Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Какво става в Гърция, и как ще повлияе ситуацията на банките с гръцко участие

Публикувано от OwnerBG 
Re: Какво става в Гърция, и как ще повлияе ситуацията на банките с гръцко участие
18-04-2010 - 23:02:54
avatar
Е и какво излезе - накрая пак немците са виновни. И за корупцията в България пак са виновни те... Не че съм изненадан...
Ех, Жорка, да ти се чуди човек защо ги пишеш тия 40 страници дитирамби в прослава на всичко гръцко. :]
На Пунди заприлича малко, само дето си по-интелигентен от него и показваш поне сериозни познания по история и култура. Но това не помага много. На повечето хора им е ясно какви са гърците и какви немците...
Re: Какво става в Гърция, и как ще повлияе ситуацията на банките с гръцко участие
18-04-2010 - 23:05:15
avatar
И с намеците за теглото на Меркел не печелиш много точки.
Все едно някой да обяснява, че гърците не стават, защото Папандреу е плешив... winking smiley
Re: Какво става в Гърция, и как ще повлияе ситуацията на банките с гръцко участие
18-04-2010 - 23:05:29
Quote
sobstvenik 31
В Гърция нищо не става, но вижте какво става в България! Разпада се даржавността!

Разпада се ами,след като на държавната копанка плющят такива неграмотни прасета като тебе!Само в една дума две правописни грешки!
Re: Какво става в Гърция, и как ще повлияе ситуацията на банките с гръцко участие
18-04-2010 - 23:14:18
avatar
Смешно е ние най-изостаналата нация в ЕС да даваме мнение за гърците и да ги съдиме, при положение че те толкова са си надвили над масрафа! Няма нужда от такива дълбокомислени историко-културни и социо-икономически съчинения за да се види, че наистина който е пътувал в южната ни съседка вижда с просто око -. ситуацията там е в пъти по-добра от България! Наскоро посетих Северна Гърция и ми направи впечатление че между Драма и Кавала има десет стадиона, които може да съперничат на тези от А група. Да не говорим между тези два малки провинциални града колко официални представителства на нови автомобили срещнах. Това означава едно- гърците купуват нови коли, а ние си мислим че сме в ЕС. Далеч сме зад гърците. Нека се концентрираме върху нашите проблеми!
Re: Какво става в Гърция, и как ще повлияе ситуацията на банките с гръцко участие
18-04-2010 - 23:17:55
Quote
zlostyr
Е и какво излезе - накрая пак немците са виновни. И за корупцията в България пак са виновни те... Не че съм изненадан...
Ех, Жорка, да ти се чуди човек защо ги пишеш тия 40 страници дитирамби в прослава на всичко гръцко. :]
На Пунди заприлича малко, само дето си по-интелигентен от него и показваш поне сериозни познания по история и култура. Но това не помага много. На повечето хора им е ясно какви са гърците и какви немците...


И с намеците за теглото на Меркел не печелиш много точки.
Все едно някой да обяснява, че гърците не стават, защото Папандреу е плешив...

За тези дето ги четат - такива като тебе и малко по-малко ителигентните - или поне така се самозаблуждавам! Които са по интелигентни познават и гърка и немеца, че и неандерталеца даже! smiling smiley
А и нали може и ний глупавите хора да изразим позиция?

п.п.
Иначе като кажа дебелака Караманлис са дитирамби!
Като кажа стройната Меркел - намеци!

Нито с едното, нито с другото държа да печеля точки - ако исках да печеля точки щях да хваля Германия и плюя по Гърция!
Възприемане и възприятие са въпрос на интелигентност!
Re: Какво става в Гърция, и как ще повлияе ситуацията на банките с гръцко участие
18-04-2010 - 23:23:38
avatar
Quote
фло
Quote
sobstvenik 31
В Гърция нищо не става, но вижте какво става в България! Разпада се даржавността!

Разпада се ами,след като на държавната копанка плющят такива неграмотни прасета като тебе!Само в една дума две правописни грешки!
..................
Дребнавий Фло! Първо погледни ,че съм си поправил поста за правописната грешка. Второ - покажи ми втората такава! Ако не ми я посочиш-значи ти си неграмотен!
Re: Какво става в Гърция, и как ще повлияе ситуацията на банките с гръцко участие
18-04-2010 - 23:31:46
avatar
Искаш да кажеш, че след като са ти посочили думата с грешката и още не можеш да си я откриеш?
ТИ???

Най-умният и ерудиран потребител на форума?
Не може да бъде!

Да грешките са две, като и двете са кристално ясни и видни за всеки един със завършено основно образование.
Ти, до кой клас избута, преди да се отдадеш на страста си към имотите?
Re: Какво става в Гърция, и как ще повлияе ситуацията на банките с гръцко участие
18-04-2010 - 23:39:09
avatar
Quote
valsodar
Искаш да кажеш, че след като са ти посочили думата с грешката и още не можеш да си я откриеш?
ТИ???

Най-умният и ерудиран потребител на форума?
Не може да бъде!

Да грешките са две, като и двете са кристално ясни и видни за всеки един със завършено основно образование.
Ти, до кой клас избута, преди да се отдадеш на страста си към имотите?
.................
Освен първата която съм си поправил сам, кажи къде е втората мислителю?
Re: Какво става в Гърция, и как ще повлияе ситуацията на банките с гръцко участие
18-04-2010 - 23:42:13
Quote
sobstvenik 31
В Гърция нищо не става, но вижте какво става в България! Разпада се държавността!
Важно е, че цените на имотите са нагоре! На държавността - майната й!
Re: Какво става в Гърция, и как ще повлияе ситуацията на банките с гръцко участие
20-04-2010 - 03:35:39
Хм...
Не мислех да се занимавам повече с немския хуманизъм :] но в една друга тема тук ме подсетиха пак за него.
Дали Хитлер е случайно явление или проявление на немския харктер.
Знам, че някои наши интелектуалци ще ме опровергаят с блестящите мерцедес и голф. Но хубаво е да не забравят, че на всеки 100 години откакто са известни немците дават поне 3 такива примера!

Quote
АКТЫ ГЕНОЦИДА В ИСТОРИИ ЧЕЛОВЕЧЕСТВА
5. Уничтожение коренных народов Намибии
Время осуществления: 1904 – 1907 гг.
Жертвы: племена хереро и нама
Место: Намибия
Характер: расово-этнический
Организаторы и исполнители: правительство кайзеровской Германии, немецкая армия

"... Я не буду принимать больше ни детей, ни женщин. Я буду отправлять их обратно к своим соплеменникам. Я буду стрелять в них. Таково мое решение…”

генерал сдержал свое слово: восстание было потоплено в крови. Мирных жителей расстреливали из пулеметов, изгоняли в пустыни на востоке страны, отравляли используемые ими колодцы. Большинство депортированных погибли от голода и недостатка воды. Война продолжалась вплоть до 1907 г. В результате действий немцев были уничтожены 65 000 хереро (около 80% племени) и 10 000 нама (50% племени).

Germany admits Namibia genocide

Quote
въобще не е необходимо да се връщаме толкова назад
631–632 г. 9000 българи начело с Алцек се отцепват от Аварския хаганат и се отправят към Бавария. Там по-голямата част от тях са избити по заповед на франкския крал Дагоберт. По-късно оцелелите начело с Алцек се заселват във владенията на лангобардския крал Гримуалд в Северна Италия.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-04-20 08:34 от goro.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход