Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ЗА конфликта на интереси , за тъпароните,Говороните и Диалектиката (който е учил) :] и за ИМОТИТЕ

Публикувано от мерЪклия за еФтиния 
Quote
SAHIB 31
Е как печели, ти да не си акционер във форума та им знаеш печалбите. НеПРОСВЕТЕНИ ! Всяка иконочическа инициатива печели от повече активност и плурализъм в мненията, който води до успешна реализация защото в спора се ражда истината. Ти какво искаш - да останете само катастрофици тука и да се надлъгвате и самозаблуждавате колко зле ще става, пък като излезете на улицата - съвсем друга дайствителност? Нали някой трябва да ви помага да влезете в часовете които сте пропуснали още в основното. Ако не сте си останали с него разбира се?

Диагнозата ти е самовлюбване. Ти четеш ли си постовете изобщо? 150 поста за 8 дни, в които казваш как само ти разбираш от инвестиции и твоите инвестиции са вечни. Не си ли повярва вече, че да ни освободиш от четене на безмислени постове? Разпечатай си ги и ги чете преди сън.
Quote
Перловец
Quote
zlostyr
Някой учудва ли се още защо хората напускат постепенно форума?
С подобни ежедневни словесни диарии скоро тука ще останат само пунди, собственика, брокер112 и още някой като тях...
Не се учудва никой.С редките си посещения разбирам,че има една групичка от *xxx* между които си ти,торко,някакъв луд ,който се мисли за Господ и говори за себе си в множествено число...забравих и додо2...и още няколко знайни и незнайни пациенти...Такива ,като вас са способни да откажат всеки нормален човек да посещава форума...Не се напъвай да ми отговаряш,за да не получиш херния..

На дали от изброените някой се вълнува, дали сте заблудени, че покупката на масов имот в момента е добро действие, но са забавни напъните ви да убедите още някой да се пре*бе, та да не сте сами в кофти ситуация. Подобни дискусии повтарят 1:1 тези от пика на борсата, иди разгледай форума на investor.bg от тогава.
Quote
zlostyr
Някой учудва ли се още защо хората напускат постепенно форума?
С подобни ежедневни словесни диарии скоро тука ще останат само пунди, собственика, брокер112 и още някой като тях...

Просто момче си ти, Злостъре, ниска топка - нямаш какво да кажеш... а имотите... Нали се сещаш? Идва време за стригане, докато има оФце, ще има и вълци... Ще гледаш светлините на заминаващия влак с чифт кожени мартеници на шията :]
Quote
dodo2


На дали от изброените някой се вълнува, дали сте заблудени, че покупката на масов имот в момента е добро действие, но са забавни напъните ви да убедите още някой да се пре*бе, та да не сте сами в кофти ситуация. Подобни дискусии повтарят 1:1 тези от пика на борсата, иди разгледай форума на investor.bg от тогава.


Това,което е написал BulCan за злостър се отнася и за теб.Няма да се повтарям:]
Перловец ти да не си на SAHIB 31 брат му, с който сте купили заедно десетте квадрата магазин в Овча купел? Той постоянно казва "МОЯ имот", това не те ли обижда, щом сте съсобственици?
Ей, Додо как ме разкри, че имам 5кв.м. идеални части? Да не би по аватара ми?winking smiley

"TO ACT LIKE AN OWNER"
Warren Buffett
Quote
SAHIB 31
Ей, Додо как ме разкри, че имам 5кв.м. идеални части? Да не би по аватара ми?winking smiley

Защо се опитваш да продадеш 5-те кв.м. нали скоро ще има ръъъст.
Quote
granit
Quote
SAHIB 31
Ей, Додо как ме разкри, че имам 5кв.м. идеални части? Да не би по аватара ми?winking smiley

Защо се опитваш да продадеш 5-те кв.м. нали скоро ще има ръъъст.
..................................................
Как за какво, за да си купя консерви, противогази, фенери, компаси, ножове , мляко на прах, олио, варива, захар, брашно и бутилки с кислород щото виж кво става :
.................................................
:]
И след всичките този спам и простотии още ли ще се чудите, защо хора които имат какво да кажат във форума го напускат??!

Браво ви от мен!
Аз си вземам забележка от Валсодар и ще говоря по темата. За мен е лично удовлетворение, че Жорес не послужша всичките си приятели сривльовци, а се вслуша в съветите на ъпърите и се реши на важната стъпка в живота си да закупи имот. Няма да обсъжам качествата на имота, само ще му пожелая кураж и знам, че ще успее, защото такава къщичка закупува само човек който няма мислене на квартирант или емигрант. Защото между тези два типа аз поставям знак за равенство. Те са хора без родина, без дом, семейство, бащино огнище, без чувство за установяване на едно място, горе долу като нашите братовчеди -катунарите и т.н.
Ей Жорес, ако след години още следиш форума, кажи кой си послушал и кой те е излъгал?

"TO ACT LIKE AN OWNER"
Warren Buffett
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход