Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Спират смяната на статута на заменени земи - какво ще се случи с цените на готовите парцели ?

Публикувано от Ivanchoto 
Прав си !!

- защо тогава спират процедурите и вдигат таксите ? Или от ЕС ги е яд, че някой ще има възможност да слуша чалга, да зяпа цигани и мутри, насред гора от бетон ... или в София имотите защо са по-скъпи от едно тихо и подредено селце например ?. но със сигурност ТИ си прав де... аз бъркам някъде!
Re: Спират смяната на статута на заменени земи - какво ще се случи с цените на готовите парцели ?
05-02-2010 - 15:31:28
avatar
Quote
Ivanchoto
ами чува се и за нови държавни такси по чл.17 от ЗОЗЗ ... до няколко месеца !!

Така че се очаква:

- намалено предлагане на читави парцели УПИ.
- трудна, неясна и много по-дълга процедура по смяна предназначение на земеделската земя и то ... АКО изобщо е възможна.
- огромни такси при завършване на процедурата по промяна на предназначението на земеделската земя и то ... АКО изобщо завърши.

и много други все ЛОШИ неща ...

Хич не са лоши, трябва и нещо да се произвежда, нещо зелено да остане, че и читав въздух за дишане. Достатъчно пара се препра чрез строителство...........
Quote
valsodar
Няма никога да им стъпя нито на Новите, нито на старите курорти на мутрите по Черноморието.

Осраха тотално една великолепна природа, с която се гордеехме пред света, та и по тази причина от 10 години насам, черноморието е спряло да ми бъде вариант за почивка.

Ако искаш да слушаш чалга, да зяпаш цигани и мутри, насред гора от бетон - то защо ти е да биеш път до морето, когато бетонните гета на София са ти насреща?!
+1
Re: Спират смяната на статута на заменени земи - какво ще се случи с цените на готовите парцели ?
05-02-2010 - 16:07:01
avatar
Аз като ви разправах че досега само пари се перяха вие НЕ та НЕ. Изпраха се прибраха се а сега се питате каде са паричките. НЕ, НЕ ама ДА. А читави въздуг под налягане няма.*smiley_ahh*

Ни копува ни продава
Re: Спират смяната на статута на заменени земи - какво ще се случи с цените на готовите парцели ?
05-02-2010 - 16:21:36
avatar
Quote
Ivanchoto


Аз говоря за НОВИТЕ курорти - там където Умниците като теб ще искат да ходят след като решат че са достатъчно замогнати да си го позволят smiling smiley

Всички курорти, пардон- бетонни джунгли, са нови.
А ти говориш за намерението повече такива изродски изпълнения, да няма.
И ти е мъчно, май, че ще остане малко природа...........
Гледам че който няма нищо е най-доволен и плюе най-много ... но, не се ли усещате че с инфото от тази тема шанса да нямате е по-голям!

Как не написа нещо и някой, който разбира за какво иде реч ?

доколкото си спомням това са Дивал, НорманФостер, ТТодоров и др.Иванов
?
Re: Спират смяната на статута на заменени земи - какво ще се случи с цените на готовите парцели ?
05-02-2010 - 16:31:12
avatar
Май гришите.
Койту купи ся парцели на мурету - ша спичели.
Сичкуту кеш тряа да иде за парцели.
Ша видите, как ша са дигнат цините още лятуту.
Софянци умирът за нашту муре.
Ся е моментът - първити пичелят.
Атакъ му и майкътъ.

Еврото идва към България.
много лоша е тази новина за мен лично, защото имаме доста дка, които са както до плажа, така и до 2 км от плажа.

Би трябвало цените на готовите парцели да скочат по офертни цени, но за сделки - по-скоро затишието е голямо и сделки с много дка в скоро време няма да видим.

Иначе цените на тези, които ще си останат земеделски земи, ще паднат. За мое най-голямо съжаление. Все пак това е за сега временна мярка и съм сигурна, че са си оставили вратички, за "големите играчи". А дребните собственици пак са прецакани. Ами няма да продаваме и това е, ще изчакаме година-две да видим как вървят нещата, може и повече да изчакаме.
Quote
камелия
Всички курорти, пардон- бетонни джунгли, са нови.
А ти говориш за намерението повече такива изродски изпълнения, да няма.
И ти е мъчно, май, че ще остане малко природа...........

Ками, защ ми се струв че не виждаш по-далеч от панелката си ?

Съжалявам и не искам да те обиждам, защото не те чета но нямам нищо против теб... но защо поне не разгледаш крайбрежието с ГугълМапс като не си го обходила наживо? Не че си длъжна да го обикаляш, но не си длъжна и да се изказваш по тема до която не си никак близо!
Re: Спират смяната на статута на заменени земи - какво ще се случи с цените на готовите парцели ?
05-02-2010 - 16:35:55
avatar
Какво точно да нямаме?
Да нямаме шанса за една лайняна почивка на супер цена?

Мерси за такива оферти. winking smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход