Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ЗА конфликта на интереси , за тъпароните,Говороните и Диалектиката (който е учил) :] и за ИМОТИТЕ

Публикувано от мерЪклия за еФтиния 
Вчера се създаде Първата истинска Пазарна ситуация ................един никаквендрон , вживял се в ролята на Господ успя да провокира оФцете вместо да продължат да блеят, да започнат да Ръмжат , поздравления за никаквендурникЪ clap: !
За всички оФце , разчитащи на чужда помощ изборът е:
стригане с руска машина или със "Солинген" !
За всички оФце - неразбиращи Пазара , ще опростя ,като за Вас:
Пазарът е всичко онова което мислите че разбирате докато не ви убедят в обратното
Пазарът винаги реверсира когато блеете в очакване на чудото - вече се произвежда по ТВ , но неприятно за вас !
............
понеже намесих и Диалектиката -
1-многото количество прави новото качество , но не по форумите а в банковите сметки (там възможностите са ДВЕ)
2-не Единството а Противоречията между опонентите правят новото качество - и там мярата е в банковите сметки
--------------
както се казва - докато има оФце - ще има и вълци
-----------
към еднооките педерони,говорони и тъпарони в царството на слепците - демек в този форум:

тълпата ще ви смачка ,- вече има други еднооки , които ще й кажат други неща,в тон със интересите на Банките
тогава ще разбирите че простият може да стане само ПО-прост , обратната пътека е изключена !

-------
и понеже и вие сте прости , обяснявам просто:

имотите ПОСКЪПВАТ , защото Пъдарят/Пазарът има интереси а вашите са Изключени от общата сметка - имате право да купувате !winking smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-05-08 04:18 от мерЪклия за еФтиния.
Подкрепям, с маклко по-прозаично обяснение. Пазарните механизми не са толкова видни, очевидни и такива каквито изглеждат на прима виста. В България богатите хора са около 5%. Ще кажете, че не са забогатяли честно. И така да е по света богатите също са малък %, доста малък. Ето това са хората не само чуващи вопли, реклами, сълзливи речетативи и манипулирани прогнози, а са такива които виждат пазара, като скенер, надушват го и го използват в своя полза, макар с отложени във времето дивиденти. Ето така са забогатяли. Тези принципи се следват няколко поколения за да има стабилитет на едно трайно богатсво. Другите краткосрочни врели-некипели, диверсификации и други спекулации са напълно излишни, от тях никой не е забогатял. Ако беше така всички дребни спекуланти на пода на "Уолстрийт" щяха да са богати.



..................................
Най -подходящото време да се продаде една добра акция е НИКОГА !
Уорън Бъфет.

"TO ACT LIKE AN OWNER"
Warren Buffett
Quote
SAHIB 31
Подкрепям, с маклко по-прозаично обяснение. Пазарните механизми не са толкова видни, очевидни и такива каквито изглеждат на прима виста. В България богатите хора са около 5%. Ще кажете, че не са забогатяли честно. И така да е по света богатите също са малък %, доста малък. Ето това са хората не само чуващи вопли, реклами, сълзливи речетативи и манипулирани прогнози, а са такива които виждат пазара, като скенер, надушват го и го използват в своя полза, макар с отложени във времето дивиденти. Ето така са забогатяли. Тези принципи се следват няколко поколения за да има стабилитет на едно трайно богатсво. Другите краткосрочни врели-некипели, диверсификации и други спекулации са напълно излишни, от тях никой не е забогатял. Ако беше така всички дребни спекуланти на пода на "Уолстрийт" щяха да са богати.
.................................

ич Не са ми ясни тези правила на Валстреет - на нашата улица "Х конгрес на БКП" сме прости и разсъждаваме просто:
когато некой ми казва , че офцете ще поскъпват , да купувам , а аз виждам че има много офце на пазара - викам им - купете вие за да спечелите
когато некой ми казва , че преди Гергьовден офцете ще поевтиняват - да им продам моите сега а аз знам другото - викам им - я ми продайте вие вашите офце СЕГА , ще спечелите ВИЕ а аз преди Гергьовден ще изгуба всичко

--------
такива ми ти оФчи работи - офчи мисли..офцете мислят за офце........лошото е че дойдоха вълците.........и се събудих :]
Quote
barbaron




Ето ви подкодяща компания :}

----------------------------
понеже независимо от всичко имаш качества , ще ти дам един съвет:
не Позволявай на никой да те обижда !
откажи комунизЪма - глупаво е и е скъпо !
-------------------------------------------
аз го разбрах и отказах комунизЪма ОЩЕ през 1985 год ..........и станах комсомолски и зам партиен секретар
цигарите не ги отказах
алкохола не го научих
работата отказах през 1997 год
курвите - 50:50
-----------------------------
от всичките изброени пороци ти имаш най-лошия - плащаш данък "гордост" ....и сега ти е"вътре"......
какво значение има моята оценка за теб ?
от друга страна - защо се стремиш да си победител в спор , който Не можеш да спечелиш ?
някога ти писах - комунистът винаги превишава предела на неизбежна самоотбрана - ако го нападат с прашка - той се защитава с танк....
Quote
мерЪклия за еФтиния
на нашата улица "Х конгрес на БКП" сме прости и разсъждаваме просто:
когато некой ми казва , че офцете ще поскъпват , да купувам , а аз виждам че има много офце на пазара - викам им - купете вие за да спечелите
когато некой ми казва , че преди Гергьовден офцете ще поевтиняват - да им продам моите сега а аз знам другото - викам им - я ми продайте вие вашите офце СЕГА , ще спечелите ВИЕ а аз преди Гергьовден ще изгуба всичко

пунди, да беше купил нещо, че да говориш така. А ти се мъчиш да продаваш (и то селска къща, продажба в стил смет за сливи) - нещо не се връзват действията ти с приказките. Би ли обяснил причината за това разминаване? Да не би тук да се мъчиш да баламосваш овцете нещо?

Обикновен дърдоран!
Някой учудва ли се още защо хората напускат постепенно форума?
С подобни ежедневни словесни диарии скоро тука ще останат само пунди, собственика, брокер112 и още някой като тях...
Quote
zlostyr
Някой учудва ли се още защо хората напускат постепенно форума?
С подобни ежедневни словесни диарии скоро тука ще останат само пунди, собственика, брокер112 и още някой като тях...
=============================
Знаеш ли какво е най-лошото при теб Злостир? Колкото и да те чета не намирам да си казал никога нищо смислено за тригодишното си съществуване. Може би затова таиш злоба към хората които има какво да кажат. Ти ще излезеш по-ниска топка и от един от модераторторите!
Ако не вярваш прочети се сам от край до край за да се усетиш. Не мога да разбера как разбра, че ти имаш някакви качества за да даваш оценки. Ти и да напуснеш форума, съм сигурен, че никой няма да забележи.

"TO ACT LIKE AN OWNER"
Warren Buffett



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-05-07 20:59 от SAHIB 31.
Странно защо, когато някой като Злостър спре да пише във форума, форумът губи, а когато спрат някой като теб - форумът печели?
Защо ли се получава така, а? winking smiley
Quote
valsodar
Странно защо, когато някой като Злостър спре да пише във форума, форумът губи, а когато спрат някой като теб - форумът печели?
Защо ли се получава така, а? winking smiley
...........................................................
Е как печели, ти да не си акционер във форума та им знаеш печалбите. НеПРОСВЕТЕНИ ! Всяка икономическа инициатива печели от повече активност и плурализъм в мненията, който води до успешна реализация защото в спора се ражда истината. Ти какво искаш - да останете само катастрофици тука и да се надлъгвате и самозаблуждавате колко зле ще става, пък като излезете на улицата - съвсем друга дайствителност? Нали някой трябва да ви помага да влезете в часовете които сте пропуснали още в основното. Ако не сте си останали с него разбира се?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-05-07 22:04 от SAHIB 31.
Quote
zlostyr
Някой учудва ли се още защо хората напускат постепенно форума?
С подобни ежедневни словесни диарии скоро тука ще останат само пунди, собственика, брокер112 и още някой като тях...
Не се учудва никой.С редките си посещения разбирам,че има една групичка от *xxx* между които си ти,торко,някакъв луд ,който се мисли за Господ и говори за себе си в множествено число...забравих и додо2...и още няколко знайни и незнайни пациенти...Такива ,като вас са способни да откажат всеки нормален човек да посещава форума...Не се напъвай да ми отговаряш,за да не получиш херния..
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход