Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Влогаритмите с които изчисляват недостигкешовиците са погрешни

Публикувано от SAHIB 31 
TZARS: Ако това стане, Paio, имаш от мен един кашон марково уиски - ще съм купил на дъщерята жилище.

Valio: Когато стане да не размислиш?

Аз, като обещая нещо - го изпълнявам. При мен няма лабаво.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-05-07 16:38 от TZARS.
Quote
TZARS
TZARS: Ако това стане, Paio, имаш от мен един кашон марково уиски - ще съм купил на дъщерята жилище.

Valio: Когато стане да не размислиш?

Аз, като обещая нещо - го изпълнявам. При мен няма лабаво.
В момента се заформя световен проблем с размери невиждани досега- обикновено решаван с война. Ще поефтиняват, но е въпрос на време - може би година -две. Глада и безработицата са главния фактор..Стигаме обаче до един парадокс - в момента нищо не е добра инвестиция. Може ли някой да доразвие тая мисъл или да я обори?
Quote
paio
В момента се заформя световен проблем с размери невиждани досега- обикновено решаван с война. .Стигаме обаче до един парадокс - в момента нищо не е добра инвестиция. Може ли някой да доразвие тая мисъл или да я обори?

Най добрата инвестиция е в консерви, храни с дълга трайност лекарства от първа необходимост, противогази (купил съм за всички,няма майтап) книги за оцеляване, батерии .....и мн.други .
Re: "Не сте сами!" Хора! Да помогнем ! СПУН !!!
07-05-2010 - 22:13:22
Мисля да инвестирам в по-евтини риболовни такъми - блесни, кукички, плувки и т.н.!
Мисля, че са подходящи за ..."Глада и безработицата са главния фактор.."...!
Quote
paio
Quote
TZARS
TZARS: Ако това стане, Paio, имаш от мен един кашон марково уиски - ще съм купил на дъщерята жилище.

Valio: Когато стане да не размислиш?

Аз, като обещая нещо - го изпълнявам. При мен няма лабаво.
В момента се заформя световен проблем с размери невиждани досега- обикновено решаван с война. Ще поефтиняват, но е въпрос на време - може би година -две. Глада и безработицата са главния фактор..Стигаме обаче до един парадокс - в момента нищо не е добра инвестиция. Може ли някой да доразвие тая мисъл или да я обори?

Вече си объркан. Следва паника и отчаяние. Опасно е , ако се допъсне като Гърция да прерасне в конфликт. И ще видиш оптимизъм когато всичко си дойде по местата (149Е/кв.м).
Quote
granit
Quote
paio
В момента се заформя световен проблем с размери невиждани досега- обикновено решаван с война. .Стигаме обаче до един парадокс - в момента нищо не е добра инвестиция. Може ли някой да доразвие тая мисъл или да я обори?

Най добрата инвестиция е в консерви, храни с дълга трайност лекарства от първа необходимост, противогази (купил съм за всички,няма майтап) книги за оцеляване, батерии .....и мн.други .
........................................................................................
:}:}:}:}:}:}:}:}:}:}:]
Опитвам се да си заработя уискито ,бе хора! По-голям проблем ще е ако китайците разберат , че досега са яли само гарнитурата и поискат месо!
Нещата просто си се случват. Няма спиране.
10-05-2010 - 21:34:42
11 хотела на длъжници се продават на търг
Бизнесмени се разделят принудително с имотите си
Десислава Лещарска
10 Май 2010


Единайсет хотела, сред които и 4-звездния "Астория бийч" на Златни пясъци, ще бъдат продадени на търг заради неизплатени дългове на собствениците им. Това става ясно от регистъра на Камарата на частните съдебни изпълнители.

Шестетажният "Астория бийч", бивш "Морска звезда", е най-големият и скъп имот, обявен за продажба. Площта му е над 11 хил. кв. м., а началната цена – 6.964 млн. лева. Хотелът е на 30 метра от брега, има открит басейн, тенис кортове и т.н.

Оферти за имота се набират във Варненския районен съд до края на май. Депозитът за участие е 10% от началната тържна цена.

Собственик на хотела е "Капси турс" ООД, фирма на небезизвестните братя Красимир и Стефан Джанкови. Те приватизираха софийския мелничен комбинат през 1998 г. чрез сделка с компенсаторни записи. Името им бе замесено и в скандал с източване на 12-13 млн. долара от Ръководство на въздушното движение (РВД), което финансирало както хотел "Морска звезда", така и още един хотел на Джанкови – на "Копитото", по схемата на предплащане на бъдещи услуги.

Тежки времена са настанали и за имотния фонд "Супер Боровец Пропърти Фонд", собственост на варненската "Супер Боровец Пропърти Инвестмънт" АД и Банка "Запад-Изток". Дружеството се нарече "Супер Боровец", тъй като е собственик на имоти, граничещи с мегапроекта за ски-зона в Рила – "Супер Боровец". В края на 2007 г. фондът придобива хотел в Балчик за 3 млн. евро, който сега се продава на търг с начална цена от 1.395 млн. лева с ДДС. Хотелът е с 3 звезди, намира се близо до Морската гара, има 55 стаи и външен басейн.

С хотела си ще се прости и собственикът на "Сандански мол" Иван Ковачев.

Фалиралият бизнесмен притежава комплекс от търговски център, хотел и ресторант.

Апартаментите и търговските обекти в хотела "Сити Апартмент Хаус" се продават поотделно, като общата им цена е 1.094 млн. лева. Преди това пък частен съдия изпълнител обяви за публична продан и нощния бар, снек-бара и игралния клуб в "Сандански мол" за 3 865 230 лв. заради дълговете на Ковачев, който е съдружник с експрезидента на ФК "Вихрен" и сегашен собственик на "Локомотив" (Пловдив) Коко Динев.

Сред хотелите за продажба на търг са и триетажна резиденция в Симеоново с разгъната застроена площ от 600 кв.м., която заедно с двора се продава на начална цена от 525 хил. лева. Имотът е собственост на "Лаудис интернационал". Фирмата е основана от Цветан Геров и гражданина на Руската федерация Андрей Панпурин и се занимава с внос на строителни материали. Те притежават акции в "Свинекомплекс – Николово" и още шест компании с разнообразна дейност.

В сайта на Камарата на частните съдебни изпълнители има още обяви за продажби на хотел в Русе, Добрич, Етрополе, Варна и Ахтопол с цени от 1.2 млн. лева до 111 хил. лева.
Re: Нещата просто си се случват. Няма спиране.
10-05-2010 - 21:44:57
avatar
Не трябва да се приемат тези данни като катастрофа.
Логично е 10 - 14 % от всички закупили ипотечно да нагазят лука.
Логично е 10 - 20 хотела на фона на 4.000 хотела в Бг да бъдат сложени на дръвника.
В цял свят има фалити, има и възходи. Това е животът. Риск печели, риск губи.
Re: Нещата просто си се случват. Няма спиране.
10-05-2010 - 21:48:21
Това е нищо, нищичко просто на фона на пазара. "Астория" се продава от 1000 години, другото са боклуци.

P.S. Да попитам автора на темата какво точно иска да каже с пускането й. Дали нещо си търси от три години и няма, и няма, дали е прочел пуснатата простотия в някой стар вестник и много се е впечатлил или какво?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-05-10 21:51 от Imotko.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход