Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

winking smileyЗащо ще Поскъпват имотите ли - четете форумите

Публикувано от прУфесУр тъпарон 
Re: Строителството тръгна леко.
03-05-2010 - 06:38:41
avatar
Quote
ТОРТКО
Министерството на здравеопазването доста трябва да е закъсало. Щом затварят и психиатрични заведения и са изписали дрогаъ Ифанов! И какво да се очаква лудите започнаха да се събират. Жална ни майка уважаеми съфорумци. Сега лагера на Пунди набра нови сили и се пигответе за сериозни лекции по микро, макро и галактически икономики, неопределени инвеститори с Марсиански произход и галопиращи цени в бултрапа.

Сърдечно приветствам с добре дошъл новият лектор Дрогаъ Ифанов той жа въ усвиетли на тема "Кое му е което и има ли то почва у нас". Светъ нема да се глеа сигъ.

др.Иванов живее в някакъв негов си такъв измислен паралелен свят,,,*angel*
1.9
Re: Строителството тръгна леко.
03-05-2010 - 07:25:25
Quote
batko
Другарю ти не издържа и се завърна във форума.И да не му викате доктор той е другар.Аз направо без да знам къде строиш давам 1000 евро за квадрат.

Четейки неадекватните тези на др. Иванов, винаги съм си мислел, че е психиатър луднал покрай психясали пациенти-строителни предприемачи. Но и другар да е - все тая. Нека строи и дано не е само в мислите му.
А за трена, който споменава ще питам чистачката ми - тя е бивша брокерка.
PMP
Re: Строителството тръгна леко.
03-05-2010 - 09:44:59
И един мЪрмот завиваше апартаменти в станиол. Има там един сервиз на субару който посещавам, та ще хвърлям по едно око на тоз грандиозен проект smiling smiley Като цяло квартала е една кална нивичка заключена между два булеварда и влакова релса , мръсен , мизерен и смръдлив! Като се добави и строежа на метрото - мръсотията, мизерията и смрадтта се умножават по 8. А да не забравя и ламариненият мост - единствената точка по която се влиза в тоз луксозен комплекс...мъка мъъъъъкЪъъъ
Re: Строителството тръгна леко.
03-05-2010 - 09:50:09
Иванов, да пускаш снимчици от обекта*yes*
Re: Строителството тръгна леко.
03-05-2010 - 10:13:12
Quote
ТОРТКО
Министерството на здравеопазването доста трябва да е закъсало. Щом затварят и психиатрични заведения и са изписали дрогаъ Ифанов! И какво да се очаква лудите започнаха да се събират. Жална ни майка уважаеми съфорумци. Сега лагера на Пунди набра нови сили и се пигответе за сериозни лекции по микро, макро и галактически икономики, неопределени инвеститори с Марсиански произход и галопиращи цени в бултрапа.

Сърдечно приветствам с добре дошъл новият лектор Дрогаъ Ифанов той жа въ усвиетли на тема "Кое му е което и има ли то почва у нас". Светъ нема да се глеа сигъ.

Както се казва един малоумник и тъпанар и в Канада да го сложиш се си е същия.
Re: Строителството тръгна леко.
03-05-2010 - 13:27:00
Към докторите лекувещи др. Иванов.

Надявам се,че четете мненията на пациента ви.
Пет месеца след започването на лечението и пациента отново проявява старите симптоми.
Време е за драстични мерки.

Медикаментозното лечение очевидно не помата, преминете незабавно към шокова терапия.
Може и направо лоботомия. *sos*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-05-03 13:31 от javcho.
Re: Строителството тръгна леко.
03-05-2010 - 13:45:54
avatar
Quote
javcho
Към докторите лекувещи др. Иванов.

Надявам се,че четете мненията на пациента ви.
Пет месеца след започването на лечението и пациента отново проявява старите симптоми.
Време е за драстични мерки.

Медикаментозното лечение очевидно не помата, преминете незабавно към шокова терапия.
Може и направо лоботомия. *sos*

--------------------------

javcho , няма какво да го мислиш Иванов
той ще си бере грижата , ако има такава........но ако НЕ той има грижи ???
гледам,преди 3 год си регистриран с 43 мнения,което може и да не е толкова лошо , но може и да си от онези-чакащите евтинията които не я дочакаха winking smiley
спотайването ни винаги върши работа

.......................................
Подпис: когато някой умен е като вас ,
не му трябва враг - он сам че си е враг !
Re: Строителството тръгна леко.
03-05-2010 - 13:59:49
Аз съм купил каквото ми е нужно преди години.
Единствената причина да купя друг имот е инвестиция или спекулация.
За съжаление в близката година-две това няма да се случи.
Прави ми впечатление, че още не е достигната фазата на отчаянието, което изключва позитивни сценарии.
Имам и наблюдения от реалния бизнес, извън интернет, които са в същата посока.
В момента има много по-изгодни места за свободните пари.
Даже твърдя, че имотите в България са най-лошото място средносрочно.
Точно затова и рядко пиша, защото нямам много свободно време за губене в глупости като вас.
Личи си че десетина човека от форума сте пълни безделници, някой откровенно с психични разтройства.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-05-03 14:00 от javcho.
Re: Строителството тръгна леко.
03-05-2010 - 14:09:41
avatar
Quote
javcho
Аз съм купил каквото ми е нужно преди години.
Единствената причина да купя друг имот е инвестиция или спекулация.
За съжаление в близката година-две това няма да се случи.
Прави ми впечатление, че още не е достигната фазата на отчаянието, което изключва позитивни сценарии.
Имам и наблюдения от реалния бизнес, извън интернет, които са в същата посока.
В момента има много по-изгодни места за свободните пари.
Даже твърдя, че имотите в България са най-лошото място средносрочно.
Точно затова и рядко пиша, защото нямам много свободно време за губене в глупости като вас.
Личи си че десетина човека от форума сте пълни безделници, някой откровенно с психични разтройства.

-----------

фазата на отчаянието е подмината отдавна-доколкото Изобщо съществува извън медийния формат на т.н. криза
иначе дано си уплътняваш добре времето - полезно е...........ако не главата - развива ръцете и краката

.......................................
Подпис: когато някой умен е като вас ,
не му трябва враг - он сам че си е враг !
1.9
Re: Строителството тръгна леко.
04-05-2010 - 10:09:55
Та фазата на отчаянието има много лица. Очевидно си видял вече едно от тях. Какво, набута се с цел печалба и сега не можеш да я реализираш ли? И се опитваш чрез форума да убедиш себе си, че страшното вече е назад. Няма лошо - вервай си! Няма лошо и да има ъп на цените, ама нещо не го виждам. А строителите строят ли, строят ...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход