Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ако цените тръгнат нагоре, първи ще купят...

Публикувано от sobstvenik 31 
Re: Ако цените тръгнат нагоре, първи ще купят...
18-03-2010 - 20:24:18
avatar
Под Академик не са панелки неосведомени !!! Парка се нарича "Робов дол"., където се намира комплекса "РЕДУТА ИН"

„Редута Ин” е разположен в едноименния квартал, който обхваща най-високата част на София с благоприятно изложение, предоставящо прекрасна гледка към столицата и източната част на софийската котловина. Терасовидният ландшафт е ограден с декоративна ограда, а във вътрешния парк ще бъде разположено езеро.
В комплекса са предвидени магазини за хранителни стоки, фитнес център, клуб за семейни и други тържества. Обектът ще бъде завършен в края на 2007 г.
Архитектурният проект - дело на арх. Юлий Анков е разработен на високо професионално ниво и позволява комплексът безпроблемно да се впише в съществуващата градоустройствена среда.

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: Ако цените тръгнат нагоре, първи ще купят...
18-03-2010 - 20:32:33
avatar
И рускинята навярно е от Чернобил ...
Re: Ако цените тръгнат нагоре, първи ще купят...
18-03-2010 - 20:38:39
Засмя ме, честно. Може и парк да е било едно време, ама сега са мръсни шубраци. Алейките са съвсем запустяли - и пълни с боклуци. Признавам, става за разходка ако си ентусиаст и си носиш (поне) нож.

40-те блокове под Академик са предимно панелки. На "редута ин" първия сериозен дъжд му отнесе половината път (надолнището от към "парка"winking smiley. Допреди месец не бяха го оправили - над година. Скоро не съм минавал от там. Последния блок още не е завършен, а май трябваше да е отдавна.
И около комплекса е голяма кочина. Строеж - нормално. Иначе там има прилични къщички над него.
Всъщност като съм гледал снимки от Чернобил - доста по-подреден град от Софето е бил. По-скоро някъде от тайгата...
Re: Ако цените тръгнат нагоре, първи ще купят...
18-03-2010 - 20:47:32
avatar
Розова пантера , ще ти кажа, че инфото ти не е актуално. Ти сам каза, че скоро не си минавал оттам! В момента парка е почистен от Зелени системи и всички шубраци са изрязани и изчистени. Освен това старите беседки и люлки са боядисани в шарени цветове!!!

Почва да ми се мивава оттам, както дете и ми е все по-приятно. А гледката от прозореца на хола и тишината нощно време е вълнуваща!

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: Ако цените тръгнат нагоре, първи ще купят...
18-03-2010 - 20:51:06
avatar
Те обновиха и градинката на 4-ти км. - явно се подготвят хората за нови пациенти?
Познатото спомагало за по-бързата адаптация с новата среда. Даже и интернет си имат, я виж Пунди как си пише редовно от там! smiling smiley
Re: Ако цените тръгнат нагоре, първи ще купят...
18-03-2010 - 21:47:03
avatar
Ще те попитам, честно искам да ми отговориш като на социален работник- от заведението за душевно болни на 4- ти км. ли си?
Държа на честен отговор!

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: Ако цените тръгнат нагоре, първи ще купят...
18-03-2010 - 22:24:35
avatar
Quote
Panther1
Апартамента клони към нормален, ама чак мечта е силно казано.

Жилището е мечта за много семейства, защото лесно не се събират 51.000.
Re: Ако цените тръгнат нагоре, първи ще купят...
20-03-2010 - 08:21:55
avatar
Quote
Panther1
Засмя ме, честно. Може и парк да е било едно време, ама сега са мръсни шубраци. Алейките са съвсем запустяли - и пълни с боклуци. Признавам, става за разходка ако си ентусиаст и си носиш (поне) нож.

40-те блокове под Академик са предимно панелки. На "редута ин" първия сериозен дъжд му отнесе половината път (надолнището от към "парка"winking smiley. Допреди месец не бяха го оправили - над година. Скоро не съм минавал от там. Последния блок още не е завършен, а май трябваше да е отдавна.
И около комплекса е голяма кочина. Строеж - нормално. Иначе там има прилични къщички над него.
Всъщност като съм гледал снимки от Чернобил - доста по-подреден град от Софето е бил. По-скоро някъде от тайгата...

Много точно определение. Две години живях там (под Академик). Най-смотания квартал на София, в който съм бил (а съм бил в Младост 1 и 3, Мусагеница и Бели Брези). Към гореспоменатото описание искам да добавя няколко щрихи:

1. Наблизо има циганско гето и из квартала се навъртат доста от мургавите ни сънародници.
2. Квартала се намира на захода към летището и често може да се чуят излитащи/кацащи самолети.
3. Наблизо има ЖП линия и като удари влака спирачка се чува един приятен стържещ звук. Особено през лятото ако си отворил прозореца през нощта е много приятно. :]
4. Градския транспорт съвсем липсва. 72 е съвсем нередовен и обикаля из тесните улички на Редута, а 11 минава веднъж на 20-30 мин.
Re: Ако цените тръгнат нагоре, първи ще купят...
20-03-2010 - 08:31:45
avatar
Живял тук, там/ вероятно под наем разбирасе/ и после гроздето е кисело, абе чергарска работа.

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: Ако цените тръгнат нагоре, първи ще купят...
20-03-2010 - 08:47:20
avatar
Quote
sobstvenik 31
Живял тук, там/ вероятно под наем разбирасе/ и после гроздето е кисело, абе чергарска работа.

Така е, не всички сме достатъчно умни да изтеглим огромен кредит за да си купим панел на набалончена цена в забутан софийски квартал - да опитаме от сладкото грозде малко. winking smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-03-20 08:48 от zlostyr.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход