Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Спират смяната на статута на заменени земи - какво ще се случи с цените на готовите парцели ?

Публикувано от Ivanchoto 
Re: Спират смяната на статута на заменени земи - какво ще се случи с цените на готовите парцели ?
06-02-2010 - 12:26:15
Quote
dodo2
Ivanchoto вероятно не си схванал основната ми мисъл - за мен лично, а и за всички останали, целта трябва да е да си изкарват прехраната и да трупат излишък от всичко друго, но не и спекула.

Просто като видя поредния спекулант, решил, че е милионер предварително, да рони сълзи и ми става много комедийно. За всички такива "пари" е някаква категория, решение на дълбоки психологични проблеми от сорта на Компира има Порше, аз също искам. За да спечелят 1 лев, осират наоколо и причиняват щети за 100 лева.

Марш да садиш генномодифицирани домати на нивите, несътворени "УПИта", незастроени бъдещи "МОЛове" и "Комплекси".


clap:clap:*drunk*
Quote
vivic
ТТодоров, пак ли ти бе *smiley_ahh*
ония лозя още ли се мъчиш да ги шитнеш... :]

Не е Тодоров, но важното е на Вуте да му е гадно*pardon*
Абе защо всичко осирате бе...

Какво общо имам с Тодоров и какво общо има това с темата и какво общо има това с онова което очаквам да се коментира?

Ами аз съм по-скоро Пунди отколкото горепосочения *book*

Вие разбрахте ли темата за какво е - не намесвайте вътрешните си проблеми толкова пряко с темата моля ви ! Ама все нещо друго ви сърби?

ЦИТАТ: Марш да работите паразити мързеливи !

ПС НЕ СЪМ СЪЩО И др.ИВАНОВ !
Quote
bate dimo
Quote
briko
Добре де, някой може ли да говори реално, без да гледа в "чуждото канче" кой щял да изгуби, фалира или спечелил.Примерно: около нивата, която е засята с домати и чушки всичко останало е със сменен статут и почва да се строи и се намира м/у два квартала, дали ще си остане нива с домати?

Ами така е, промени се посоката на темата. а ставаше въпрос доколкото разбрах само за тези земеделски земи придобити чрез заменки. но явно покраи сухото ще гори и мокрото, след като се отежни и оскъпи процедурата по промяна на статута. подобни неща се очакваше да се случат, дори закъсняха. собствениците на парцели близо до морето знаеха това и побързаха да си оправят статута още преди време. дори някои си направиха и проекти на сгради тъи като се предполага че след време ще се променият и ограниченията върху площа на застрояване, височина, кинт и тн.

"bate dimo" е на по-малко светлинни години до истината ... да не е завършил МЕИ-то пардон - ТУ-то
Re: Спират смяната на статута на заменени земи - какво ще се случи с цените на готовите парцели ?
06-02-2010 - 12:55:49
avatar
Хората ви бъркат, защото всички си приличате основно е едно - в гоненето на келепира от имотният бум, повече от година след като е свършил. winking smiley
Quote
valsodar
Хората ви бъркат, защото всички си приличате основно е едно - в гоненето на келепира от имотният бум, повече от година след като е свършил. winking smiley

Ама това си е лично твоя презумпция бе човек !

Сега да не те дразня нещо, но аз ли спирам заменките и процесите по промяна на статута ? А това са само началните стъпки, а това нали е форум за имоти, а не сдружение на олугофрени ??
Re: Спират смяната на статута на заменени земи - какво ще се случи с цените на готовите парцели ?
06-02-2010 - 13:04:57
avatar
Така е форум е.

А характерното за всеки един форум е, наличието на различни гледни точки по един и същи въпрос, и тяхното дискутиране, чрез подлагането им на съмнение.

Ако бе обратното, то със сигурност щеше да е или форум на олигофрени, или партийно събрание приветстващо решенията на Априлският пленум! winking smiley
Re: Спират смяната на статута на заменени земи - какво ще се случи с цените на готовите парцели ?
06-02-2010 - 13:12:50
Тодовов, по добре питай в село.бг какво да садиш на парцелите, тук мисля темата ти се изчерпа *angel*
иначе беше ми интересно да те чета още от миналата година...
комедия пълна *pardon*
Re: Спират смяната на статута на заменени земи - какво ще се случи с цените на готовите парцели ?
06-02-2010 - 13:25:45
Стига писали глупости.
Пазарната икономика и свободният пазар НЕ ПОЗНАВАТ понятието "спекула".Проумейте го най-после.Кое е свършило,че да се спекулира с него-земята или кимизарниците?
Quote
Ivanchoto
Quote
bate dimo
Quote
briko
Добре де, някой може ли да говори реално, без да гледа в "чуждото канче" кой щял да изгуби, фалира или спечелил.Примерно: около нивата, която е засята с домати и чушки всичко останало е със сменен статут и почва да се строи и се намира м/у два квартала, дали ще си остане нива с домати?

Ами така е, промени се посоката на темата. а ставаше въпрос доколкото разбрах само за тези земеделски земи придобити чрез заменки. но явно покраи сухото ще гори и мокрото, след като се отежни и оскъпи процедурата по промяна на статута. подобни неща се очакваше да се случат, дори закъсняха. собствениците на парцели близо до морето знаеха това и побързаха да си оправят статута още преди време. дори някои си направиха и проекти на сгради тъи като се предполага че след време ще се променият и ограниченията върху площа на застрояване, височина, кинт и тн.

"bate dimo" е на по-малко светлинни години до истината ... да не е завършил МЕИ-то пардон - ТУ-то

Не разбирам какво намекваш, просто съм собственик на УПИ в зона А - демек 100 метра от бреговата линия където от доста време е забранено строителството. Ама като гледам то вече не остана и празно место тамsmiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход