Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение

Публикувано от sobstvenik 31 
Re: опит за анализ на термина топ локейшън или уникално местоположение
18-03-2010 - 19:16:12
avatar
Quote
kopan
Собствник31, аз томахавката я зарових миналата седмица. Просто на 16-ти нещо лекинко ме жегна.
Оунъре Фурната при 18-то отдавна я няма. Тази на Брегалница и Кирил и Методи оцеля до преди 4-5 години. После се настаниха цигани-цветари. Сега е за съжаление е развалина.
Bludniqt Sin Помниш ли вторичните суровини на Симеон до Осогово, които преди това бяха някакво трудово. А още по-преди са били къща на едни македонци, не им знам имената, последно имота беше реституиран на 60-годишният им син Мито Димовски.... абе искам да кажа, че понастоящем сме комшии (евентуално) smiling smiley
ето специално една снимка smiling smiley която изрових в нет-а smiling smiley

г-н Тепавичаров, Копан-а е виден селянин smiling smiley и никога не го е крил. Дори името му го подсказва.
Хайде лек ден на всички

Копан, този мой дядо - македонец по-точно беше мъж на леля на майка ми, но понеже като малък те са ме гледали в тяхната къща на Кр. поляна, аз го възприемах като пряк прародител!!! Още пазя неговият пръстен който беше нарочил на мен! Казваше се Левко, а фамилията му беше с буквата Д. Благодаря за инфото и разбирането!

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход