Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Банките

Публикувано от TZARS 
Re: Банките
20-04-2011 - 12:30:32
avatar
Quote
batko
Quote
sid 40
Quote
batko
Quote
sid 40
[www.pari.bg]

Тегави дни се очертават за влогарите. Ужас!:cry:
Предложих ти бас за лихвите ти ми предлагаш простотиите на арменеца.Искаш ли бас?Или пак ще се правим на улави.Това показва че си страхливец и празен дърдорко.

Какъв бас да искам? Аз нищо не искам, аз очаквам. Ти какво искаш не разбрах.
Mи помниш ли какво пишеш.Нали лихвите бяха 3-4% и стигаха за салам и сирене.Нали влогарите били нещастници и инфлацията им съсипвала жалките спестявания от по 4-5000евро.И къде са тръгнали да купуват качествените панелки.Аз ти предлагам бас че нито лихвите по влоговете са такива нито спестяванията на влогарите са такива.Искаш ли бас и за двете неща?А ти какво очакваш не ме интересува.Но не пиши глупости по форумите.На Имотко съм му казал какво търся къде и за колко пари.Но той понеже е некадърен и не може да намери пише глупости във форума.Така че ако намериш каквото търся комисиона е за теб.

Да не търсиш кехлибарената стая или изчезналия кивот, че не можеш да го намериш? Въобще не знам какво търсиш но ти пожелавам да го намериш и това, че ти примерно си влогар с повече кинти, не означава, че другите 95% от пишештите братя влогари има повече от трицифрена сума на влог.
Кажи какво е това което търсиш и дори да го намеря, никога не бих ти взел една стотинка. Аз насърчавам купувачите на имоти, защото това е истинска инвестиция, не празнодумците и катастрофиците, които си броят колко имат на влог и според това искат определени цени.

П.П На басове не се ловя. Въпрос на принцип, защото не играя комар.
Re: Банките
20-04-2011 - 12:49:24
Quote
sid 40
Quote
batko
Quote
sid 40
Quote
batko
Quote
sid 40
[www.pari.bg]

Тегави дни се очертават за влогарите. Ужас!:cry:
Предложих ти бас за лихвите ти ми предлагаш простотиите на арменеца.Искаш ли бас?Или пак ще се правим на улави.Това показва че си страхливец и празен дърдорко.

Какъв бас да искам? Аз нищо не искам, аз очаквам. Ти какво искаш не разбрах.
Mи помниш ли какво пишеш.Нали лихвите бяха 3-4% и стигаха за салам и сирене.Нали влогарите били нещастници и инфлацията им съсипвала жалките спестявания от по 4-5000евро.И къде са тръгнали да купуват качествените панелки.Аз ти предлагам бас че нито лихвите по влоговете са такива нито спестяванията на влогарите са такива.Искаш ли бас и за двете неща?А ти какво очакваш не ме интересува.Но не пиши глупости по форумите.На Имотко съм му казал какво търся къде и за колко пари.Но той понеже е некадърен и не може да намери пише глупости във форума.Така че ако намериш каквото търся комисиона е за теб.

Да не търсиш кехлибарената стая или изчезналия кивот, че не можеш да го намериш? Въобще не знам какво търсиш но ти пожелавам да го намериш и това, че ти примерно си влогар с повече кинти, не означава, че другите 95% от пишештите братя влогари има повече от трицифрена сума на влог.
Кажи какво е това което търсиш и дори да го намеря, никога не бих ти взел една стотинка. Аз насърчавам купувачите на имоти, защото това е истинска инвестиция, не празнодумците и катастрофиците, които си броят колко имат на влог и според това искат определени цени.

П.П На басове не се ловя. Въпрос на принцип, защото не играя комар.
Щом искаш ето ти.
1.Отделен кухненски бокс минимум10 кв.м. и задължително с прозорец
2.Трапезария 14кв.м. с тераса към нея и бокса 12кв.м
3.Две спални 16-18кв.м
4.Хол 25-27кв.м с тераса към него или към него и едната спалня 7-8кв.м.
5.Баня 8-10кв.м с голям прозорец
6.WC поне 3кв.м. задължително с прозорец.
Тухлена сграда на максимум четири жилищни етажа може да има отделно мазета и гаражи на партер и тавански етаж.Общо не повече от шест етажа с мази гаражи и тавани.Да няма на една ръка разстояние други сгради.Строежа да е след 1980г и преди 1993г.Квартали-Хиподрума,Лозенец,Стрелбище,Иван Вазов или Изток,Изгрев,Гео Милев,Яворов.Цена до максимум 110000евро.
Re: Банките
20-04-2011 - 13:15:36
avatar
Quote
batko
Quote
sid 40
Quote
batko
Quote
sid 40
Quote
batko
Quote
sid 40
[www.pari.bg]

Тегави дни се очертават за влогарите. Ужас!:cry:
Предложих ти бас за лихвите ти ми предлагаш простотиите на арменеца.Искаш ли бас?Или пак ще се правим на улави.Това показва че си страхливец и празен дърдорко.

Какъв бас да искам? Аз нищо не искам, аз очаквам. Ти какво искаш не разбрах.
Mи помниш ли какво пишеш.Нали лихвите бяха 3-4% и стигаха за салам и сирене.Нали влогарите били нещастници и инфлацията им съсипвала жалките спестявания от по 4-5000евро.И къде са тръгнали да купуват качествените панелки.Аз ти предлагам бас че нито лихвите по влоговете са такива нито спестяванията на влогарите са такива.Искаш ли бас и за двете неща?А ти какво очакваш не ме интересува.Но не пиши глупости по форумите.На Имотко съм му казал какво търся къде и за колко пари.Но той понеже е некадърен и не може да намери пише глупости във форума.Така че ако намериш каквото търся комисиона е за теб.

Да не търсиш кехлибарената стая или изчезналия кивот, че не можеш да го намериш? Въобще не знам какво търсиш но ти пожелавам да го намериш и това, че ти примерно си влогар с повече кинти, не означава, че другите 95% от пишештите братя влогари има повече от трицифрена сума на влог.
Кажи какво е това което търсиш и дори да го намеря, никога не бих ти взел една стотинка. Аз насърчавам купувачите на имоти, защото това е истинска инвестиция, не празнодумците и катастрофиците, които си броят колко имат на влог и според това искат определени цени.

П.П На басове не се ловя. Въпрос на принцип, защото не играя комар.
Щом искаш ето ти.
1.Отделен кухненски бокс минимум10 кв.м. и задължително с прозорец
2.Трапезария 14кв.м. с тераса към нея и бокса 12кв.м
3.Две спални 16-18кв.м
4.Хол 25-27кв.м с тераса към него или към него и едната спалня 7-8кв.м.
5.Баня 8-10кв.м с голям прозорец
6.WC поне 3кв.м. задължително с прозорец.
Тухлена сграда на максимум четири жилищни етажа може да има отделно мазета и гаражи на партер и тавански етаж.Общо не повече от шест етажа с мази гаражи и тавани.Да няма на една ръка разстояние други сгради.Строежа да е след 1980г и преди 1993г.Квартали-Хиподрума,Лозенец,Стрелбище,Иван Вазов или Изток,Изгрев,Гео Милев,Яворов.Цена до максимум 110000евро.

При почти невъзможните критерии които си заложил /имам предвид най-вече годините на застрояване/ се сещам, че в изброените от теб квартали, почти не можеш да видиш въобще такава сграда. Има едни блокчета в Слатина, Редута в близост до румънското посолство и Младост, които са на по 2-3 етажа и са строени от средата на 80-те с много раздвижени тераси, но вътрешното разпределение трябва да го проверя. Иначе в Яворов има страхотни блокчета между външно министерство и печатницата, но те са доста по-стари. В Хиподрума и Гео Милев е същото на определени места.
Като цяло през 80-те се строеше високоетажно строителство и такива малки блокчета има по-скоро като бутикови сгради между тях на посочените от мен места. Ако те интересуват мога да проуча вътрешните им разпределения.
Малко съм скептичен обаче, че ще ти пасне и вътрешното разпределение в точно определените от теб параметри. Предизвикатолство е да намериш подобно, ако не е къща.
Re: Банките
20-04-2011 - 16:50:47
Quote
sid 40
Quote
batko
Quote
sid 40
Quote
batko
Quote
sid 40
Quote
batko
Quote
sid 40
[www.pari.bg]

Тегави дни се очертават за влогарите. Ужас!:cry:
Предложих ти бас за лихвите ти ми предлагаш простотиите на арменеца.Искаш ли бас?Или пак ще се правим на улави.Това показва че си страхливец и празен дърдорко.

Какъв бас да искам? Аз нищо не искам, аз очаквам. Ти какво искаш не разбрах.
Mи помниш ли какво пишеш.Нали лихвите бяха 3-4% и стигаха за салам и сирене.Нали влогарите били нещастници и инфлацията им съсипвала жалките спестявания от по 4-5000евро.И къде са тръгнали да купуват качествените панелки.Аз ти предлагам бас че нито лихвите по влоговете са такива нито спестяванията на влогарите са такива.Искаш ли бас и за двете неща?А ти какво очакваш не ме интересува.Но не пиши глупости по форумите.На Имотко съм му казал какво търся къде и за колко пари.Но той понеже е некадърен и не може да намери пише глупости във форума.Така че ако намериш каквото търся комисиона е за теб.

Да не търсиш кехлибарената стая или изчезналия кивот, че не можеш да го намериш? Въобще не знам какво търсиш но ти пожелавам да го намериш и това, че ти примерно си влогар с повече кинти, не означава, че другите 95% от пишештите братя влогари има повече от трицифрена сума на влог.
Кажи какво е това което търсиш и дори да го намеря, никога не бих ти взел една стотинка. Аз насърчавам купувачите на имоти, защото това е истинска инвестиция, не празнодумците и катастрофиците, които си броят колко имат на влог и според това искат определени цени.

П.П На басове не се ловя. Въпрос на принцип, защото не играя комар.
Щом искаш ето ти.
1.Отделен кухненски бокс минимум10 кв.м. и задължително с прозорец
2.Трапезария 14кв.м. с тераса към нея и бокса 12кв.м
3.Две спални 16-18кв.м
4.Хол 25-27кв.м с тераса към него или към него и едната спалня 7-8кв.м.
5.Баня 8-10кв.м с голям прозорец
6.WC поне 3кв.м. задължително с прозорец.
Тухлена сграда на максимум четири жилищни етажа може да има отделно мазета и гаражи на партер и тавански етаж.Общо не повече от шест етажа с мази гаражи и тавани.Да няма на една ръка разстояние други сгради.Строежа да е след 1980г и преди 1993г.Квартали-Хиподрума,Лозенец,Стрелбище,Иван Вазов или Изток,Изгрев,Гео Милев,Яворов.Цена до максимум 110000евро.

При почти невъзможните критерии които си заложил /имам предвид най-вече годините на застрояване/ се сещам, че в изброените от теб квартали, почти не можеш да видиш въобще такава сграда. Има едни блокчета в Слатина, Редута в близост до румънското посолство и Младост, които са на по 2-3 етажа и са строени от средата на 80-те с много раздвижени тераси, но вътрешното разпределение трябва да го проверя. Иначе в Яворов има страхотни блокчета между външно министерство и печатницата, но те са доста по-стари. В Хиподрума и Гео Милев е същото на определени места.
Като цяло през 80-те се строеше високоетажно строителство и такива малки блокчета има по-скоро като бутикови сгради между тях на посочените от мен места. Ако те интересуват мога да проуча вътрешните им разпределения.
Малко съм скептичен обаче, че ще ти пасне и вътрешното разпределение в точно определените от теб параметри. Предизвикатолство е да намериш подобно, ако не е къща.
Знам че е така щото вече четвърта година търся и няма.Само коптори.Сума ти и пари изкарах от лихви ей така от нищото докато търся.Те и цените паднаха.Но ако ти припадне пиши.
Re: Банките
20-04-2011 - 19:58:13
Абе я си вземай лихвичките, такъв имот за такива пари няма, няма и да има.
И, просто за спотра, защо не си поиска и два гаража в цената. Да не би да си нямаш кола?
Re: Банките
21-04-2011 - 00:24:15
Quote
Imotko
Абе я си вземай лихвичките, такъв имот за такива пари няма, няма и да има.
И, просто за спотра, защо не си поиска и два гаража в цената. Да не би да си нямаш кола?
Imotko това не е твоя работа.Като си некадърен си трай.Когато намериш каквото търся ще ти платя.Мога да те взема за шофьор или за градинар.
Re: Банките
24-04-2011 - 02:03:01
Дялът на ипотечните кредити с финансиране над 70% се повишава значително:
- през март 2010г. бяха 17.9% от ипотечните кредити
- през март 2011г. бяха 51% от ипотечните кредити

Въпреки значителното повишение на ипотечните кредити с финансиране над 70%, добрата новина е, че има спад на ипотечните кредити на стойност над 50 хиляди евро:
- през март 2010г. бяха 18.6% от ипотечните кредити
- през март 2011г. бяха 9.1% от ипотечните кредити


[creditcenter.bg]
Re: Банките
25-04-2011 - 07:43:33
Дял на ипотечните кредити с финансиране над 70%:
1)
- през януари 2011г. бяха 42.6% от ипотечните кредити
- през февруари 2011 г. бяха 44.2% от ипотечните кредити
- през март 2011г. бяха 51% от ипотечните кредити
2)
- през януари 2010г. бяха 12.6% от ипотечните кредити
- през февруари 2010 г. бяха 13.3% от ипотечните кредити
- през март 2010г. бяха 17.9% от ипотечните кредити


Ипотечни кредити на стойност над 50 хиляди евро:
1)
- през януари 2011г. бяха 18.1% от ипотечните кредити
- през февруари 2011 г. бяха 10% от ипотечните кредити
- през март 2011г. бяха 9.1% от ипотечните кредити
2)
- през януари 2010г. бяха 19.1% от ипотечните кредити
- през февруари 2010 г. бяха 19.3% от ипотечните кредити
- през март 2010г. бяха 18.6% от ипотечните кредити


[creditcenter.bg]
Re: Банките
25-04-2011 - 09:46:52
Еха супер - идеално даже.
Търпение му е майката. Сега тези дето нямат търпение ще си накупят на "далавера".
Аз дето се пиша по тарикат ще си взема на 1/2 цена близо (60%) след 1-2 години.
На мене толкова ми е търпението.
Ако не го дочакам здраве да е. Няма да са по високи цените със сигурност.
Re: Банките
25-04-2011 - 10:22:55
avatar
Quote
bota156

Аз дето се пиша по тарикат......Ако не го дочакам здраве да е.

Много тарикати вече плакаха. *angel* Чакат с години , някои вече десетки години да купят основно жилище. Сменени 20-тина квартири, косите посивели, пропиляли живота си, някои изгубили работата си и семейството си. Перспектива от никъде няма, но все пак прав си, аз познавам толкова пращяши от здраве клошари. Само да не се наложи някога да потрябват пари и подслон.clap:
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.