Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

winking smileyЗащо ще Поскъпват имотите ли - четете форумите

Публикувано от прУфесУр тъпарон 
Re: winking smileyЗащо ще Поскъпват имотите ли - четете форумите
11-04-2010 - 10:25:33
avatar
Quote
dodo2
пунди пак е сънувал.

-----------
о, сянко моя пак ли ти .............
-----
не доказа тезата си ,вчерашната - признавам че съм слаб ТАМ , но мога да сравнявам .когато има каквоwinking smiley

.......................................
Подпис: когато някой умен е като вас ,
не му трябва враг - он сам че си е враг !
Re: winking smileyЗащо ще Поскъпват имотите ли - четете форумите
11-04-2010 - 10:34:19
avatar
Знам само, че ако тръгнат нагоре цените ще има масови ритуални самоубийства на депозитари!
Понеже още сме светлата седмица, аз ще приютя двама в къщичката за слугите на 50% от наема. Обещано
Причината е че ми е много приятно да си чеша езиците с тях докато хората продават и купуват. Последно тримесечие за 2009г.-9000.

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: winking smileyЗащо ще Поскъпват имотите ли - четете форумите
11-04-2010 - 10:34:58
avatar
А ти не каза, дали позволяваш да споделя на форума кой си smiling smiley
Re: winking smileyЗащо ще Поскъпват имотите ли - четете форумите
11-04-2010 - 10:37:14
Quote
sobstvenik 31
Знам само, че ако тръгнат нагоре цените ще има масови ритуални самоубийства на депозитари!
Понеже още сме светлата седмица, аз ще приютя двама в къщичката за слугите на 50% от наема. Обещано
Причината е че ми е много приятно да си чеша езиците с тях докато хората продават и купуват. Последно тримесечие за 2009г.-9000.

Така е, само, че Акото мирише и цапа гащите. Продавай овреме докато съвсем не си се окъкал
Re: winking smileyЗащо ще Поскъпват имотите ли - четете форумите
11-04-2010 - 11:01:18
avatar
Quote
каун
Quote
sobstvenik 31
Знам само, че ако тръгнат нагоре цените ще има масови ритуални самоубийства на депозитари!
Понеже още сме светлата седмица, аз ще приютя двама в къщичката за слугите на 50% от наема. Обещано
Причината е че ми е много приятно да си чеша езиците с тях докато хората продават и купуват. Последно тримесечие за 2009г.-9000.

Така е, само, че Акото мирише и цапа гащите. Продавай овреме докато съвсем не си се окъкал
...................................
Как да продавам като нито един икономист не дава този съвет. В криза се купува не се продава. Но ти ни копуваш ни продаваш. Бъди рахат!

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: winking smileyЗащо ще Поскъпват имотите ли - четете форумите
11-04-2010 - 11:05:01
Quote
sobstvenik 31
Quote
каун
Quote
sobstvenik 31
Знам само, че ако тръгнат нагоре цените ще има масови ритуални самоубийства на депозитари!
Понеже още сме светлата седмица, аз ще приютя двама в къщичката за слугите на 50% от наема. Обещано
Причината е че ми е много приятно да си чеша езиците с тях докато хората продават и купуват. Последно тримесечие за 2009г.-9000.

Така е, само, че Акото мирише и цапа гащите. Продавай овреме докато съвсем не си се окъкал
...................................
Как да продавам като нито един икономист не дава този съвет. В криза се купува не се продава. Но ти ни копуваш ни продаваш. Бъди рахат!

Как тогава са се увеличи ли продажбите????*angel* . Май некои хора яко послъгват. И ние много добре ги знаеме кои са *book*
Re: winking smileyЗащо ще Поскъпват имотите ли - четете форумите
11-04-2010 - 11:18:02
avatar
Quote
каун
Quote
sobstvenik 31
Quote
каун
Quote
sobstvenik 31
Знам само, че ако тръгнат нагоре цените ще има масови ритуални самоубийства на депозитари!
Понеже още сме светлата седмица, аз ще приютя двама в къщичката за слугите на 50% от наема. Обещано
Причината е че ми е много приятно да си чеша езиците с тях докато хората продават и купуват. Последно тримесечие за 2009г.-9000.

Така е, само, че Акото мирише и цапа гащите. Продавай овреме докато съвсем не си се окъкал
...................................
Как да продавам като нито един икономист не дава този съвет. В криза се купува не се продава. Но ти ни копуваш ни продаваш. Бъди рахат!

Как тогава са се увеличи ли продажбите????*angel* . Май некои хора яко послъгват. И ние много добре ги знаеме кои са *book*
.....................
Това, че аз няма да продам не значи че другите няма да го направят. Аз купих края на ноември. Когато купуваш все някой продава. След като сега е изгодния момент за покупка, умният винаги ще купи от някой който не го е еня в какъв момент продава.

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: winking smileyЗащо ще Поскъпват имотите ли - четете форумите
11-04-2010 - 17:11:42
Quote
sobstvenik 31
Знам само, че ако тръгнат нагоре цените ще има масови ритуални самоубийства на депозитари!
Понеже още сме светлата седмица, аз ще приютя двама в къщичката за слугите на 50% от наема. Обещано
Причината е че ми е много приятно да си чеша езиците с тях докато хората продават и купуват. Последно тримесечие за 2009г.-9000.
Къщичка за слугите? Слугите ти плащат наем !? Ти би трябвало да имаш личен шофьор. Това някак не се връзва с разходките ти с метрото и маршрутките.Малки несъответствия нали ? Големи приказки и нисък стандарт. Нещо спомена и за цените на баничките- за 20 ст. разлика предпочиташ по-евтината.Май ние клошарите живеем по на широко! Вечер край огъня надигаме "гинес" и червен хайвер и някой от нас разказва страховити истории за Собственик чорбаджия (7 имота!) който натирил слугите в къщичката на кучето и ги накарал да плащат наем освен да му слугуват! (един истински собственик трябва винаги да взема наем, за да не получи масиран инфаркт от "пропуснатите ползи" !) Не допускаш ли, че във форума има хора с много сериозен бизнес и доходи ,притежаващи имоти по-различни от твоите наследствени подлежащи вероятно на делба апартаменти ? Мечтаеш да станеш чорбаджия! Можеш ли да носиш отговорност за препитанието и живота на много хора? Да рискуваш много пари-понякога не само твои? В тази криза да ходиш по ръба на ножа за да запазиш създаденото преди? Ако загубиш -да отиграеш веднага друг вариант вместо да гледаш с месеци в тавана и да се оправдаваш с кризата? Аз мисля съдейки от писанията ти,че си много далеко и от аватара си- тези коли имат скъпа поддръжка и консумативи.А това , че си купил апартамент в края на 2009-та говори колко неориентиран си - дори и зарзаватчиите вече знаеха,че тренда е надолу.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-04-11 17:46 от paio.
Re: winking smileyЗащо ще Поскъпват имотите ли - четете форумите
11-04-2010 - 17:31:21
avatar
Пайо, клоуне това, че съм стиснат не значи, че съм бедняк. Такова сравнение се прави само в България. Като спомена за бира, прочети нещо за създателя на Хайнекен. Един от най-богатите хора в Европа, пък бил по-стиснат от мен. Ето това ми е идола!:]
Освен това бира дори и Гинес, не ми се връзва с червен хайвер. Откъде измисли тази простотия? Хайвера се консумира или с шампанско по френски маниер или с водка по руски маниер. Аз ти препоръчвам "Зеленая марка". Май никога не си сядал на маса, камо ли си ходил на коктейл. Вие на село още на земята ли се храните, като в Кандахар?

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: winking smileyЗащо ще Поскъпват имотите ли - четете форумите
11-04-2010 - 17:49:07
Quote
sobstvenik 31
Пайо, клоуне това, че съм стиснат не значи, че съм бедняк. Такова сравнение се прави само в България. Като спомена за бира, прочети нещо за създателя на Хайнекен. Един от най-богатите хора в Европа, пък бил по-стиснат от мен. Ето това ми е идола!:]
Освен това бира дори и Гинес, не ми се връзва с червен хайвер. Откъде измисли тази простотия? Хайвера се консумира или с шампанско по френски маниер или с водка по руски маниер. Аз ти препоръчвам "Зеленая марка". Май никога не си сядал на маса, камо ли си ходил на коктейл. Вие на село още на земята ли се храните, като в Кандахар?
Не съм сядал на маса - винаги сядам до нея!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход