Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ето за това ставам фен на кризата

Публикувано от jores 
Re: Ето за това ставам фен на кризата
10-02-2010 - 15:36:40
Жорес, според мен се правиш на ощипан. Това е все едно ти да туриш банер на sales.bcpea.org или други подобни (ноо ги знам). Според тебе е съвсем законно и нормално конкурентна фирма да се рекламира при чуждите оферти ли?!! Ти ако си спомняш орева форума, че някой ти пуснал тема свързана с твоя сайт и щеше да го съдиш даже... Сметай ако вместо саита ти на твоя адрес се отвори друга фирма/организация и прочие... ще ти се изпари доброто настроение, което в момента показваш при "интереса" от "новия модел"

Тия двамата горе "купувачите" са 100% клакьори - виждат се от 1000 километра. Трябва да си супер ограничен да си повярваш, че някой ще ти се върже на "интереса" от подобен "модел"
Оправяйте се. Зор ми е - нямам нищо общо с това, но се дразня, когато някой се опитва да прави другите на глупаци.
Погледнете ги. Смешен сайт та трагичен - празни приказки наред. Едвам гонят 50 уникални посещения на ден. И на това му викате пазарна тенденция... По-скоро се пробват с теми като тази да придобият популярност. Няма се учудя да са френдли с жорес. Някой горе спомена, че щом има такъв модел значи пазара го изисквал - ГЛУПОСТИ. Ако пазара търсеше подобни простотии, то повечето брокс отдавна да го практикуват. Има бая гнило в Дания.

Да се оправят - кой захапе-захапе, изцяло ще е за негова сметка. Аз знам едно: Предварителното заплащане на подобна услуга - автоматично я прави некачествена

Па вие си вдигайте темата, нали пари не иска smiling smiley
Re: Ето за това ставам фен на кризата
10-02-2010 - 15:38:28
gogolcho, не е добър повярвай ми. Няква измама гласят тия, имам нюх за такива неща. Аз лично дори не бих взел пари напред за извършване на нещо, което нямам и идея дали ще успея да свърша...
Re: Ето за това ставам фен на кризата
10-02-2010 - 15:59:34
И също, брокс вече свалят процента. Много са вече на 2х2. Убеден съм, че ще стигнат до нормалните 1.5х1.5 или 2х1. Освен това също съм убеден, че ще започнат да договарят масово %-та с идеята да обхванат повече клиенти, както и да разнообразят (разбирай използват/извлечат) печалбите си според труда, заслугата и дори възможността за висока според клиента си. Това си е начертано. Може някои дори да го правят, но не на всеослушание (за пред колегите си) с цел КОНКУРЕНЦИЯ - Това нещо дето вдига качеството и намалява цената. Сори за отклонението ама в тази връзка се сещайте колко маймуни обичат конкуренцията winking smiley
Re: Ето за това ставам фен на кризата
10-02-2010 - 16:33:55
Quote
Svetlio
Жорес, според мен се правиш на ощипан. Това е все едно ти да туриш банер на sales.bcpea.org или други подобни (ноо ги знам). Според тебе е съвсем законно и нормално конкурентна фирма да се рекламира при чуждите оферти ли?!! Ти ако си спомняш орева форума, че някой ти пуснал тема свързана с твоя сайт и щеше да го съдиш даже... Сметай ако вместо саита ти на твоя адрес се отвори друга фирма/организация и прочие... ще ти се изпари доброто настроение, което в момента показваш при "интереса" от "новия модел"

Тия двамата горе "купувачите" са 100% клакьори - виждат се от 1000 километра. Трябва да си супер ограничен да си повярваш, че някой ще ти се върже на "интереса" от подобен "модел"
Оправяйте се. Зор ми е - нямам нищо общо с това, но се дразня, когато някой се опитва да прави другите на глупаци.
Погледнете ги. Смешен сайт та трагичен - празни приказки наред. Едвам гонят 50 уникални посещения на ден. И на това му викате пазарна тенденция... По-скоро се пробват с теми като тази да придобият популярност. Няма се учудя да са френдли с жорес. Някой горе спомена, че щом има такъв модел значи пазара го изисквал - ГЛУПОСТИ. Ако пазара търсеше подобни простотии, то повечето брокс отдавна да го практикуват. Има бая гнило в Дания.

Да се оправят - кой захапе-захапе, изцяло ще е за негова сметка. Аз знам едно: Предварителното заплащане на подобна услуга - автоматично я прави некачествена

Па вие си вдигайте темата, нали пари не иска smiling smiley

Идеята на темата е, че в криза се раждат нови неща, дали ще са успешни е съвсем друга тема /мнения разнородни има назад/

По темата комисионни/такси/конфликти/интереси съм писал преди половин година

"По-скоро се пробват с теми като тази да придобият популярност. Няма се учудя да са френдли с жорес"
Не крия, че имам интерес от темата, но той няма нищо общо с целенасочена "реклама" на тази фирма.
Основен принцип, който спазвам в теорията ми за правилно/неправилно е порочността на "двойната игра", така че моите виждания се различават от коментираните. Истината е, че мненията по темата за мен са си тест за нагласите, а определено имам афинитет към различен от действащия подход към пазара.
Надявам се не съм навредил на никой.

Случая, който коментираш с моя сайт няма общо, там казуса беше поставен така: "............ стана изцяло платен, бегайте при ............................., защото там има хем повече хем безплатно". Нито е изцяло платен нито на другия има повече, а и никога не е имало, вярно е в частта с безплатното. Разликата тук е че аз нямам, кой да съдя /анонимен в нета/ докато ако има закононарушение всеки засегнат в случая може да си потърси правата.
Re: Ето за това ставам фен на кризата
10-02-2010 - 16:44:12
Quote
Svetlio
Жорес, според мен се правиш на ощипан. Това е все едно ти да туриш банер на sales.bcpea.org или други подобни (ноо ги знам). Според тебе е съвсем законно и нормално конкурентна фирма да се рекламира при чуждите оферти ли?!! Ти ако си спомняш орева форума, че някой ти пуснал тема свързана с твоя сайт и щеше да го съдиш даже... Сметай ако вместо саита ти на твоя адрес се отвори друга фирма/организация и прочие... ще ти се изпари доброто настроение, което в момента показваш при "интереса" от "новия модел"

Светльо, това което го правят не е задължително незаконно. Аз като си напиша името на фирмата в Google и отгоре ми цъфват 3 конкурентни фирми, отстрани също. Сега какво - да ходя да съдя Google. Имали бол пари хората - платили си. Друг е въпроса това колко е реклама и колко антиреклама.
Sly
Re: Ето за това ставам фен на кризата
10-02-2010 - 16:48:08
Голяма част от хората, които така яростно защитават новата идея на ENG ми се струва, че са техни служители .
Например този Marthy от Варна дето много голямо впечатление му направило момчето от офиса дали не е всъшност консултантът на ENG във Варна Мариян Димитров, който на мен както казах по време на срещата, която имах с него ми направи меко казано смешно впечатление. Още повече, че е толкова запознат, че офиса им е в сградата на Адвокатската колегия във Варна. За форумците, които не са от варна ще поясня, че "да" там е Адвокатската колегия, но тази сграда е в експлоатация от има няма 2 месеца и хич не е позната на обществеността като такава още. А на мен като ми обясняваха как да им намеря офиса първото, което ми казаха от офиса на ENG имоти е, че офиса им е в " Сградата на Адвокатската Колегия ". Струва ми се, че на слувителите на тази фирма им влиза в длъжностната характеристика задължението да правят по 100 позитивни поста на ден в различните фотуми, иначе........ няма заплати.
До сега не съм видял строител във варна, който с охота д аплаща 5 %, а съм от около 6-7 години в бранша и хич не ми се вярва бащата на Marthy в тая криза да плати по 400 лв. аванс на всеки продаван от тяхната фирма апартамен - ако не са голям фирма сигурно имата 20-на имота за продажба сега. Някак ми се струва, че тоя Marthy се е вживял малко повече и го съветвам да се пооспокои, защото вече сигурно си е направил 100-те позитивни поста за месеца и ще си получи заплатата. Подкрепям колегите, които казаха, че е нелоялна конкуренция под нашата реклама да излиза светещата реклама " продаваме без комисионна ". Да продават както си искат, само че няма нужда да квалифицират и оценяват количеството труд на колегите си, као по този начин ги изкарват едва ли не мошенници.
Re: Ето за това ставам фен на кризата
10-02-2010 - 16:53:00
Така да....(въпреки че и за гоглето много може да се изпише - ще лъснат много неща там)
Жената спомена, че си правят директна реклама в нейните оферти (в нейната страница на сайта ли - незнам) Ако е така си е нелоялна конкуренция. А ако е някакъв банер отсрани, това е друго и е проблем (за лоялността си) на сайта, където се рекламират тия фирми.
Друга тема е, но аз доста неща не мога да разбера по тези омешани/"единяващи" агенциите сайтове за НИ..
Re: Ето за това ставам фен на кризата
10-02-2010 - 17:17:08
Quote
Sly
Голяма част от хората, които така яростно защитават новата идея на ENG ми се струва, че са техни служители .
Например този Marthy от Варна дето много голямо впечатление му направило момчето от офиса дали не е всъшност консултантът на ENG във Варна Мариян Димитров, който на мен както казах по време на срещата, която имах с него ми направи меко казано смешно впечатление. Още повече, че е толкова запознат, че офиса им е в сградата на Адвокатската колегия във Варна. За форумците, които не са от варна ще поясня, че "да" там е Адвокатската колегия, но тази сграда е в експлоатация от има няма 2 месеца и хич не е позната на обществеността като такава още. А на мен като ми обясняваха как да им намеря офиса първото, което ми казаха от офиса на ENG имоти е, че офиса им е в " Сградата на Адвокатската Колегия ". Струва ми се, че на слувителите на тази фирма им влиза в длъжностната характеристика задължението да правят по 100 позитивни поста на ден в различните фотуми, иначе........ няма заплати.
До сега не съм видял строител във варна, който с охота д аплаща 5 %, а съм от около 6-7 години в бранша и хич не ми се вярва бащата на Marthy в тая криза да плати по 400 лв. аванс на всеки продаван от тяхната фирма апартамен - ако не са голям фирма сигурно имата 20-на имота за продажба сега. Някак ми се струва, че тоя Marthy се е вживял малко повече и го съветвам да се пооспокои, защото вече сигурно си е направил 100-те позитивни поста за месеца и ще си получи заплатата. Подкрепям колегите, които казаха, че е нелоялна конкуренция под нашата реклама да излиза светещата реклама " продаваме без комисионна ". Да продават както си искат, само че няма нужда да квалифицират и оценяват количеството труд на колегите си, као по този начин ги изкарват едва ли не мошенници.

И как го реши това друже?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-02-10 17:21 от Marthy.
Re: Ето за това ставам фен на кризата
10-02-2010 - 17:55:51
Marthy,
като са те разкрили, снишавай се бе брат. Бързата ти реакция провокира у мен интерес и какво се получи:
Твой пост отпреди два месеца:
0896425845 или Inbox.Dimitrov@gmail.com

Друг:
знам оферта която може да Ви допадне, пишете ми на лични или Inbox.Dimitrov@gmail.com
или на телефон 0896 42 58 45 - Препоръчителен
0886 10 88 29

апартаментите са няколко които имам като оферти, единия е 148 кв в кв. Чайка до Молчето на Дорелов, другия е в Левски до ако знаете каде е ВИВА 3 на Планекс, 3 е на Патриарх Евтимий. Има и още оферти, но нека ако проявите интерес тогава ще говорим. Цените са по-ниски от това което сте обявили а някои от жилищата са с по добри характеристики от тези които сте посочили.


Фамилията съвпада, работил ci или работиш като брокер, а в първият ти пост в тази тема се опитваш да ни убедиш, че ще ползваш услугите на ENG.
За мен повече не е нужно, ЛЪЖЕШ.
Re: Ето за това ставам фен на кризата
10-02-2010 - 18:15:57
avatar
Извън темата, но искам да се извиня на всички, които са ме питали нещо на лични, но не са получили отговор. Чак сега видях, че не получаваме предупреждение за ново писмо.............което е жалко. Толкова ли е трудно да се запазят улесненията, които съществуваха в предишния вид на форума?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход