Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

winking smileyЗащо ще Поскъпват имотите ли - четете форумите

Публикувано от прУфесУр тъпарон 
Re: Строителството тръгна леко.
02-05-2010 - 20:27:39
avatar
Др. Иванов,
Обяснете къде се намира това, което сте планирали да строите - локация, предимства и недостатъци на мястото. Цените на които предлагате конкурентни ли са и т.н.?
Не мога да се доредя да ви попитам от зле настроени сривльовци, които забелязвам, че за 1г. имат по стотина мнения от рода на "Взехте ли си хапчетата или успокоителните?"
Мисля, че трябва да обясните по-подробно и дали се довършват други строежи в горния район или са замразени?
.............................

"TO ACT LIKE AN OWNER"
Warren Buffett
Re: Строителството тръгна леко.
02-05-2010 - 20:32:43
Quote
др. Иванов


Аргонавт, запазвай масата!

Това е най-важната част! *beer*smiling smiley
Re: Строителството тръгна леко.
02-05-2010 - 21:04:16
В района има няколко започнати преди бума и незавършени още строежи, има и започнати при бума и завършени, има и една срещу мене, започната в най-тежката криза, миналата есен, и в момента я завършват, преди 2 месеца им бяха останали 2 апартамента на 750Е/м2 без паркомясто, не знам дали са ги продали.
Следната цена за района в имоти.бг е 740Е, готовите са 900-950Е, но като цяло не се продават, защото са лоши както всички апартаменти проектирани при бум.
Единственият недостатък на квартала - Триъгълника е, че не е на Витошка, защото истинската топ локация, която знам е най-тесният център. В момента се подменят канализация и водопровод, токът го подменят строителите, след разкопаванията улиците се асфартират, прави се и спирка на метрото. по права линия до Шератон са 3,3 км., с метрото 3 спирки с трамвая 5, Строителството сега започва при 110% задължителни паркоместа и никога няма да има проблем с паркирането. Няма особена навалица от по-добри места.

Цената е за Бог да прости, но на незапочнато е толкова, а и не целя печалба, а да спре да ми пили жената. Апартаментите са уникални, ще намаля от цената ако се предлагат по-добри като разположение на помещенията за съответната квадратура. Сградата също, защото аз взимам два апартамента и едно студио взима страителят/жена/ за нея, така че с качеството и материали няма проблеми.

Що се отнася до въпросите на лудковците, аз си пия по заведенията и без да работя да мога да изкарам така още 15-20 г. кризи, та за разлика от тях добре съм си свършил работите, докато съм се подвизавал като луд.
Re: Строителството тръгна леко.
02-05-2010 - 21:16:45
Другарю ти не издържа и се завърна във форума.И да не му викате доктор той е другар.Аз направо без да знам къде строиш давам 1000 евро за квадрат.
Re: Строителството тръгна леко.
02-05-2010 - 21:20:57
avatar
Е, аз триъгълника въобще не го харесвам като квартал с изключение на близостта му до центъра. Мисля, че това е най-силното му предимство, а също и това, че поради особеността му като локация е малко затворен и там всички се знаят. Както беше Редута през 80-те. Наистина вече там има много ново строителство, но далеч не ми прави впечатление всичко да е продадено. От друга страна е пълно с малки къщурки. Има и доста римляни.Доколкото разбрах сте отдали парцел със стара къща на строител за обезщетение. Пожелавам Ви успех! Надявам се покрай метрото да дръпне много!
За лудковците както ги нарекохте специален поздрав:

Re: Строителството тръгна леко.
02-05-2010 - 21:58:04
avatar
SAHIB 31, не - парцела е на някаква баба, друг строи, Иванов само дава нареждания - той пунтира Остап Бендер и можеш да си помислиш, че е голяма работа, докато ти преразказва неща от свое име, чути от съседната маса.

Така че ако това, което разказва сега е истина - браво! Добре си е свършил работата - който може го може :]

Успех и от мен и да пускаш снимки, Иванов *drink1*
Re: Строителството тръгна леко.
02-05-2010 - 22:53:53
Quote
др. Иванов
Аргонавт, запазвай масата!

Хайде, от кога те чакам! *beer*
Re: Строителството тръгна леко.
02-05-2010 - 23:59:45
avatar
Иванов, радвам се, че се появиsmiling smiley*drink1*
Re: Строителството тръгна леко.
03-05-2010 - 00:39:15
avatar
*drunk**beer**ok*

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: Строителството тръгна леко.
03-05-2010 - 06:20:04
avatar
Министерството на здравеопазването доста трябва да е закъсало. Щом затварят и психиатрични заведения и са изписали дрогаъ Ифанов! И какво да се очаква лудите започнаха да се събират. Жална ни майка уважаеми съфорумци. Сега лагера на Пунди набра нови сили и се пигответе за сериозни лекции по микро, макро и галактически икономики, неопределени инвеститори с Марсиански произход и галопиращи цени в бултрапа.

Сърдечно приветствам с добре дошъл новият лектор Дрогаъ Ифанов той жа въ усвиетли на тема "Кое му е което и има ли то почва у нас". Светъ нема да се глеа сигъ.

Ни копува ни продава
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход