Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Спират смяната на статута на заменени земи - какво ще се случи с цените на готовите парцели ?

Публикувано от Ivanchoto 
Re: Спират смяната на статута на заменени земи - какво ще се случи с цените на готовите парцели ?
15-02-2010 - 22:08:59
avatar
Е да но е едно населено място, планирано добре.

А сега се оказва, че на някои хора в главите им има нещо като застроено цялото крайбрежие от 380 километра, 15 километра навътре плътно, без значение хълм, свлачище или дере, а по улиците (които ще се построят след около 350 години) ходят почиващи от цялата галактика и пак им е широко:



:]
Re: Спират смяната на статута на заменени земи - какво ще се случи с цените на готовите парцели ?
15-02-2010 - 22:27:59
Никога не съм бил в хотел на повече от 50 мтра от морето!Задължително с голяма тераса и никакви згради отпред.Никога няма да разбера хората които наемат останалите части от базата *huh*
*book*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-02-23 15:25 от Ivanchoto.
Re: Спират смяната на статута на заменени земи - какво ще се случи с цените на готовите парцели ?
16-02-2010 - 10:54:32
Quote
камелия
Quote
dival
албена преди да стане курорт е била само едни баири пълни със змии
все от някъде някои е започнал нали ?

Да ти кажа ли откъде са започнали Албена? От инфраструктурата. Да ти кажа ли, че всеки курорт е бил предварително проектиран- с броя на постройките, вида, брой почиващи на кв.м. плажна ивица, но и на кв.м. " леглова" площ. Ей такива неща.........:]
колко пъти си ходила в Албена и кога за последно ? а?
Re: Спират смяната на статута на заменени земи - какво ще се случи с цените на готовите парцели ?
16-02-2010 - 11:32:04
avatar
Quote
dival

колко пъти си ходила в Албена и кога за последно ? а?

Това какво обща има? Напоследък не съм ходила, но знам какво представляваше преди да се развихри безконтролното строителство.
Re: Спират смяната на статута на заменени земи - какво ще се случи с цените на готовите парцели ?
16-02-2010 - 11:42:55
Quote
камелия
Quote
dival

колко пъти си ходила в Албена и кога за последно ? а?

Това какво обща има? Напоследък не съм ходила, но знам какво представляваше преди да се развихри безконтролното строителство.
не спори с човек израстнал в Албена .....
Re: Спират смяната на статута на заменени земи - какво ще се случи с цените на готовите парцели ?
16-02-2010 - 12:24:52
avatar
Quote
dival

не спори с човек израстнал в Албена .....

Не споря, просто не знам защо не кажеш какво мислиш?
Нали видя снимката със сградата насред полето? Нали нея коментираме? Ако погледнеш плана, положително за нея е правено частично изменение, а наоколо са си останали земеделски земи. Това имам предвид, като правя сравнението с Албена.
Кажи ти какво имаш на ум.
dival - не се хаби!

*book*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-02-23 15:24 от Ivanchoto.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход