Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

winking smileyЗащо ще Поскъпват имотите ли - четете форумите

Публикувано от прУфесУр тъпарон 
Re: winking smileyЗащо ще Поскъпват имотите ли - четете форумите
10-04-2010 - 22:29:09
avatar
А пък ти си просто един Каун!
Re: winking smileyЗащо ще Поскъпват имотите ли - четете форумите
10-04-2010 - 22:30:58
Quote
sobstvenik 31
А пък ти си просто един Каун!

О, йе
Re: winking smileyЗащо ще Поскъпват имотите ли - четете форумите
10-04-2010 - 22:41:21
Не се ли усетухте ,че Пунди ви води за носа като шарани на повод та и кълвете едни и същи на темите му. Аз лично съм му фен защото изразява мнение различно от "ФОРУМНАТА ФАУНА".Не знам какъв мозък трябва да си ,че да си въобразиш ,че с няколко теми и постове ще обърнеш пазара на имоти където и да е.А колкото до темата :чакам оферти на 200Е/м2 на жълтите павета ПЛАЩАМ КЕШ БЕЗ ДА СЕ ЗАМИСЛЯ.
Re: winking smileyЗащо ще Поскъпват имотите ли - четете форумите
10-04-2010 - 22:47:30
avatar
Quote
builder
Не се ли усетухте ,че Пунди ви води за носа като шарани на повод та и кълвете едни и същи на темите му. Аз лично съм му фен защото изразява мнение различно от "ФОРУМНАТА ФАУНА".Не знам какъв мозък трябва да си ,че да си въобразиш ,че с няколко теми и постове ще обърнеш пазара на имоти където и да е.А колкото до темата :чакам оферти на 200Е/м2 на жълтите павета ПЛАЩАМ КЕШ БЕЗ ДА СЕ ЗАМИСЛЯ.
................................................
Ако всички живущи на жълтите павета прихванат от веднъж шизофрения или параноя можеш да вадиш кеша. Само че като гледам сега тези болести ги е прихванала само форумната фауна както я наричаш.

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: winking smileyЗащо ще Поскъпват имотите ли - четете форумите
10-04-2010 - 22:52:11
Да дават офертите нали са топ анализатори.....:]
Re: winking smileyЗащо ще Поскъпват имотите ли - четете форумите
10-04-2010 - 22:58:09
avatar
Quote
builder
Да дават офертите нали са топ анализатори.....:]
------------------------------------------
Тези топ анализатори нямат 5 лева да си заредят примата, камо ли да те оферират за жълтите павета. Ти някога да си ги чул да говорят за реални сделки? Това е забранена тема за тях. Говоря за всякъкви сделки, не само имотни. Когато някой даде обаче конкретен пример със себе си са първи в плюенето. Това е класически пример за комплексари. Може да се дава в учебниците по кризисен мениджмънт.

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: winking smileyЗащо ще Поскъпват имотите ли - четете форумите
10-04-2010 - 23:05:48
Е тип пък то не бяха графики и то "ВЕРНИТЕ" то не бяха анализи на доходи; статистики на агенцията по вписвания; то не бяха ръстове при съдия изпълнители абе АРМАГЕДОН от всякъде.Ама оферти нама ...... Е аз както се казва на една народна мъдрост на какво да вярвам на тъпана или на к.......си ,че булката е девственна.
Re: winking smileyЗащо ще Поскъпват имотите ли - четете форумите
10-04-2010 - 23:21:19
avatar
Quote
builder
Е тип пък то не бяха графики и то "ВЕРНИТЕ" то не бяха анализи на доходи; статистики на агенцията по вписвания; то не бяха ръстове при съдия изпълнители абе АРМАГЕДОН от всякъде.Ама оферти нама ...... Е аз както се казва на една народна мъдрост на какво да вярвам на тъпана или на к.......си ,че булката е девственна.
-------------------------------------------------
То за такива меки к......ве булката винаги ще е девствена!
Re: winking smileyЗащо ще Поскъпват имотите ли - четете форумите
10-04-2010 - 23:30:51
Re: winking smileyЗащо ще Поскъпват имотите ли - четете форумите
10-04-2010 - 23:49:49
Quote
sobstvenik 31
Quote
builder
Да дават офертите нали са топ анализатори.....:]
------------------------------------------
Тези топ анализатори нямат 5 лева да си заредят примата, камо ли да те оферират за жълтите павета. Ти някога да си ги чул да говорят за реални сделки? Това е забранена тема за тях. Говоря за всякъкви сделки, не само имотни. Когато някой даде обаче конкретен пример със себе си са първи в плюенето. Това е класически пример за комплексари. Може да се дава в учебниците по кризисен мениджмънт.

Ти какво очакваш? Барбарон да ти даде пълен отчет на фирмата си или на имотите си в Париж ли? Не подценявай анализите и графиките, ами ги гледай внимателно и ги имай предвид като си правиш сметките. Без тях форума се превръща в безполезна говорилня и опити за манипулация. От изхвърляне по форуми никой не е спечелил и една стотинка.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход