Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Влогаритмите с които изчисляват недостигкешовиците са погрешни

Публикувано от SAHIB 31 
Re: Влогаритмите с които изчисляват недостигкешовиците са погрешни
04-05-2010 - 15:36:16
avatar


Това е изречено преди 500 години.



А това е другата страна на монетата.

В момента битката е "Дом" срещу "Пари".



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-05-04 15:41 от TZARS.
Re: Влогаритмите с които изчисляват недостигкешовиците са погрешни
04-05-2010 - 15:46:07
Quote
прУфесУр тъпарон
Quote
valio1900
[
Нали това е целта да се компенсира обезлюдяването.
--------
валийоо ,
некои люде когато немат кво да кажат - казват глупости

Аз каквото мисля съм го казал. За останалите имотни като теб внасям оптимизъм, че хептен сте се размирисали.
Re: Влогаритмите с които изчисляват недостигкешовиците са погрешни
04-05-2010 - 15:55:51
avatar
Ето това е краткия отговор:

Re: Влогаритмите с които изчисляват недостигкешовиците са погрешни
04-05-2010 - 21:37:05
avatar
Quote
SAHIB 31
Досега единствено 1.9 ми е отговорил нещо по същество. Не е обоснован обаче с това за кое и защо не е съгласен с мен?
Ако имаш влог в $, това е много добре защото, ако играеш на къси позиции само за един месец си спечелил 18-20%. Ако си такъв тип инвеститор, Браво!
Благодаря на Кокоекс за забележката. Аз обаче чакам влогарчетата да се аргументират в ползата на влога при отново зараждаща се инфлация. Аз вече виждам ползата от нея. Икономиката прави обратен завой. Бавно и трудно маневрира, но ще се завърти. Строителството тръгна леко. И това не съм го прочел от Др. Иванов, а го наблюдавам навсякъде където обикалям. Най вече имам впечатление от "Слатина", "Редута" и "Надежда". Има строежи където работата въобще не е спирала.
Ако чакате някой строител да дойде да ви покани да купите без пари няма да се получи. Вече отново се чува и за продажби на зеленко.
Това означава - КРЕДИТИРАНЕ, КРЕДИТИРАНЕ, КРЕДИТИРАНЕ. А кредитирането означава КУПУВАНЕ, КУПУВАНЕ, КУПУВАНЕ.
Вече само идиоти не са разбрали, че сега е подходящия момент за покупка.
Прав е ПрУфесУра, като говори за форумната фауна. Ако се движиш и реагираш като масата винаги си губещ и ще купиш на баснословни цени. Пример : Аристотел Онасис. Вижте кога е направил най голямата си придобивка на активи.
.........................
Апостол Петър е казал: "ETIAMSI OMNES EGO NON". Хайде тичайте за речника. Да не забравя - на латински е, не на английски.




Сахиб, я вържи фразата с герба.При успех черпя бира в достатъчност.
Остави пазара и цените.
нещата са ясни и който не е разбрал вече, така и няма да разбере.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-05-04 21:40 от OwnerBG.
Re: Влогаритмите с които изчисляват недостигкешовиците са погрешни
04-05-2010 - 22:04:59
avatar
Незнам адаш, само знам, че е изрекъл фразата в смисъл, че дори виждайки всички да се отричат от господ той няма да го стори.
В по-късен етап се използва за да се разграничат индивидите от стадното чувство. Дори и да гледаш какво върши масата ти се въздържай! Този смисъл влагам аз. Разясни ми за герба, бирата от мен.

"TO ACT LIKE AN OWNER"
Warren Buffett
Re: Влогаритмите с които изчисляват недостигкешовиците са погрешни
04-05-2010 - 22:24:17
avatar
Quote
SAHIB 31
Незнам адаш, само знам, че е изрекъл фразата в смисъл, че дори виждайки всички да се отричат от господ той няма да го стори.
В по-късен етап се използва за да се разграничат индивидите от стадното чувство. Дори и да гледаш какво върши масата ти се въздържай! Този смисъл влагам аз. Разясни ми за герба, бирата от мен.

Тази фраза на Матей е мото на едно интересно френско семейство.
Има и индиректна връзка с друга известна фраза за яденето на пасти.
Ето го семейството.
Цък

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: Влогаритмите с които изчисляват недостигкешовиците са погрешни
04-05-2010 - 22:37:23
avatar
Да нямаш предвид френското кралско семейство и знаменитата фраза на Мария Антоанета, че ако народа няма пари за хляб да яде пасти?
В този смисъл можем да препоръчаме на някои форумни участници - като нямат пари на влог да си купуват мезонети!:]

"TO ACT LIKE AN OWNER"
Warren Buffett
Re: Влогаритмите с които изчисляват недостигкешовиците са погрешни
04-05-2010 - 22:44:01
demens taedium non
Re: Влогаритмите с които изчисляват недостигкешовиците са погрешни
04-05-2010 - 22:47:21
avatar
Quote
SAHIB 31
Да нямаш предвид френското кралско семейство и знаменитата фраза на Мария Антоанета, че ако народа няма пари за хляб да яде пасти?
В този смисъл можем да препоръчаме на някои форумни участници - като нямат пари на влог да си купуват мезонети!:]

Ъхъ.
Точно таз особа имах внафпредвиттт.
А семейството е супер интересно, и ако ти се рови ще забележиш интересни неща.

Форумните участници ще усетят дебелия край, като подразберат как гръцките кешовици претакат по хиляда еврака на ден, само и само да се докопат до тънка пачка.
И защо ги довличат нанасам.
И дали пак ще ги вкарат в гръцка банка.
Той Джимбо го е казал.
ДА, АМА НЕ

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: Влогаритмите с които изчисляват недостигкешовиците са погрешни
04-05-2010 - 23:14:06
avatar
Позакъснял си доста със "съветите" си, но няма лошо.
Темата за банките е бая брадата в този форум winking smiley
Поне може да й удариш една сапунка, че съвсем умря тоз пусти имотен пазар и ако не са такива като тебе, акъл да ни дават какво да си правим с парите, ептен сме я закъсали!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход