Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

winking smileyЗащо ще Поскъпват имотите ли - четете форумите

Публикувано от прУфесУр тъпарон 
winking smileyЗащо ще Поскъпват имотите ли - четете форумите
10-04-2010 - 06:00:40
avatar
--------
Винаги съм ви твърдял, че форумите са представителна извадка за ПРЕДСТОЯЩЕТО - защото сте откровени , демек.......*xxx*...
понеже ви е трудно да разсъждавате , ще ви го представя просто , като за вас !
-----------
на 07.02.2010 "Дневник" публикува под заглавие "Експерти: Цените на имотите стигнаха дъното и ще скочат с 10% до края на 2010 г" [www.dnevnik.bg]
,
----------
на 8.04.2010 - "Дневник" публикува под заглавие "Цените на жилищата се върнаха на нивата от 2006 г." [www.dnevnik.bg]
-----------
Първата публикация за ДВА месеца прави 9997 импресии
Втората публикация САМО за един ДЕН прави 10557 импресии

за "колегите със скромен RAM" съм го направил шареничко , да могат за фденат разликата !

Все още не е Отминала мечтата за евтиния (РЯЗКО се увеличават се кликовете )
Обаче недоверието и отчаянието си казва думата - (намаляват коментарите 295 / 183 )

Въпр. около 10 000 кликачи са с негативна настройка СРЕЩУ публикациите , т.е. това са КУПУВАЧИ !!!
ако аз съм купил - защо ми е да чета , че щели да поскъпват .......нали за това съм купил - чете този,който очаква обратното !
А като знам,че НЕ всички Купувачи ползват НЕТ и не могат да бъдат фиксирани ....бройката става доста интересна !
Банките развързаха кесиите , Строителните материали поскъпват ...........е на кого да Вярваме ?!

към НЕсъгласните с изводите ми - вие ще разберете че изпускате влака когато видите стоповете Мууу*smiley_ahh*

.......................................
Подпис: когато някой умен е като вас ,
не му трябва враг - он сам че си е враг !
Re: winking smileyЗащо ще Поскъпват имотите ли - четете форумите
10-04-2010 - 08:05:48
avatar
пунди, така като си написал по-подробно съжденията си относно кликове и импресии, става ясно колко си зле с материята... болен човек, как да ти помогнем? Дали има хапчета, които да те оправят?
Re: winking smileyЗащо ще Поскъпват имотите ли - четете форумите
10-04-2010 - 08:22:54
avatar
Quote
dodo2
пунди, така като си написал по-подробно съжденията си относно кликове и импресии, става ясно колко си зле с материята... болен човек, как да ти помогнем? Дали има хапчета, които да те оправят?

---------------------------
ти си " НАЙ-бързият тъпанар/репликатор " ! макар че всички сте еднакво бързи и "подходящи"

щом не си се събудил още и влизаш у форумо да словоблудстваш - ясен си .............по "149 Е/кв свършиха", но останаха по 1000 Е/кв - от тях си купи winking smiley
не са важни имената ви и мненията ви - важни са парите

.......................................
Подпис: когато някой умен е като вас ,
не му трябва враг - он сам че си е враг !
Re: winking smileyЗащо ще Поскъпват имотите ли - четете форумите
10-04-2010 - 08:39:22
avatar
За пунди безплатен урок:

в google.com напиши с кавичките 1:1 както е по-долу примерно двата реда един след друг и сравни резултатите:


site:ibox.bg "Цените на имотите стигнаха дъното и ще скочат с"

site:ibox.bg "Цените на жилищата се върнаха на нивата от 2006"



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-04-10 08:54 от dodo2.
Re: winking smileyЗащо ще Поскъпват имотите ли - четете форумите
10-04-2010 - 08:50:37
avatar
Шунди, невероятни заключения вадиш от такива супер важни показатели като броя на отваряния на статиите в Дневник. Не били четяли статията "Експерти: Цените на имотите стигнаха дъното и ще скочат с 10% до края на 2010 г". Ами те тая статия "експертите" я пишат от година и половина насам всеки месец - за какво да я четат хората, като я знаят...

Ако искаш мога да ти напиша един скрипт, който за нула време ще ти направи достатъчно кликове на коя да е статия, само и само да продължаваш да ни веселиш :]

Ето и контрапример: Компании за имоти прогнозират поевтиняване на жилищата с поне още 10% - за 3 месеца само 3861 кликания - май няма толлкова много кандидати за еФтиния, а...

И последно: "щом не си се събудил още и влизаш у форумо да словоблудстваш - ясен си" - и това го пише човека, който в 6.00 сутринта е написал порядъчно дълга тема, и човека, чието основно занимание е словоблудството :}



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-04-10 08:59 от zlostyr.
Re: winking smileyЗащо ще Поскъпват имотите ли - четете форумите
10-04-2010 - 08:55:56
avatar
ето ви да се поограмотите winking smiley [money.ibox.bg]
ако ви е трудно да го разберете - потърсете специалиС , различен от вас.........тайната е в главите , не в числата

.......................................
Подпис: когато някой умен е като вас ,
не му трябва враг - он сам че си е враг !
Re: winking smileyЗащо ще Поскъпват имотите ли - четете форумите
10-04-2010 - 08:57:21
avatar
Quote
dodo2
За пунди безплатен урок:

в google.com напиши с кавичките 1:1 както е по-долу примерно двата реда един след друг и сравни резултатите:


site:ibox.bg "Цените на имотите стигнаха дъното и ще скочат с"

site:ibox.bg "Цените на жилищата се върнаха на нивата от 2006"
-----------

това не ми е ясно , признавам , за това дай повече инфо или го направи за демонстрация

.......................................
Подпис: когато някой умен е като вас ,
не му трябва враг - он сам че си е враг !



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-04-10 08:59 от прУфесУр тъпарон.
Re: winking smileyЗащо ще Поскъпват имотите ли - четете форумите
10-04-2010 - 09:09:07
avatar
пунди пробвал ли си MDMA? Нещо ме съмняваш...

Quote

Психологически ефекти:
...
усещането, че нещо фундаментално и извънредно позитивно се случва, съчетано с усещане, че ежедневните проблеми нямат значение в този момент
...
Re: winking smileyЗащо ще Поскъпват имотите ли - четете форумите
10-04-2010 - 09:12:29
avatar
Quote
dodo2
пунди пробвал ли си MDMA? Нещо ме съмняваш...

Quote

Психологически ефекти:
...
усещането, че нещо фундаментално и извънредно позитивно се случва, съчетано с усещане, че ежедневните проблеми нямат значение в този момент
...
-----------------

не умувай-демонстрирай това коет опредлагаш и не вади от контекста отделни части - публикацията работи комплексно !

.......................................
Подпис: когато някой умен е като вас ,
не му трябва враг - он сам че си е враг !
Re: winking smileyЗащо ще Поскъпват имотите ли - четете форумите
10-04-2010 - 09:30:36
avatar
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход