Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ако цените тръгнат нагоре, първи ще купят...

Публикувано от sobstvenik 31 
Ако цените тръгнат нагоре, първи ще купят...
15-03-2010 - 18:44:58
avatar
Ако цените тръгнат нагоре, първи ще купят всички ВЛОГгари защото ще се ужасят от обезценяващите им се левчета и със самоучастие и кредит ще станат новите горди собственици! После ще преминат в другия лагер.:]

П.П.Все пак ТЯ се върти!!!

SERDICA MEA ROMA EST!!!
tot
Re: Ако цените тръгнат нагоре, първи ще купят...
15-03-2010 - 18:47:58
Не мисля така. Защо пък всеки, който има пари трябва да ги дава за апартаменти....и то в България.
Re: Ако цените тръгнат нагоре, първи ще купят...
15-03-2010 - 18:54:14
avatar
Веднага ще ти отговоря! Според моята логика от всичко което съм прочел от всички влогари, те освен, че възхваляват влога винаги дават мнения за имоти и за огледи на имоти. Което ме навежда на мисълта, че те в един хубав момент търсят да закупят имот. А най-железният ми аргумент е , че те ако не се интересуват от имоти, не биха стояли в този форум с години. Щяха да спорят да кажем в Инвестор.бг.
Но те стоят и точат зъби за имотна покупка. Поне такива са впечатленията. Нека ме оборят. Не държа да съм винаги правият, но това са моите убеждения затова пускам темата!

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: Ако цените тръгнат нагоре, първи ще купят...
15-03-2010 - 19:00:36
avatar
В този форум пишат 50000 души и всеки от тях ще купи поне по 2 апартамента. Така няма да остане нищо за продан.
tot
Re: Ако цените тръгнат нагоре, първи ще купят...
15-03-2010 - 19:09:02
Едва ли всеки, който има влог събира точно за апартамент. Едва ли дори са дори и 20%.
нали разбираш, че тук има и хора, които се интересуват от селски парцели, земеделски земи и т.н.
Имот не значи категорично апартамент. Освен това форума основно е населяван от "брокери", "строители", "агенти" и т.н. Посещаван е и хора, които просто искат например да си сложат сами плочки в банята и пускат теми в раздел "Ремонти". После вижадт и другите теми и почват и те да спамят. Така, че форума не е представителна извадка.
Re: Ако цените тръгнат нагоре, първи ще купят...
15-03-2010 - 19:17:55
avatar
Ама, аз досега в темата никъде не съм споменал апартамент. Освен това земеделските цени и парцелите също влизат в категорията на имотите. За спаменето си прав, но такова здраво обсъждане на имоти и огледи от влогари малко ме смущава. Показателно е, че далеч любимата им инвестиция не е влог или не дай си боже някоя друга- злато, петролни деривати или акции, облигации и т.н.- за тях никой дума не обелва.
Което ми говори, че няма професионални инвеститори или дори любители на диверсификация в инвестициите. Всички плямпат само за имоти или кога няма да купят имоти и ще си държат влогчетата.

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: Ако цените тръгнат нагоре, първи ще купят...
15-03-2010 - 19:21:59
Пък АКО Ботев беше с каска ....
Re: Ако цените тръгнат нагоре, първи ще купят...
15-03-2010 - 19:23:14
Quote
sobstvenik 31
Веднага ще ти отговоря! Според моята логика от всичко което съм прочел от всички влогари, те освен, че възхваляват влога винаги дават мнения за имоти и за огледи на имоти. Което ме навежда на мисълта, че те в един хубав момент търсят да закупят имот. А най-железният ми аргумент е , че те ако не се интересуват от имоти, не биха стояли в този форум с години. Щяха да спорят да кажем в Инвестор.бг.
Но те стоят и точат зъби за имотна покупка. Поне такива са впечатленията. Нека ме оборят. Не държа да съм винаги правият, но това са моите убеждения затова пускам темата!

Да знаеш, че може и да си прав, НО първо цените на дъното и ЧАК СЛЕД ТОВА нагоре. А приземяването току май е започнало и още е много рано да се мисли за нагоре. Така мисля аз като безимотен цървулко и не ангажирам никого с моето лично мнение.
Re: Ако цените тръгнат нагоре, първи ще купят...
15-03-2010 - 19:25:39
Quote
sobstvenik 31
Всички плямпат само за имоти или кога няма да купят имоти и ще си държат влогчетата.

"Всички" би могло да се приеме за "влогарите", четящи този форум.
Моят въпрос е: Колко процента от ВСИЧКИ "влогари" четат и пишат в този форум?
Ако си отговориш на въпроса, може и да разбереш къде грешиш.
Твоето заключение ми прилича на следното: Направено е проучване колко процента от хората използват Интернет. Резултата бил 100%. Изследването е проведено в Интернет.
Re: Ако цените тръгнат нагоре, първи ще купят...
15-03-2010 - 19:44:35
В момента се пазаруват автомобили от Румънските лизингови къщи, защото са една крачка пред нас както винаги, след това нашите незнам на кой ще продават.Имотите в Гърция ще са на добри цени на есен, много Българи ще си купят там, после кой ще купува копторите на нашите банки не е ясно.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход