Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Спират смяната на статута на заменени земи - какво ще се случи с цените на готовите парцели ?

Публикувано от Ivanchoto 
Quote
valsodar
Така е форум е.

А характерното за всеки един форум е, наличието на различни гледни точки по един и същи въпрос, и тяхното дискутиране, чрез подлагането им на съмнение.

Ако бе обратното, то със сигурност щеше да е или форум на олигофрени, или партийно събрание приветстващо решенията на Априлският пленум! winking smiley

---------------------
ааа , тъпанарите се сещат,че Единомислието е вредно clap:
а сега се пребройте сичките единомишленици (сривлюфци) - вижте колко са СРЕЩУ вас и си измислете име от изброените по-горе : олигофрени или комунисти !

-----------
теб валсодаре,понеже се сещаш за законите диалектически те повишавам в ПОЛУпроз - поне теоретично си подкован
практически си като другите - еднакъФ , унифициран,"уникален".........с обазУвание..от което не се умира

.......................................
Подпис: когато някой умен е като вас ,
не му трябва враг - он сам че си е враг !
Quote
valsodar
Така е форум е.

А характерното за всеки един форум е, наличието на различни гледни точки по един и същи въпрос, и тяхното дискутиране, чрез подлагането им на съмнение.

Абе какви гледни точки бе хора... вие бъркате гледните точки с очите ?

Тук за никакви гледни точки не става въпрос, а за това на кой как и къде му влиза/излиза дадената информация.

Аз цитирам ФАКТИ а вие ми търсите под вола теле. Затова казах че не определям АЗ положението, па нали сте мислещи тук и ви подавам тема на размисъл. Но ако не искате да мислите - не поемайте темата за размисъл и си останете с ФАКТИте. И всеки от вас съответно да си остане в положението където си е... нищо че тези ФАКТИ засягат някои от вас ПРЯКО!

А то не беше - ти кой си, а с какво се занимавам и от какво печеля и как губя и т.н. все глупости на търкалета!! Че чак и онаниране имаше като резултат от изконсумирани презумпции по мои адрес (Дудуринката и др.)

То тук не на олигуфренски форум прилича... а на еБалник!
*xxx*
Quote
Cepcem
Quote
dodo2
Ivanchoto вероятно не си схванал основната ми мисъл - за мен лично, а и за всички останали, целта трябва да е да си изкарват прехраната и да трупат излишък от всичко друго, но не и спекула.

Просто като видя поредния спекулант, решил, че е милионер предварително, да рони сълзи и ми става много комедийно. За всички такива "пари" е някаква категория, решение на дълбоки психологични проблеми от сорта на Компира има Порше, аз също искам. За да спечелят 1 лев, осират наоколо и причиняват щети за 100 лева.

Марш да садиш генномодифицирани домати на нивите, несътворени "УПИта", незастроени бъдещи "МОЛове" и "Комплекси".


clap:clap:*drunk*


Тук вече никой не мисли, свестните участници ги няма отдавна........сега само плюят, злорадстват и мислят.......как да стане още по-гадно, абе чиста чалга
Хайде да ми обясниш с думи простички, с логика и факти, с какво аджеба ме засяга мен новината, че спират промяната в статута на земите по морето, а?

С това, че на някои спекуланти са им излезли криви сметките ли??!

Обясни ако обичаш, аргументирай се, така да се каже! winking smiley
Quote
valsodar
Хайде да ми обясниш с думи простички, с логика и факти, с какво аджеба ме засяга мен новината, че спират промяната в статута на земите по морето, а?

С това, че на някои спекуланти са им излезли криви сметките ли??!

Обясни ако обичаш, аргументирай се, така да се каже! winking smiley

Тогава защо пишеш по темата??? Просто потвърждаваш тъпото българско правило "на всяка манджа мерудия". Не се обиждай, обаче като не те интересува само чети без да пишеш и престанете с този термин "спекула".
Quote
valsodar
Хайде да ми обясниш с думи простички, с логика и факти, с какво аджеба ме засяга мен новината, че спират промяната в статута на земите по морето, а?

С това, че на някои спекуланти са им излезли криви сметките ли??!

Обясни ако обичаш, аргументирай се, така да се каже! winking smiley

Ами според теб ТУК само теми за ТЕБ ли трябва да се пускат ?? Следователно елементарната логика подсказва да не пишеш в тема която не те засяга, а не да я оплюваш защото не била за ТЕБ! Ами както виждаш има хора като "briko" за които е !!! имам спомени за поне още 5 участника (с част от тях ме бъркате) които явно вече не са ТУК!

А относно ограниченията ти: с какво аджеба ме засяга мен новината, че спират промяната в статута на земите по морето, а?

Това ли разбра до тук от темата ? clap:

А ако искаш да ти бъде наистина интересно и важно и ценно - направи си една тема и си пиши сам в нея! Ще бъде специално за теб (специална) и никой няма да е длъжен да ти се обяснява защото няма да пише там! Даже напротив - ти ще си пишеш САМО много важни за теб нещица от рода на - колко ще паднат апартаментите там където те кара жена ти да си купиш копторче... и т.н. Логично е!
Quote

Аз цитирам ФАКТИ а вие ми търсите под вола теле. Затова казах че не определям АЗ положението, па нали сте мислещи тук и ви подавам тема на размисъл. Но ако не искате да мислите - не поемайте темата за размисъл и си останете с ФАКТИте. И всеки от вас съответно да си остане в положението където си е... нищо че тези ФАКТИ засягат някои от вас ПРЯКО!
- така по-добре ли се разбира въпросът ми или да го повторя във вид разбираем за...??

Спирането на промяната в предназначението на земеделските земи, засяга пряко спекулантите, които са ги закупили на безбожно високи цени, единствено с идеята да ги продадат на още по-високи на следващите по веригата.

Да, ама веригата все някога се къса.

И ей ти на рев!
Quote
valsodar

Спирането на промяната в предназначението на земеделските земи, засяга пряко спекулантите, които са ги закупили на безбожно високи цени, единствено с идеята да ги продадат на още по-високи на следващите по веригата.

Да, ама веригата все някога се къса.

И ей ти на рев!

Да не ме обвините че съм др.Иванов ако те попитам - ти на палатка ли живееш ?

Ами нали спирането на процедурите на едни места с усложняване и оскъпяване на същите на останалите места ще доведе до по-малко или скъпо предлагане на парцели, а от тук и цената на жилището което нямаш но понеже не може все на палатка ще ТРЯБВА да си купиш един ден ще се попромени? Оппааааааааа... скъсах веригата...

Не те питам... сам си говоря!
Спекула с имоти как да стане???? Някой да те е хванал за врата да купуваш имот??? Спекулата като търговско явление на свободен пазар е доста трудно начинание, особенно като предлагането е много по-голямо от търсенето. ПРЕСТАНИ ДА ПИШЕШ ГЛУПОСТИ,valsodar.
Моля те, просто да не пишеш в тази тема, защото тук няма спекуланти, пък дано някой заитересован напише някое мнение. Чао



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-02-06 17:08 от briko.
Quote
Ivanchoto
Quote
valsodar

Спирането на промяната в предназначението на земеделските земи, засяга пряко спекулантите, които са ги закупили на безбожно високи цени, единствено с идеята да ги продадат на още по-високи на следващите по веригата.

Да, ама веригата все някога се къса.

И ей ти на рев!

Да не ме обвините че съм др.Иванов ако те попитам - ти на палатка ли живееш ?

Ами нали спирането на процедурите на едни места с усложняване и оскъпяване на същите на останалите места ще доведе до по-малко или скъпо предлагане на парцели, а от тук и цената на жилището което нямаш но понеже не може все на палатка ще ТРЯБВА да си купиш един ден ще се попромени? Оппааааааааа... скъсах веригата...

Не те питам... сам си говоря!

А ти даваш ли си сметка, колко е построено на глава от населението?

И как, за да се върнат отново туристи по морето, ще се наложи цялостно изриване на крайбрежието с рекултивацията му в последствие?
Как мислиш, дали едно бетонно гето може да мине за курорт, а?

В Япония земята е най-скъпа в целият свят.
Я иди и питай японците тогава, защо от 20 години насам имотите им все са си на дъното, а?!

Калпава логика вкарваш и не ти хващат дикиш хленчовете за това, как като се спре промяната в предназначението и цялата ни държава ще почне да страда от това.

Ще страдат единици и то точно тези, направили си сметката без кръчмаря.
Както и обикновенно се получава на спекулативните пазари де.

Да, спирам да пиша по темата, а вие си ревете на воля.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-02-06 17:11 от valsodar.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход