иска да вярва
Re: Да ви попитам аз сега вас едни работи...
01-07-2010 - 21:27:10
Другаря този път казва истината.Е те това са купувачите на НИ в София като финансови възможности и са малко на брой.А продавачите са безумци.Отиваш на оглед и виждаш пълна мизерия.Мебелите с два пръста кир пода все едно след като току що са изкарали кравите на паша.Банята все едно току що са заклали прасето там.Мухъл навсякъде а и какви миризми се носят.На всичкото отгоре коша пълен с боклуци стената около него омазана с кафе олио и какво ли не.Пепелници с фасове по масите.Навсякъде погром.На всичкото отгоре и стаите маломерни.Питаш колко иска а той гордо казва 100 000евро.Щото имало много мераклии и щял бил само до събота да го продава.Да се чудиш да плачеш или да се смееш.Дори брокерките се погнусиха и млъкнаха.Сбъркани души и мозъци.Искат 100 000евро.Абе будали така лесно ли се изкарват толкова пари и без всякаква мъка.Ами вземете поне си почистете мизериите.Не ви ли е срам от кочините които предлагате?Как да ви дам толкова пари?Вие на мое място ще дадете ли?За съжаление в София живеят най големите мизерници в цялата страна и с най големите претенции и самочувствие.Три четвърти от този град е абслютна мизерия и цигания.Имотко и той май се отказа да ми търси имот.Ще си умра безимотен.И селянин
Re: Да ви попитам аз сега вас едни работи...
01-07-2010 - 23:26:10
До 100 000 евро няма да ти търся, за толкова хубав имот няма. Т.е. има двустайни разни, ама това не е моя таргет.
Re: Да ви попитам аз сега вас едни работи...
01-07-2010 - 23:32:59
Quote
Imotko
До 100 000 евро няма да ти търся, за толкова хубав имот няма. Т.е. има двустайни разни, ама това не е моя таргет.

Това сериозно ли го пишеш?
Re: Да ви попитам аз сега вас едни работи...
02-07-2010 - 10:54:32
Quote
др. Иванов
... Това сериозно ли го пишеш?
Еми как - ти съмняваш ли се? Имотко, баце, работи само с апартаменти от половин милион нагоре! И продава цели сгради и затворени комплекси!
Разми мизерни апартаментчета от по 100 000 (сто хиляди) евро са под нивото му, той с такива мизерии не са захваща.
Re: Да ви попитам аз сега вас едни работи...
08-07-2010 - 23:32:06
avatar
Да ви разбирам ли че хубави и изгодни имоти - това са две различни неща?

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход