Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение

Публикувано от sobstvenik 31 
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
09-03-2010 - 19:42:06
Наддаване за имот ?!Имало такива случаи Един апартамент на Патриарха беше резервиран ..и колеги предложиха по висока цена ..техен клиент имал интерес..Собственика отказа категорично (не беше голяма разликата за да се правиме на цигани..
Виж като организирано наддаване съм чувал,че е правено от строителна фирма за техни обекти в Лозенец,но не съм присъствал и много ,много н вярвам.winking smiley
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
09-03-2010 - 20:06:58
Quote
ТОРТКО

Да ама такъв имот в България нямаааааааааа!
Моля за отговор.

Ъъмм... във Варна има една, ъъъ, къща, находяща се точно под Фестивалния комплекс, до входа на Морската градина. Така като я гледам мисля че е частен дом.
Ето линк в Гугъл мапс:
Link
Варненци ще разберат за какво става въпрос. Само че аз на този имот сигурно отоплението му не мога да платя с цялата си заплата :-)



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-03-09 20:08 от ndachev.
?
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
09-03-2010 - 20:11:29
avatar
Quote
ndachev
Quote
ТОРТКО
Да ама такъв имот в България нямаааааааааа! Моля за отговор.

Ъъмм... във Варна има една, ъъъ, къща, находяща се точно под Фестивалния комплекс, до входа на Морската градина. Така като я гледам мисля че е частен дом. Ето линк в Гугъл мапс: Link Варненци ще разберат за какво става въпрос. Само че аз на този имот сигурно отоплението му не мога да платя с цялата си заплата :-)

Собственост е на чорбаджията на "Интерсервиз Узунов" - самия Узунов.
Човека не е ял всяка сутрин като Вас банички, а е гладувал и е завъртял успешен честен бизнес.
Пък Вий гледайте сига къщата му и цъкайте с уста.
С една дума къщурката е купена - да търсим друга.

Ей тва е пупадение за Топ имот (за Варнъ), "братя Шкорпил" е с много недостатъци.

Еврото идва към България.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-03-09 20:24 от ?.
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
09-03-2010 - 20:41:00
Quote
?

Ей тва е пупадение за Топ имот (за Варнъ), "братя Шкорпил" е с много недостатъци.

Хм, само 1 имот за половин милионен град... то малко като да казваш че в Лондон за топ-имот се счита само двореца на кралицата...

А Шкорпил е място което и простосмъртен може евентуално да си позволи, ако се понапъне и има късмет :-)
Говорим за места на общия фон в конкретния град...

Аз си избрах голям парцел таман извън града, но все пак на поносима дистанция (ако трябва и пеша мога да се прибера от центъра, па макар и зорлем, мисля че са 8 км по права линия). Просто приоритетите ми са други - въздух, гора и стара чешма в близост... Инфраструктурата разбира се куца, но в края на краищата мога да си направя пътя сам, на цената на общите части на "топ-локейшън" тристаен :-) И за колкото ми стигнат силите, толкова ще направя. По-лесно ще се преборя с природата, отколкото с двукраката напаст. Жена ми е с 2 ръце за, дори мога да кажа че тя инициира идеята "къща, пък калта и снега ще ги победим". smiling smiley
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
09-03-2010 - 21:17:19
@ndachev

Поздравления за избора и адмирации за жена ти, че моята за къща в периферията на града не иска да чува.

Къщата на Узунов наистина е страхотна и не е някой огромен дворец същевременно. Аз бях влизал в нея, докато и правеха ремонт още, но щом и 'Морската градина' участва, то за мен има и още по-топ локейшън и това е една къща с двор до "Вила Буров' . Дано правилно да съм се ориентирал на картата.
Уникален имот просто. Седял съм сигурно 15 мин да му се радвам през оградата.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-03-09 21:25 от Zrfv.
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
09-03-2010 - 21:41:16
Quote
Zrfv
@ndachev

Поздравления за избора и адмирации за жена ти, че моята за къща в периферията на града не иска да чува.

Къщата на Узунов наистина е страхотна и не е някой огромен дворец същевременно. Аз бях влизал в нея, докато и правеха ремонт още, но щом и 'Морската градина' участва, то за мен има и още по-топ локейшън и това е една къща с двор до "Вила Буров' . Дано правилно да съм се ориентирал на картата.
Уникален имот просто. Седял съм сигурно 15 мин да му се радвам през оградата.

Правилно си се ориентирал smiling smiley Само, че в този район къщите с двор вървят по няколко милиона евро, даже и старите (то такива не-реновирани почти не останаха де). Като цяло доходите на собственниците са над милион евро годишно. Проблемът е обаче, че точно там се свлича яко (тези, които са на "Станчовата алея" направо са си под заплаха).
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
09-03-2010 - 22:10:12
Quote
BulCan
Правилно си се ориентирал smiling smiley Само, че в този район къщите с двор вървят по няколко милиона евро...

Аз знам какво му трябва на човек, Булкане, но изпълнението на желанията ми куца просто smiling smiley. Къщата си е милионерска и това си е закономерно, защото поддръжката го изисква.
Все пак си остава сериозен кандидат за топ локейшън, заедно с фаворита на ndachev smiling smiley Свличането все някак може да се пребори smiling smiley
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
09-03-2010 - 22:14:05
Четох Ви внимателно и от вашите думи ми идва само едно име.И то е село Обеля.
Извинявам се предварително на недоволните!smiling smiley
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
09-03-2010 - 22:38:32
avatar
Дааааа разбрахме на кой какво му харесва. Но аз не питах за къщи на хора дето са етажи над хората и не включвах
имотите им. Питах за обикновените нормални жилища. Имало ли е случай когато се обяви че някъде ще се строи зграда пред офиса на фирмата да се извие опашка да чакат да си купят и стоят на опашката 5–6 дена докато започне разпродажбата.

И сега една интересна случка.
Обявява се строеж, мястото е много "атрактивно" и хората си чакат реда. Идва реда на един Китаец с когото много трудно се разбират (поради сериозна езикова бариера) но схванали че иска да си купи един–ама неразбрали точно какво. И набързо намерили измежду чакаштите един който говори Китайски, а той човека се извинявал че искал да купи само един етаж от блока. Искал просто всичките му апартаменти да са на един етаж. Звучи невероятно но е факт.
http://maps.google.com/maps?ll=43.627496,-79.476444&z=18&t=h&hl=en

Надявам се да се отвори. И ако вземете и драгнете малкото жълто човече дето е в горния ляв ъгъл над зума и го поставите на улицата ще можете да разгледате от улицата.

Ни копува ни продава



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-03-09 22:44 от ТОРТКО.
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
09-03-2010 - 23:08:07
avatar
А то и снимчица се намери.



Ни копува ни продава
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход