Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

winking smileyЗащо ще Поскъпват имотите ли - четете форумите

Публикувано от прУфесУр тъпарон 
Re: winking smileyЗащо ще Поскъпват имотите ли - четете форумите
11-04-2010 - 21:28:01
avatar
sobstvenik 31 [ Отговор ]
Re: Да купя или да изчакам дъното....
11-04-2010 - 21:25:47 Регистриран: преди 5 седмици
Мнения: 526

Quote
Dimitar.
Жоро, благодаря ти за отговора.
Аз съм на същото мнение като теб, но ти си го формулирал изключително точно. Аз съм в позицията на купувач на имот за живеене и съм решил: ако ми попадне имот, доближаваш се до критериите ми, го купувам, независимо, че цената му би могла да падне в близките месеци.
Ако чакам "дъното", както отбеляза, рискувам да не мога да намеря, това, което търся. Както се казва: "удоволствието от ниската цена трае много по-кратко от неудовлетворението от ниското качество."........................................................................................................................
Как ще ми отговориш на това Св. Дититре? Прочети за своя патрон напълно му подхождаш! Не случайно византийците толкова го уважават! ЛИЦЕМЕР!!!

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Редактиране Отговор Цитирай Докладвай Страница 73 от 73 Страници: 6364656667686970717273 По-нова тема По-стари теми
Преглед за печат Маркирай като прочетено Следи темата RSS
Re: winking smileyЗащо ще Поскъпват имотите ли - четете форумите
11-04-2010 - 21:39:53
Quote
sobstvenik 31
Пайо ли ме е поставил на място? Този набълбукан ипотекар с 40 000лв. кредит, на който в момента плаща само лихвата.
Ти да не си едно и също лице с него и да страдаш от раздвоение на личността. Когато те напече слънцето си Пайо.
Собственико на "незнам си какво", аз имам шестцифрен кредит! Казва се "овърдрафт".Използува се от хора които се занимават с бизнес. Имах един ипотекиран и го продадох . Имах и една тойота версо и един джип каптива на лизинг-и тях продадох.130000 за двете ми се видяха много в тая криза- аз съм в строителния сектор,ако не си разбрал. Вече пуша по-евтини пури. Това са антикризисни мерки .Зада не гуша Пощенска. Коментирах това с колеги от форума и техните съвети ми бяха от полза - тука има много образовани и добронамерени хора. Ти определено не си от тях! Капише? П.П. Аз и Димитър сме две различни личности . Той ми е симпатичен без да съм го виждал. Ти обаче не засега. Продължавай скръндзо да пътуваш с метрото и да купуваш банички по- евтини с 20ст.
Re: winking smileyЗащо ще Поскъпват имотите ли - четете форумите
11-04-2010 - 21:55:02
avatar
Quote
paio
Quote
sobstvenik 31
Пайо ли ме е поставил на място? Този набълбукан ипотекар с 40 000лв. кредит, на който в момента плаща само лихвата.
Ти да не си едно и също лице с него и да страдаш от раздвоение на личността. Когато те напече слънцето си Пайо.
................................
Собственико на "незнам си какво", аз имам шестцифрен кредит! Казва се "овърдрафт".Използува се от хора които се занимават с бизнес. Имах един ипотекиран и го продадох . Имах и една тойота версо и един джип каптива на лизинг-и тях продадох.130000 за двете ми се видяха много в тая криза- аз съм в строителния сектор,ако не си разбрал. Вече пуша по-евтини пури. Това са антикризисни мерки .Зада не гуша Пощенска. Коментирах това с колеги от форума и техните съвети ми бяха от полза - тука има много образовани и добронамерени хора. Ти определено не си от тях! Капише? П.П. Аз и Димитър сме две различни личности . Той ми е симпатичен без да съм го виждал. Ти обаче не засега. Продължавай скръндзо да пътуваш с метрото и да купуваш банички по- евтини с 20ст.
.............................
НОН КАПИСКО! Не ще ти дам на теб парцела ми в Редута на 18%. А за това, че ти си първия който каза нещо конкретно - ЕВАЛА! Не го очаквам от другите! Няма да коментирам твоите сделки. Никой не знае кой прав, кой крив в един момент. Никога не злобея срещу хора опитали нещо!
Re: winking smileyЗащо ще Поскъпват имотите ли - четете форумите
12-04-2010 - 13:55:16
avatar
На мой колега миналата седмица му намалиха наема от 500 на 400 лв. за тристаен в широк център....
само че по инициатива на Хазяина - уплашил се че ще избяга наемателя като вижда какви са наемите в момента smiling smiley

хазяина има друг апартамент и след като напуснали другите 4 месеца не може да го даде smiling smiley
а сметките за парно си вървят например, комисионна на брокери, време за огледи и т.н.
Re: winking smileyЗащо ще Поскъпват имотите ли - четете форумите
12-04-2010 - 14:16:14
Е ,ДОБРЕ ДЕ ПРОФЕСОРЕ (Пунди).Лекциите са ти неприемливи за ОВЧЕТОРИЯТА ,демек аудиторията...Ама колко ще поскъпнат ими кажи..то с колко е важно ..,а не по принцип.Тоест ако се "САМОВИЗИРАШ " с точна цифра ще се опитат да те разберат..Ама ти по "тъпаронски" я караш ,тоест обясняваш..с недомлъвки .Тамън някои "сривльо клошар" да купи в "ЛозИнИЦ " за 150 еуро и да влезе и той в локейшана ...и си е..е мамата .1500Е СТАНАТ .И отново на сривльото му стават интересни наемите ,или по точно казано бюджета за наема му "влиза" позитивно и ежемесечно .*sos*
Хич не ми пука какви са цените някъде, Важни са цените в София
26-09-2009 - 01:13:47
avatar
Хайде да не се мъчим за цени някъде си.
София е столица и там да ги гледаме. *book*
Re: Хич не ми пука какви са цените някъде, Важни са цените в София
26-09-2009 - 01:29:50
Re: Хич не ми пука какви са цените някъде, Важни са цените в София
26-09-2009 - 01:35:43
avatar
189 евро ли гоним последно smiling smiley
Re: Хич не ми пука какви са цените някъде, Важни са цените в София
26-09-2009 - 01:39:54
avatar
dodo2 Написал:
-------------------------------------------------------
> 189 евро ли гоним последно


Има ли разумен за да го твърди. *xxx*



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2009-09-26 01:48 от OwnerBG.
Re: Хич не ми пука какви са цените някъде, Важни са цените в София
26-09-2009 - 01:42:56
avatar
Ми той куку сам си е избрал ника smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход