Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение

Публикувано от sobstvenik 31 
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
08-03-2010 - 23:41:28
avatar
imotko, ако ти споделиш твоите реални имоти може много хора да умрат от смях ! А кажи къде са за да ги АНАЛ изирам здравата !!!
Hun
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
08-03-2010 - 23:47:25
Стига сте говорили глупости на човека.

Панела си е панел!
Първо - Той е много скъп и високо технологичен. Това е продукт който всички вие нищо не разбирате - ще дойде миг на вразумление!
Второ - Това идеална инвестиция. Неоценена в момента но ще дойде времето когато панела ще звучи гордо!
Трето - какви хлебарки и мизерии - панела безценен от хигиенна гледна точка - и неразрушим - направо си е бункер и жилище едновременно.
Четвъро - Да не говорим че е шумо, термо и не знам си кво си неотразим.
Пето - панелно гето няма - това са най чистите и спретнати квартали. Аз винаги съм си мечтал терасите и прозорците ми да гледат към панелки. Така не само ме радват с гледката си, но и ми напомнят за едно позабравено минало и се изпълвам с едни емоции...

Завистливци сте вие. Човека споделя че е на топ локейшън!
Аз бих изчакал още 3-4 години и бих му искал 1000 Евро на квадрат!
А вие завистливите си продавайте скапаните тухли за по 300 Евро и си мечтайте и завиждайте!
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
08-03-2010 - 23:58:19
avatar
Quote
чи-чов-ци
sobstvenik31, извинявай, ако въпросът ми е недискретен, но случайно да имаш в рода си бивш министър-председател на България?

И то ако може да е кореняк софиянец (министър-председателят) smiling smiley
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
09-03-2010 - 00:03:33
avatar
hun, ТИ СИ страшен пич!!! Няма лошо най - симпатичното мнение е твоето по темата. Само че има неточности от инжинерна гладна точка и много други! Само ще ти изтъкна един довод- има сума ти изградени имоти в бившата ГДР и ФРГ от Хитлер - първите панелки, интересно, че и двете германии не проявяват интерес към монолитните постройки. Въпреки, че са подложени на ерозията и вятъра т.е. екзогенните сили на природатта, те стоят като паметници устойчиви на вскяка напористост. Ако погледнем от инжинерна гледна точка / не от идеологическа / панелките са почти вечни /, за жалост на някои пишман строители с морски пясък!!!
Hun
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
09-03-2010 - 00:10:50
eye popping smiley пак не съм разбран...
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
09-03-2010 - 00:15:43
avatar
Quote
Hun
Аз винаги съм си мечтал терасите и прозорците ми да гледат към панелки. Така не само ме радват с гледката си, но и ми напомнят за едно позабравено минало и се изпълвам с едни емоции...

Мечтай си, ама няма. За теб, само гледка от прозореца на ново строителство в прозореца на друго ново. И ръкостискане с комшията отсреща.........:]
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
09-03-2010 - 00:23:00
avatar
Quote
Hun
Аз бих изчакал още 3-4 години и бих му искал 1000 Евро на квадрат!

Тук логика няма - какво пречи да го продаде сега за 1000 евро на квадрат и да увеличи парите си за 4 години с 35% в банка? :]

Ако го пусне на 1600 евро, може даже и огледи да има, по примера на един друг форумец.
Hun
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
09-03-2010 - 00:34:26
Ааааа не,
за 1600 евро/кв вървят само тези на първия и последния етаж - те са с екстри - безплатно отопление летем, както и климатик зиме.
Освен това ако има криза с водата често има безплатен душ.

В случая не се знае дали е етаж първи или последен.
За средни такива не повече от 1400.

Аз чух от приятел който чул от приятел на негов приятел че пред един такъв имало опашка за огеди. А той бил обявен за 1800Е/кв!!!

Като ви казвам - тухлите кучета ги яли!
Аз тях и за 300 не бих ги погледнал!
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
09-03-2010 - 01:55:56
Аве Собственик ли си къв си?"?????Що не се шибаш с твоите досадни егоистични темички и да правиш бизнес с тялото си-определено ще е по-печеливш!Не занимавай аудиторията с глупости,поради простата причина,че няма кво да правиш в панелката ....вече 3-то поколение:}:}:}Яж му кратуната и си трай,като продадеш ще черпишsmoking smiley
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
09-03-2010 - 07:15:50
avatar
така е приемам последната критика, че пускам егоистични темички, затова ще попитам по общ въпрос : какво за Вас е топ локейшън или уникално местоположение - абстрахирайте се от моя имот, който съм представил. Нека говорим по принцип. Градове ; местоположение в градовете ; селски имот ; морски такъв и т.н.; близост до някои дадености на цивилицацията - болници у.ща, денонощни магазини , големи търговски центрове, от друга страна шум или спокойствие , задръствания , време на пристигане до работа, инфраструктура и прочее.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход