Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Банките

Публикувано от TZARS 
bah
Re: Банките
16-02-2011 - 09:05:31
avatar
Quote
Inform
:] :] :] :]

Inform, предоставяш важни данни.
Тези имотикони малко отклоняват сериозността на инфото.
Без тях, ще бъде по делово.
Re: Банките
16-02-2011 - 19:28:31
Re: Банките
16-02-2011 - 20:44:43
Моля някой навътре в нещата да поясни дали $5 млн могат да помогнат на дадена банка "да покрият част от растящите си лоши кредити".
На мен сумата ми изглежда малка.
Re: Банките
17-02-2011 - 11:28:42
Oказа се, че сикрет сървиз изобщо не са провеждали подобно разследване и нещата съвсем не стоят по начина изложен от въпросната жълта медия. Интересно ми е обаче, дали тази банка ще предприеме някакви мерки в съда, или ще предпочете да замълчи и да се потули историята.
Re: Банките
17-02-2011 - 12:10:25
Медията жълта, ама 2008 бг мамите за малко да катурнат една банка.
След 96-97 не трябва да се говори (безпричинно) за въже в къщата на обесения.
Re: Банките
17-02-2011 - 14:13:35
Quote
bate dimo
Oказа се, че сикрет сървиз изобщо не са провеждали подобно разследване и нещата съвсем не стоят по начина изложен от въпросната жълта медия. Интересно ми е обаче, дали тази банка ще предприеме някакви мерки в съда, или ще предпочете да замълчи и да се потули историята.

Ти да не си от сикрет сървис, че знаеш дали има или няма разследване?
Re: Банките
17-02-2011 - 14:28:09
Quote
Dimitar.
Медията жълта, ама 2008 бг мамите за малко да катурнат една банка.
След 96-97 не трябва да се говори (безпричинно) за въже в къщата на обесения.

"Едната банка" си се беше катурнала и "мамите" само го направиха публично достояние във форума си. Пък ако не беше незаконната държавна намеса на Орешарски с пари от резерва - сега щеше да е друга картинката - пък може и да беше по-хубава.winking smiley
Тва дето "не трябвало да се говори" щото "банки се убиват с вестници" са кухи лакърдии от речника на "червените режисьори" .Тях ги разбирам щото мръсниците са си конспиратори ама не разбирам що на подобни приказки се връзват и тези, чийто пари са в същите банки и които ще "горят" както през 1997 .
Че аз предпочитам да се говори - тайните на баМките с управлението и съхранението на парите обикновено водят до загубата им .
Re: Банките
17-02-2011 - 15:20:50
Член 36 от конституцията ни дава право да изразяваме публично мнението си!
Re: Банките
17-02-2011 - 17:50:04
Quote
hubb
Quote
bate dimo
Oказа се, че сикрет сървиз изобщо не са провеждали подобно разследване и нещата съвсем не стоят по начина изложен от въпросната жълта медия. Интересно ми е обаче, дали тази банка ще предприеме някакви мерки в съда, или ще предпочете да замълчи и да се потули историята.

Ти да не си от сикрет сървис, че знаеш дали има или няма разследване?

Не е лошо да се видят всички страни
Re: Банките
17-02-2011 - 21:38:58
Значителен спад има на ипотечните кредити със срок на изплащане до 15 години:
1)
- през януари 2010г. бяха 47.1% от изтеглените тогава ипотечни кредити
2)
- през януари 2011г. бяха 27.5% от изтеглените тогава ипотечни кредити


Средна заплата за страната:
1)
- през януари 2010г. беше 611 лв.
2)
- през декември 2010г. беше 691 лв.


Месечна вноска за изплащане на ипотечен кредит от 50 хиляди лв. с лихва от 10% за срок:
1)
- от 10 години - сумата е 661 лв.
2)
- от 20 години - сумата е 483 лв.
Тоест месечната вноска при тези условия е 1.37 пъти по-малка за срок от 20 години в сравнение със срока от 10 години или ипотечният кредит може да бъде 1.37 пъти повече (над 68 хиляди лв.) при същите условия, но месечната вноска за срок от 20 години ще бъде 661 лв.


Обаче нали населението в България е "неблагодарно" към строителните фирми и агенциите за НИ и явно затова не иска да тегли по-големи ипотечни кредити, а дори има и "наглостта" да спестява... :] :] :] :]


[creditcenter.bg]
[www.nsi.bg]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-02-17 21:42 от Inform.
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.