Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ето за това ставам фен на кризата

Публикувано от jores 
Re: Ето за това ставам фен на кризата
10-02-2010 - 18:17:32
Да грубичко и глупаво беше...


EDITED by Svetlio


Всичко съвпада и ника във форума...

Жив и здрав да е човека, друг път да внимава

На друго обаче ще обърна внимание. На тия 800лв. Идеята ми е да помислите дали абсолютно всички имоти могат да се работят еднакво безпристрастно на една и съща тарифа smiling smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-02-10 18:23 от Svetlio.
Re: Ето за това ставам фен на кризата
10-02-2010 - 18:25:25
Quote
Dimitar.
Marthy,
като са те разкрили, снишавай се бе брат. Бързата ти реакция провокира у мен интерес и какво се получи:
Твой пост отпреди два месеца:
0896425845 или Inbox.Dimitrov@gmail.com

Друг:
знам оферта която може да Ви допадне, пишете ми на лични или Inbox.Dimitrov@gmail.com
или на телефон 0896 42 58 45 - Препоръчителен
0886 10 88 29

апартаментите са няколко които имам като оферти, единия е 148 кв в кв. Чайка до Молчето на Дорелов, другия е в Левски до ако знаете каде е ВИВА 3 на Планекс, 3 е на Патриарх Евтимий. Има и още оферти, но нека ако проявите интерес тогава ще говорим. Цените са по-ниски от това което сте обявили а някои от жилищата са с по добри характеристики от тези които сте посочили.


Фамилията съвпада, работил ci или работиш като брокер, а в първият ти пост в тази тема се опитваш да ни убедиш, че ще ползваш услугите на ENG.
За мен повече не е нужно, ЛЪЖЕШ.
Казвам се Мартин Михайлов Димитров друже фамилията Димитров е една от най-често срещаните в България. И да работил съм като брокер, та нали всяка строителна фирма си има отдел продажби. И да вече работя с ENG понеже днес си платих таксата, подписах си договор които между другото много добре ме защитава като клиент и има дадох да продават къща във Виница. smiling smiley

Айде със здраве.
Re: Ето за това ставам фен на кризата
10-02-2010 - 18:51:11
*ok*Аз съм за!И 800 лв. за запознанство и типов предварителен договор са много ,ама е по-добре от 3 или 6 процента . Пак ще поясня ,нямам нищо против 6 и повече проценти да прибере посредника ,ако води преговорите от свое име за сметка на доверителя си/клиента/!
Re: Ето за това ставам фен на кризата
10-02-2010 - 18:57:02
avatar
Quote
фло
*ok*Аз съм за!И 800 лв. за запознанство и типов предварителен договор са много ,ама е по-добре от 3 или 6 процента . Пак ще поясня ,нямам нищо против 6 и повече проценти да прибере посредника ,ако води преговорите от свое име за сметка на доверителя си/клиента/!

Не става, бе човеко, закона не дава! Как да ти обясня, че бъркаш нещата?
И защо мислиш, че е по- трудно с чужда пита помен да правиш?
Ако ти ми дадеш параметри, ако имота отговаря на изискванията ти и го спазаря, ама атмосферата в него не те кефи, какво правим?
Като си купувах къща, имах една представа за това, което искам, а се " лепнах" за нещо, което не бях и помисляла.........
И не съжалявам, защото със стъпването в двора, ми " легна на сърце".smiling smiley
Re: Ето за това ставам фен на кризата
10-02-2010 - 19:31:34
Quote
камелия


Не става, бе човеко, закона не дава! Как да ти обясня, че бъркаш нещата?
И защо мислиш, че е по- трудно с чужда пита помен да правиш?

Става,що да не става?Просто ползваш професионален комисионер,търговец да ти договори професионално сделката! От всяко дърво свирка не става ,така купувача , примерно може да е голям спец в търговията с въглища и да се провали в имотна сделка,както и продавача де! Затова нормалния подход е да си наемеш специалист да ти свърши преговорите в твой интерес от негово име и за твоя сметка и като получиш добра цена с кеф да му броиш комисиона.Не споря,просто такова е мнението ми!Тогава вече процентите са оправдани защото в преговорния процес може да има и по-високи разходи,като представителни например,подставени лица- блъфьори,административни интервенции и атаки и други тънкости на договарянето!
Re: Ето за това ставам фен на кризата
11-02-2010 - 09:22:27
фло...те тия тука се занимават предимно с апартаменти и от тях съдят за целия останал свят,включително каква ще е цената на сиренето през Q3 на 2064-а.Подставени лица,посредници...къде ги прати...тоя континент още не е открит.
Re: Ето за това ставам фен на кризата
11-02-2010 - 10:53:25
Под з% комисион за продажба е малко ..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Re: Ето за това ставам фен на кризата
11-02-2010 - 11:36:04
avatar
Прав си, ако една продажба ще те храни цяла година със спечеленият комисион, то и 30% са малко!
А бе, какви ти проценти - я направо да почнат да прехвърлят имотите направо на брокерите!
Какви са тия договори, капаро и прочие глупости! winking smiley
Re: Ето за това ставам фен на кризата
11-02-2010 - 11:36:59
avatar
Quote
Въртоглав
Под з% комисион за продажба е малко ..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

800 лева комисиона са много.

И така задачата е лесна - каква е цената :]

отг.: 26666 лева
Re: Ето за това ставам фен на кризата
11-02-2010 - 11:41:34
Quote
Въртоглав
Под з% комисион за продажба е малко ..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:]Знаете ,че 100 процента е цяла ръка и ако 50 % обикновенно изглеждат като сгъната в лакътя,поклащаща се наляво-надясно ръка,подпряна на сгъвката с другата ръка ,то определено трите процента са онова стърчащо продължение на третия пръст пред останалите присвити фаланги на крайника!:}
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход