Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цените са достигнали дъното ... иде срив!

Публикувано от greenbul 
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
29-12-2010 - 00:10:58
Сахибата пак се напи!*sos*
Ама явно не достатъчно че де спре да пише.*beer*
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
29-12-2010 - 00:12:55
Quote
СТОПАНИН ... .
Quote
hubb
а с приятелката ми проблема ще изясним ли?

кажи къде да дода
на 6-ти септември или в хладилника smiling smiley
..............
Ела на 6-ти септември. После ще си в хладилника:}

smiling smiley
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
29-12-2010 - 00:16:13
avatar
Вече ми се изгуби в коя тема те питам за наемите, ще ми отговориш ли най-сетне?
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
29-12-2010 - 00:18:16
Quote
dodo2
Вече ми се изгуби в коя тема те питам за наемите, ще ми отговориш ли най-сетне?

остави го човека, той още не може да направи разлика между наем и рушвет
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
14-01-2011 - 21:54:46
avatar
Аз пак чакам да разбера, как се купува имот с заплата 500 или 1000 лв. макар че и тези пари масово не се достигат (неплатени отпуски, неизпълнени договори и т.н.)?

ама сложете и ток и вода поне, хараната да приемем, че сте на диета и 200 кинта ви стигат
деца за сега не включваме
почивки и волни излети също
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
14-01-2011 - 22:00:27
avatar
Quote
palamud
Аз пак чакам да разбера, как се купува имот с заплата 500 или 1000 лв. макар че и тези пари масово не се достигат (неплатени отпуски, неизпълнени договори и т.н.)?

ама сложете и ток и вода поне, хараната да приемем, че сте на диета и 200 кинта ви стигат
деца за сега не включваме
почивки и волни излети също

Ами не става със заплата.Който не го разбра, сега му е гореща супата.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
15-01-2011 - 20:34:07
avatar
оунъре, ми кой ще ги купува имотите бре?
Тези с големите пари отдавна имат по няколко имота, щото влагаха пари там.
Все едно да влагаш пари в трабанти през 1989
БУХАХА ХА ХА!
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
15-01-2011 - 21:05:21
Quote
OwnerBG
Quote
palamud
Аз пак чакам да разбера, как се купува имот с заплата 500 или 1000 лв. макар че и тези пари масово не се достигат (неплатени отпуски, неизпълнени договори и т.н.)?

ама сложете и ток и вода поне, хараната да приемем, че сте на диета и 200 кинта ви стигат
деца за сега не включваме
почивки и волни излети също

Ами не става със заплата.Който не го разбра, сега му е гореща супата.

98% от кредитите са с равни погасителни вноски. Нали си представяте какво значи това. Това са някакви хорица, които ги е осеяло моментното щатие за кратко в условията на имотно кредитен-балон да получават високи заплати. Днес те са едни малки кибритопродавачки, топлещи се на пламъка на идеята за собствен дом ... уви!

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
15-01-2011 - 21:08:19
Quote
greenbul
Quote
OwnerBG
Quote
palamud
Аз пак чакам да разбера, как се купува имот с заплата 500 или 1000 лв. макар че и тези пари масово не се достигат (неплатени отпуски, неизпълнени договори и т.н.)?

ама сложете и ток и вода поне, хараната да приемем, че сте на диета и 200 кинта ви стигат
деца за сега не включваме
почивки и волни излети също

Ами не става със заплата.Който не го разбра, сега му е гореща супата.

98% от кредитите са с равни погасителни вноски. Нали си представяте какво значи това. Това са някакви хорица, които ги е осеяло моментното щатие за кратко в условията на имотно кредитен-балон да получават високи заплати. Днес те са едни малки кибритопродавачки, топлещи се на пламъка на идеята за собствен дом ... уви!

Дали всичките, бедни ми Грийнбуле, дали всичките 98% толкова са го закъсали, колкото ви се ще и привижда. Май не. Май не са повече от 3-4%.
bah
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
15-01-2011 - 21:58:03
avatar
Quote
Imotko
Quote
OwnerBG
Ами не става със заплата. Който не го разбра, сега му е гореща супата.
Дали всичките, бедни ми Грийнбуле, дали всичките 98% толкова са го закъсали, колкото ви се ще и привижда. Май не. Май не са повече от 3-4%.
Имотко, според мен 3 - 4% са я закъсали здраво (безднадежно), а други 10% изпитват затруднения. Тези 10% разчитат на помощ от роднини, приятели и се надяват държавата да се вдигне икономически, те да се върнат на старите си добри заплати и да заживеят нормално, като кредитните вноски да не се отразят на стандарта им на живот. Времето, ще покаже ............
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход