Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Влогаритмите с които изчисляват недостигкешовиците са погрешни

Публикувано от SAHIB 31 
И в отчаянието си взеха да ронят крокодилски сълзи за хората с имоти, вместо да се замислят чий ще го дирят 20 години немили недраги.
Не е лесно да стягаш и да местиш багаж два пъти годишно и всеки път да изтъкваш аргументи как да ти намалят наема и като не става беж на друго място да он==ираш.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-05-06 11:22 от SAHIB 31.
Не искам да засегна никой. Просто се шегувам . Трябва и малко хумор и много метъл и хардрок в тоя живот , ей хора! И други "хард" неща.......................Ррррръст на агнешкото !!!
Е така ми харесваш РЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪСТ и на BEER - !
някои май са попаднали на " агнешко " от Нова Зеландия и вече страничните ефекти се проявяват с пълна сила
Quote
broker112
някои май са попаднали на " агнешко " от Нова Зеландия и вече страничните ефекти се проявяват с пълна сила
Не думай! Аз се чудя, защо нищо не му разбрах на т,ва агне ! Явно е било новозеланско! А с нашите няма проблеми! Ето, на тебе например всичко ти разбрах . Искаш ли една бойна задача - да продадем едно хотелченценце?
За Българското агне, къде е расло къде е пасло?



Ни копува ни продава
"Седем имота" как го разбираш....щото ако е просто 7 оделни нотариални акта...тези са по-скоро сред бедните.

Външната тоалетна много лесно става на вътрешна.


За препродажбите обаче нищо не мога да кажа...мен дядо ми и баща ми са ме учили,че земя не се продава.За сега тая тактика ми е донесла само печалби и нито лев загуба.
Майтапа си е майтап, ама в момента съм сериозен като инфаркт! Текат едни световни процеси, определено негативни за нашата страна и еурото. Пазара на имоти няма да остане незасегнат . Говоря за масовия тип жилища ,тия , дето в цял свят струват 40- 50 заплати и ако някой говори оттук нататък за поскъпване, просто е несериозно !
Quote
paio
Говоря за масовия тип жилища ,тия , дето в цял свят струват 40- 50 заплати!

Да очакваме ли и тук един апартамент в широк център на София да струва 40 х 750 лв. = 30.000 лв. (15.000 Е)

Ако това стане, имаш от мен един кашон марково уиски - ще съм купил на дъщерята жилище.
Quote
TZARS
Quote
paio
Говоря за масовия тип жилища ,тия , дето в цял свят струват 40- 50 заплати!

Да очакваме ли и тук един апартамент в широк център на София да струва 40 х 750 лв. = 30.000 лв. (15.000 Е)

Ако това стане, имаш от мен един кашон марково уиски - ще съм купил на дъщерята жилище.

Когато стане да не размислиш?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход