Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ЗА конфликта на интереси , за тъпароните,Говороните и Диалектиката (който е учил) :] и за ИМОТИТЕ

Публикувано от мерЪклия за еФтиния 
Quote
BulCan
Quote
zlostyr
Някой учудва ли се още защо хората напускат постепенно форума?
С подобни ежедневни словесни диарии скоро тука ще останат само пунди, собственика, брокер112 и още някой като тях...

Просто момче си ти, Злостъре, ниска топка - нямаш какво да кажеш... а имотите... Нали се сещаш? Идва време за стригане, докато има оФце, ще има и вълци... Ще гледаш светлините на заминаващия влак с чифт кожени мартеници на шията :]

Tъй сме, тъй сме простите момчета :]
Не купихме на 01.01.2009г. на 1000Е, както ни разправяше пунди и сега ще гледам светлините на влака, щото и на 1500Е няма да можем да купим. Ама тва е щото не мога да чета между редовете, където са написани тайните послания, щото ми е куха кратуната, само Шунди ги разбира тия неща, а ние, по-простите, трябва да го слушаме...
Quote
zlostyr
Tъй сме, тъй сме простите момчета :]
Не купихме на 01.01.2009г. на 1000Е, както ни разправяше пунди и сега ще гледам светлините на влака, щото и на 1500Е няма да можем да купим. Ама тва е щото не мога да чета между редовете, където са написани тайните послания, щото ми е куха кратуната, само Шунди ги разбира тия неща, а ние, по-простите, трябва да го слушаме...

-----------------
Иска ти се да си прост..........*smiley_ahh*.

ти не си просто обикновен простак - ти си много прост- ще ти го обясня много просто:
темата е за конфликт на интереси - това не е за "такива" като теб ,за това - конкретно::}
--------------------
Дойче банк не изключва изтегляне на гръцки банки от България, Македония и Сърбия [www.dnevnik.bg]
------------
разчиства се ТЕРЕНА за нова експанзия - няма хляб за всички !
ще продават най-големите но не на вашите цени - поне това дано ти е влязло в главата Вече!
очевидно е , че им свършиха Парите за кризи - щом се скараха...........- трябва нова експанзия за да се ........
купувай глупако , за да не си отгледаш децата (ако имаш) по квартири
Quote
SAHIB 31
Quote
zlostyr
Някой учудва ли се още защо хората напускат постепенно форума?
С подобни ежедневни словесни диарии скоро тука ще останат само пунди, собственика, брокер112 и още някой като тях...
=============================
Знаеш ли какво е най-лошото при теб Злостир? Колкото и да те чета не намирам да си казал никога нищо смислено за тригодишното си съществуване. Може би затова таиш злоба към хората които има какво да кажат. Ти ще излезеш по-ниска топка и от един от модераторторите!
Ако не вярваш прочети се сам от край до край за да се усетиш. Не мога да разбера как разбра, че ти имаш някакви качества за да даваш оценки. Ти и да напуснеш форума, съм сигурен, че никой няма да забележи.

Съмнявам се да си прочел 1100-те ми мнения...
Когато е трябвало да кажа нещо съм го казвал.
Таял съм злоба към тези, които имало какво да кажат - И други са опитвали да ме изкарат злобен, най-вероятно заради ника ми. За последен път обяснявам, че става дума за Злостър, Черното влечуго, комедиен сериал с Роуан Аткинсън. (The Black Adder). Иначе не тая злоба, просто се опитвам да реагирам на всички, които пишат очевидни глупости.
И кой е тоя, които има какво да каже - Пунди ли? Айде няма нужда. От както е регистриран казва едно и също всеки ден в различна тема. Пнякога е весело, понякога дразнещо.

"Не мога да разбера как разбра, че ти имаш някакви качества за да даваш оценки." - аз пък не мога да разбера откъде на къде ти ще даваш оценка на качествата ми.
"Ти и да напуснеш форума, съм сигурен, че никой няма да забележи." - по-добре така да е, отколкото начина, по който ще се отбележи напускането на пунди, др. Иванов и тебе - с дълбока въздишка на облекчение...
Quote
Перловец
Quote
zlostyr
Някой учудва ли се още защо хората напускат постепенно форума?
С подобни ежедневни словесни диарии скоро тука ще останат само пунди, собственика, брокер112 и още някой като тях...
Не се учудва никой.С редките си посещения разбирам,че има една групичка от *xxx* между които си ти,торко,някакъв луд ,който се мисли за Господ и говори за себе си в множествено число...забравих и додо2...и още няколко знайни и незнайни пациенти...Такива ,като вас са способни да откажат всеки нормален човек да посещава форума...Не се напъвай да ми отговаряш,за да не получиш херния..

От баща ми съм научил едно нещо - с прости хора не се разправяй, че по-прост от тях ставаш.
Quote
мерЪклия за еФтиния
Quote
zlostyr
Tъй сме, тъй сме простите момчета :]
Не купихме на 01.01.2009г. на 1000Е, както ни разправяше пунди и сега ще гледам светлините на влака, щото и на 1500Е няма да можем да купим. Ама тва е щото не мога да чета между редовете, където са написани тайните послания, щото ми е куха кратуната, само Шунди ги разбира тия неща, а ние, по-простите, трябва да го слушаме...

-----------------
Иска ти се да си прост..........*smiley_ahh*.

ти не си просто обикновен простак - ти си много прост- ще ти го обясня много просто:
темата е за конфликт на интереси - това не е за "такива" като теб ,за това - конкретно::}
--------------------
Дойче банк не изключва изтегляне на гръцки банки от България, Македония и Сърбия [www.dnevnik.bg]
------------
разчиства се ТЕРЕНА за нова експанзия - няма хляб за всички !
ще продават най-големите но не на вашите цени - поне това дано ти е влязло в главата Вече!
очевидно е , че им свършиха Парите за кризи - щом се скараха...........- трябва нова експанзия за да се ........
купувай глупако , за да не си отгледаш децата (ако имаш) по квартири

Благодаря ти, благодаря ти Пунди, за ценната информация. Още днес тръгвам да пазарувам...
Quote
zlostyr

От баща ми съм научил едно нещо - с прости хора не се разправяй, че по-прост от тях ставаш.

-----------------
научи ли те баща ти КАК да разпознаваш глупаците ......май и него не са го научили ..........крушата и дървото........
купувай глупако - ще плачеш ...........................и не сменяй емотиконите в темата - "пререждаш" се а мясотто ти е на опашката
Спирам да се занимавам с малоумници...



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2010-05-08 10:16 от zlostyr.
Quote
мерЪклия за еФтиния
Quote
zlostyr

От баща ми съм научил едно нещо - с прости хора не се разправяй, че по-прост от тях ставаш.

-----------------
научи ли те баща ти КАК да разпознаваш глупаците ......май и него не са го научили ..........крушата и дървото........
купувай глупако - ще плачеш ...........................и не сменяй емотиконите в темата - "пререждаш" се а мясотто ти е на опашката

В този форум ти определено си най-големият глупак:
- разправя да се купува, а продава някаква забутана селска къща за 1000 евро/м2. Че и цената сваля по малко;
- нищо не е купил, нито преди, нито сега, нито някога ще купи;
- мърмори срещу емигрантите, а сам искал бил да емигрира със семейството си в Словения *xxx* ;
- избиваш някакви комплекси, чираци имал, това купувал, онова продавал, хората помислиха че Хампарцумян е пунди, а той обикновен адвокат. Ти си срам за гилдията;
- обикновен дърдоран и смешник.

Апостол Апостолов (идиотът), твоят вероятен кумир, поне си признава, че търси популярност, правейки се на идиот, докато ти май не осъзнаваш идиотщината си? Така е по-весело за останалите, затова продължавай все така :]
Тука какво...пак ли се събрахте....А наздраве по тоя повод *drink1*
50% спад малко ли е или не?*write*
28-04-2010 - 10:53:01
avatar
Има един интересен сайт, в който доста показателно се набива в очи, изменението в офертните цени

Имоти с падащи цени

И на човек си му става забавно, следейки темповете на спад там , с официалната "статистика" тук

Дали е малък един спад от 50% в цената на един имот или просто това е върхът на айсберга?

Четиристаен апартамент, София, Манастирски Ливади 194 000 EUR -> 97 000 EUR - 50.00%
Четиристаен апартамент, София, Бъкстон 176 000 EUR -> 89 900 EUR - 48.92%
Четиристаен апартамент, София, Студентски Град 203 769 EUR -> 109 800 EUR - 46.12%

Още повече, че на "новата" си цена те са от няколко месеца насам, а като гледам мераклии и за нея няма?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход