Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ако цените тръгнат нагоре, първи ще купят...

Публикувано от sobstvenik 31 
Re: Ако цените тръгнат нагоре, първи ще купят...
17-03-2010 - 23:18:03
Quote
zlostyr
Quote
valio1900
Българина е грамотен човек и няма тема от която да не разбира, но sobstvenik 31 ти надминаваш всички в тази страна за 11 дни 176 мнения. То бива комплекси и простотия, но и по това нямаш равен. А сега и две мнения едно след друго. Простотията ти тече с такава скорост, че клавишите изтърка. Що не си потърсиш други слушатели?

Не се притеснявай, ще пище максимум 2-3 седмици и после ще изчезне. Много такива "звезди" като него са минали през този форум winking smiley

Не си прав. Няма скоро да изчезне от този и от другите форуми за имоти. Човекът продава панелка в топ локейшъна /по неговите думи/ "Слатина", а желаната цена за панелката е /пак по неговите думи/ е огромна. Всичко това ни обрича /нас останалите участници във форума/ на големи мъки.
Ако някой търси панелка, да вземе да му я купи та да ни освободи от присъствието му.*yes*

[zdravbadi.com]
Re: Ако цените тръгнат нагоре, първи ще купят...
18-03-2010 - 19:25:41
avatar
Quote
Бай Пешо
Quote
zlostyr
Quote
valio1900
Българина е грамотен човек и няма тема от която да не разбира, но sobstvenik 31 ти надминаваш всички в тази страна за 11 дни 176 мнения. То бива комплекси и простотия, но и по това нямаш равен. А сега и две мнения едно след друго. Простотията ти тече с такава скорост, че клавишите изтърка. Що не си потърсиш други слушатели?

Не се притеснявай, ще пище максимум 2-3 седмици и после ще изчезне. Много такива "звезди" като него са минали през този форум winking smiley

Не си прав. Няма скоро да изчезне от този и от другите форуми за имоти. Човекът продава панелка в топ локейшъна /по неговите думи/ "Слатина", а желаната цена за панелката е /пак по неговите думи/ е огромна. Всичко това ни обрича /нас останалите участници във форума/ на големи мъки.
Ако някой търси панелка, да вземе да му я купи та да ни освободи от присъствието му.*yes*


Бай Пешо, какво да ти кажа на теб освен, че си ниска и низка топка! Ако мислиш, че ще те оставя без да ти отговоря дълбоко се лъжеж! За пореден път ще обясня, че никъде не съм посочил, че самият квартал е топ локейшън/ макар че доста селяни ще бленуват за неговата инфраструктура и уреденост в сравнение на топ "Манастирски / наистина ливади / или "Малинова долина" - наистина е такава.
Аз казах, че моят апартамент, който ще продавам, но не продавам в момента е на най-добро местоположение в рамките на квартала.
Тъп ли си или си злобен?
Re: Ако цените тръгнат нагоре, първи ще купят...
18-03-2010 - 19:40:50
avatar
Sobstvenik: За пореден път ще обясня, че никъде не съм посочил, че самият квартал е топ локейшън / макар че доста селяни ще бленуват за неговата инфраструктура и уреденост в сравнение на топ "Манастирски / наистина ливади / или "Малинова долина" - наистина е такава.

Sobstvenik, кажи им най-после приблизителна локация на твоя имот и да престанат заяжданията.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-03-18 19:46 от TZARS.
Re: Ако цените тръгнат нагоре, първи ще купят...
18-03-2010 - 19:48:20
avatar
Re: Ако цените тръгнат нагоре, първи ще купят...
18-03-2010 - 19:57:19
avatar
Пръв разчитам да купи Валсодар! Моля те Валсодар, за теб специален коментар!:]

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: Ако цените тръгнат нагоре, първи ще купят...
18-03-2010 - 20:04:56
avatar
Имота си има доста предимства:
1- намира се в град София
2- непоследен етаж
3- възможно най-продаваните имоти (двустаен)
4- квадратурата по документ и в действителност е едно към едно
5- по описание си е доста прилично жилище
6- и т.н.

Не съм от София и Слатина не ми говори нищо, но щом не ми говори нищо, това е добре - значи не е лошо.
Лошите квартали във всички градове се знаят.
Този апартамент е мечта за много български семейства.
Всичко написано е добронамерено.
Re: Ако цените тръгнат нагоре, първи ще купят...
18-03-2010 - 20:07:16
avatar
Сега остава само да видим, през кой точно век от милениума ще му намерят купувач на исканата цена! winking smiley
Re: Ако цените тръгнат нагоре, първи ще купят...
18-03-2010 - 20:12:01
avatar
Quote
TZARS
Имота си има доста предимства:
1- намира се в град София
2- непоследен етаж
3- възможно най-продаваните имоти (двустаен)
4- квадратурата по документ и в действителност е едно към едно
5- по описание си е доста прилично жилище
6- и т.н.

Не съм от София и Слатина не ми говори нищо, но щом не ми говори нищо, това е добре - значи не е лошо.
Лошите квартали във всички градове се знаят.
Този апартамент е мечта за много български семейства.
Всичко написано е добронамерено.

Царе, искам за последно да уточня за моята панелка, в момента не го продавам, защото още живея в него и ще живея още поне 1 година. Етажа е 3 от 8, намира се между у-ще и парк. Една рускиня която купи апартамент в нашия вход ми сподели, че купува не апартамент, а гледката към парка! Това за мен беше достатъчно!!!
Re: Ако цените тръгнат нагоре, първи ще купят...
18-03-2010 - 20:12:20
Апартамента клони към нормален, ама чак мечта е силно казано.
Re: Ако цените тръгнат нагоре, първи ще купят...
18-03-2010 - 20:16:00
Quote
sobstvenik 31
... Етажа е 3 от 8, намира се между у-ще и парк...
Тоя "парк" да не е шубрака под Академик?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход