Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

winking smileyЗащо ще Поскъпват имотите ли - четете форумите

Публикувано от прУфесУр тъпарон 
Re: Хич не ми пука какви са цените някъде, Важни са цените в София
26-09-2009 - 12:22:16
avatar
Хич не се нервирам.
А защо не се смееш, след 4 години чакане и още три очакване за да придобиеш имот.

Прекалено много станаха хората които чакат цените в големите градове да паднат рязко и да станат равни на места със затихващи функции за да могат лесно да заменят или "преместят " наличен имот.


А сравненията с други пазари са прекалена механични.

Та затова е и темата.


*write*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-09-26 13:56 от OwnerBG.
Re: Хич не ми пука какви са цените някъде, Важни са цените в София
03-05-2010 - 09:22:59
avatar
Артериите на Балканите ще се срещат в София
Петър Диков, главен архитект на столицата

- Арх. Диков, как ще се отрази бъдещата магистрала от София за Ниш на трафика в столицата? На практика тя ще е част от магистралния ринг около града.
- С нея решаваме проблемите не само на ринга, но и на влизането на четирите магистрални трасета от Гърция, Сърбия, Румъния и от Турция на територията на Столичната община. И тогава София става много важна част от системата на големите градове в Европа с нормални, добри транспортни връзки с останалия свят. За пръв път имаме шанс в рамките на това правителството наистина да решим автомагистралните трасета на и до София. И така столицата ще успее да остойности своето геополитическо разположение. Защото сега не само околовръстният път, с изключение на южната дъга, не е добър, но и просто няма система от магистрали, която да води до града. А това е нещо, което ще издигне изключително много нивото на София между европейските градове.
- Все пак, как ще се затвори кръгът от пътни артерии около столицата?
- Ние работим много сериозно и по другите автомагистрални пътища около София. Това е трасето от магистрала "Люлин" до Северната скоростна тангента и самата скоростна тангента. Като се изгради магистралата София-Ниш и тя се свърже със западната част на околовръстното и със Северната тангента, тогава идва ред на лот "Яна" от автомагистрала "Хемус". Така на практика решаваме автомагистралните връзки на София във всички посоки.
Re: Хич не ми пука какви са цените някъде, Важни са цените в София
03-05-2010 - 09:28:23
от първи клас ми обясняват, колко ни било стратегическо положението, щото сме били на кръстопът,
пък аз се чудех как аджеба можем да сме на кръстопът, като нямаме два пътя на кръст...
Строителството тръгна леко.
02-05-2010 - 19:46:17

Някой от оптимистите да започва да строи сега? др. Иванов беше комедиант и никога няма да видим строеж в Триъгълника.



Понеже народът е прост, заради което животът е тежък, др. Иванов ще внесе светлина в непрогледният мрак в който тъне форумът относно цени и строителство. Подчертаването на "цени и строителство" в никакъв случай да не означава, че по каквито и да други теми болшинството от форумците разбират каквото и да е.

След определени премеждия по проектирането свързани с невъзможността на първият архитект да довърши проекта поради болест и започване на работата отново, разрешителното за строеж излезе през януари 2010 г. Сградата е малка е 10 апартамента и обща площ 1050 м2, 4 етажа с асансьор, мазета и паркоместа.

Не мислех да започвам преди есента, дори отлагах за по-сигурно за следващата пролет, за да се лее бетона на топло. Действително бях идненадан, че апартаментите, които не съм обявил официално за продажба в нито една агенция, а само съм казал за тях на няколко познати практически се продадоха, включително два на чужденци, които купуват от бъдешият строител на морето, един взе и строителят за него, за останалите има сериозни хора, като остава един или двустаен или тристаен, защото се чудят кой да вземат. На практика този апартамент ми виси преди да съм бутнал старата къща. Затова в края на месеца започвам да я бутам, юни ще се занимавам със строителни линии и т.н. и юли започвам да строя. Мога и веднага, но съм се подготвил да почина на морето и края на седмицата отивам.

Цената е 800Е/м2 на шпакловка и замазка, като мазето не влиза в квадратурата. Наистина цената си е живо прецакване, но все пак не трябва да се рискува в криза, а и е съвсем на виолетово.

Така, че строителството тръгва. Строителят строи и на морето за английски предприемач и за миналата година бяха продали 3 къщи /комплекс от 35/, а от началото на годината 9.

Като започна да чистя ще пусна снимки, а който има път към Сл. бряг може да се обади.

Аргонавт, запазвай масата!
Re: Строителството тръгна леко.
02-05-2010 - 19:49:41
avatar
Quote
др. Иванов

Някой от оптимистите да започва да строи сега? др. Иванов беше комедиант и никога няма да видим строеж в Триъгълника.



Понеже народът е прост, заради което животът е тежък, др. Иванов ще внесе светлина в непрогледният мрак в който тъне форумът относно цени и строителство. Подчертаването на "цени и строителство" в никакъв случай да не означава, че по каквито и да други теми болшинството от форумците разбират каквото и да е.

След определени премеждия по проектирането свързани с невъзможността на първият архитект да довърши проекта поради болест и започване на работата отново, разрешителното за строеж излезе през януари 2010 г. Сградата е малка е 10 апартамента и обща площ 1050 м2, 4 етажа с асансьор, мазета и паркоместа.

Не мислех да започвам преди есента, дори отлагах за по-сигурно за следващата пролет, за да се лее бетона на топло. Действително бях идненадан, че апартаментите, които не съм обявил официално за продажба в нито една агенция, а само съм казал за тях на няколко познати практически се продадоха, включително два на чужденци, които купуват от бъдешият строител на морето, един взе и строителят за него, за останалите има сериозни хора, като остава един или двустаен или тристаен, защото се чудят кой да вземат. На практика този апартамент ми виси преди да съм бутнал старата къща. Затова в края на месеца започвам да я бутам, юни ще се занимавам със строителни линии и т.н. и юли започвам да строя. Мога и веднага, но съм се подготвил да почина на морето и края на седмицата отивам.

Цената е 800Е/м2 на шпакловка и замазка, като мазето не влиза в квадратурата. Наистина цената си е живо прецакване, но все пак не трябва да се рискува в криза, а и е съвсем на виолетово.

Така, че строителството тръгва. Строителят строи и на морето за английски предприемач и за миналата година бяха продали 3 къщи /комплекс от 35/, а от началото на годината 9.

Като започна да чистя ще пусна снимки, а който има път към Сл. бряг може да се обади.

Аргонавт, запазвай масата![/quote

Земля в иллюминаторе
Земля в иллюминаторе
Земля в иллюминаторе видна
Re: Строителството тръгна леко.
02-05-2010 - 19:55:39
Появи се още един мечтател е сега ще си пригласяте с Пунди.
Re: Строителството тръгна леко.
02-05-2010 - 19:55:58
Ооо, Иванов, а за много години, Христос Воскресе и пр.

Ами хубаво бе, то все някой от съфорумците ще навести строежа smiling smiley
Re: Строителството тръгна леко.
02-05-2010 - 19:57:32
avatar
Ами хайде - наслука!
Потърси и някой добър скулптор да ти направи едно барелефче за паметна плоча пред фоайето - Последният продал на 800 на зелено в България! winking smiley

И да не забравиш за снимките!
1.9
Re: Строителството тръгна леко.
02-05-2010 - 20:02:05
Докторе, *yes* вземи успокоителни и си легни, като внимавай при спирането на компютъра.
Re: Строителството тръгна леко.
02-05-2010 - 20:13:56
Тоя целия умрял ,от къде се появи
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход