Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ако цените тръгнат нагоре, първи ще купят...

Публикувано от sobstvenik 31 
Re: Ако цените тръгнат нагоре, първи ще купят...
20-03-2010 - 08:55:14
avatar
Quote
zlostyr
Quote
sobstvenik 31
Живял тук, там/ вероятно под наем разбирасе/ и после гроздето е кисело, абе чергарска работа.

Така е, не всички сме достатъчно умни да изтеглим огромен кредит за да си купим панел на набалончена цена в забутан софийски квартал - да опитаме от сладкото грозде малко. winking smiley

Нещо си се объркал, този апартамент ми е от 1994г.- наследствен, но не ми се спори вече с радио "Ереван". Намери си друго поле за изява Злостирчо - Комплексирчо!
Re: Ако цените тръгнат нагоре, първи ще купят...
20-03-2010 - 10:24:59
avatar
Quote
sobstvenik 31
Quote
zlostyr
Quote
sobstvenik 31
Живял тук, там/ вероятно под наем разбирасе/ и после гроздето е кисело, абе чергарска работа.

Така е, не всички сме достатъчно умни да изтеглим огромен кредит за да си купим панел на набалончена цена в забутан софийски квартал - да опитаме от сладкото грозде малко. winking smiley

Нещо си се объркал, този апартамент ми е от 1994г.- наследствен, но не ми се спори вече с радио "Ереван". Намери си друго поле за изява Злостирчо - Комплексирчо!

Да де, и като нямам наследствена панелка в Слатина трябваше да се набутам на набалончени цени ли? Относно комплексите - от регистрирането ти във форума си номер едно :]
Re: Ако цените тръгнат нагоре, първи ще купят...
20-03-2010 - 10:45:57
avatar
Quote
sobstvenik 31
Ако цените тръгнат нагоре, първи ще купят всички ВЛОГгари защото ще се ужасят от обезценяващите им се левчета и със самоучастие и кредит ще станат новите горди собственици! После ще преминат в другия лагер.:]

П.П.Все пак ТЯ се върти!!!

--------------------

Не позна !!!
те са тЕрикати и няма да купят първи - те ще "изчакат" , за да не се "набутат" и ще купят при качващ пазар , т.е. СКЪПО !
Re: Ако цените тръгнат нагоре, първи ще купят...
20-03-2010 - 10:55:10
avatar
Quote
avram
Quote
sobstvenik 31
Ако цените тръгнат нагоре, първи ще купят всички ВЛОГгари защото ще се ужасят от обезценяващите им се левчета и със самоучастие и кредит ще станат новите горди собственици! После ще преминат в другия лагер.:]

П.П.Все пак ТЯ се върти!!!

--------------------

Не позна !!!
те са тЕрикати и няма да купят първи - те ще "изчакат" , за да не се "набутат" и ще купят при качващ пазар , т.е. СКЪПО !

Горе- долу сме на едно мнение, защото тези влогари когато се усетят, че е сменена посоката - пазара ще е набрал скорост в бича посока.
В този смисъл нашите герои мога да ги сравня с пътници от последния вагон - последни разбират за смяната на посоката , когато видят локомотива далеч пред тях! И тогава глей кво става! За чий к..р я събирахме тая "шума"/ парите /

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: Ако цените тръгнат нагоре, първи ще купят...
20-03-2010 - 12:29:13
собственик, какво ще правиш с шумата, която един ден ще ти платят за апартамента. Просто ми е любопитно.
Re: Ако цените тръгнат нагоре, първи ще купят...
20-03-2010 - 16:26:36
avatar
Quote
gogolcho
собственик, какво ще правиш с шумата, която един ден ще ти платят за апартамента. Просто ми е любопитно.

Моментално ще ги реинвестирам в друг имот и вече съм си набележил за какво.

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход