Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Айдееее, Бойко каза - реална цена ...300 евро

Публикувано от status 
Re: Айдееее, Бойко каза - реална цена ...300 евро
24-01-2010 - 00:03:55
avatar
Quote
delluxx

Да и ти си турчин.И май не си разбрал-АЗ взимам на работа... и заплатите при мен са над 3000 на месец.духайте супата ,както е казал класика...Щом ви харесва да сте анадолци-бъдете...:



Не разбрахте ли, че ТОЙ взима на работа? И 99% от вас са отхвърлени. Точка!

Още една силна номинация...
Re: Айдееее, Бойко каза - реална цена ...300 евро
24-01-2010 - 00:13:00
Quote
BulCan
[Поздрави.
Бул кан, остана ми горчив вкус в устата от последния път, когато аз написах нещо пък излезна, че Дянката го бил казал и твърдял и убеждавал... и всички го оплюха...
Ех...

Quote
BulCan
Виж оплюването си е жива реалност.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-01-24 12:24 от Naskata.
Re: Айдееее, Бойко каза - реална цена ...300 евро
24-01-2010 - 00:13:04
avatar
Трябва да призная че изпитвам съдистична наслада като чета " Deluxe", Камелчето и компания. Отдавна не е имало такова напъване. Чак виждам изпъкналите жили и подутите вени на утъняващите им вратове. Нестига че си метнали по няколко примки (ипотеки) на шиите а сега някой и колана им натяга. Ще изчакам да веда кой ще устиска.

Ни копува ни продава
Re: Айдееее, Бойко каза - реална цена ...300 евро
24-01-2010 - 00:14:41
Quote
BulCan
Quote
Muza
Няма как, човек да знае и може всичко. Независимо, къде е завършил. Така нареченото недоразумение, и нейният провал (който си е лично и само неин, не и мой, нито на когото и да е било от нас) е в това, че не свърши едно елементарно нещо. Да се подготви. Също като за изпит. Какъвто си и беше.

За разделението на българи в Бг и емигранти. Какъв е смисълът? Нещо постигаме ли като се делим? Като се обиждаме?

Не знам, дали обърнахте внимание на последните постове на Куку. Това, което фокусира моето внимание:

1. Оцеляване не само в България.
2. Спасяване поединично.

Последното го можем перфектно. Това е и нашата същина.

Както, можем перфектно да се оплюваме и тъпчем взаимно. Изключително пагубно и вредно. Особено, в момент като този. След като не можем да работим в екип (може би това е предимство сега), след като не можем (не искаме) да си помагаме един на друг, можем поне да не си пречим. Можем, поне да не хабим излишно енергия в отрицателни емоции. Ще ни е необходима. Тя не носи нищо, само отнема.

Muza, виждам, че поста ти е адресиран ако не изцяло, поне отчасти и до мен, та липсата на отговор пак би изразявало позиция (при условие, че съм го прочел). Та затова и отговарям.

Хората било то във Интернет форум или в реалния живот се делят не толкова по географско местообитаване или националност ,а предимно по начин на мислене (не, че първите две нямат известно влияние в-у начина на мислене, но не са задължителни фактори). Тук във форума няма как да работим в екип (надявам се никой да не е заплатен за постовете си smiling smiley ), можем само да си помагаме с информация, съвети и да обменяме мнения. Няма как и да си пречим. Виж оплюването си е жива реалност. По принцип аз лично се старая да не влизам в конфликти, от време на време обаче е здравословно да се посочват реалностите на някои индивиди. Както писах и по-горе, липсата на реакция понякога е вземане на отношение, също така и съгласие с нападките към други съфорумци (не, че те не могат да защитят позициите си и сами).

Колкото до казуса Желева, провалът и няма как да е твой или на който и да е тук, но в никакъв случай не е само и лично неин. Тя е доста типичен продукт на системата. За да седнеш на изслушване на едно толкова отговорно място не е достатъчно да си почел няколко седмици и да си си "подготвил домашното". Личността и целият ти живот (да кажем поне последните 20 години) лъсват по сума ти признаци - начин на изразяване, жестове, държане, отношение. За 15-20 минути ти става ясно какъв човек стои насреща. Освен това провалът не Желева е провал и на много други хора, които първо са я номинирали и второ я защитаваха до последно, като започнеш от премиер, председател на НС, сума ти депутати, телевизии, вестници, министерство на правосъдието (абсолютно официално) и пр. С други думи целия държавен апарат и 80% от официалните медии. Случаят мина-замина, дано се забрави бързо.

Поздрави.

Да... и първите седем години. Прав си. Все пак, можеше и да се потруди малко. А, така всичко лъсна...
Може би, така стана по-добре. Въпреки всичко... Но, не го чувствам като мой провал. Както и не бих искала да бъда в този момент на нейно място.

Форумът е , донякъде проекция на взаимоотношенията в реалността. Те, в този си вид, определено ни пречат. Това и имах предвид в реакцията ми. Със всеки изминат ден, нещата около нас се затягат. Вместо, да премахваме пречките, ние си ги създаваме или поне поддържаме. Взаимните нападки и обиди са част от тях. Защото те рефлектират в емоционалното и морално равновесие, когато човек се подаде. По този начин, вътрешната стабилност намалява.

Форумът не е място за работа, а е място за обмен на идеи, мисли... С едни нормални взаимоотношения, бихме могли да бъдем много повече полезни един на друг, от колкото нападките.

БулКан,
Ти си един от толерантните хора в този форум и на моменти внасяш много баланс. smiling smiley *drink1*
Re: Айдееее, Бойко каза - реална цена ...300 евро
24-01-2010 - 00:36:54
avatar
Quote
чи-чов-ци
Quote
delluxx

Да и ти си турчин.И май не си разбрал-АЗ взимам на работа... и заплатите при мен са над 3000 на месец.духайте супата ,както е казал класика...Щом ви харесва да сте анадолци-бъдете...:



Не разбрахте ли, че ТОЙ взима на работа? И 99% от вас са отхвърлени. Точка!

Още една силна номинация...

Молим delluxx да изреди останалите 1% от пишещите, които са приети на работа от него, така че записването да започне още в понеделник :]

И да каже каква е работата - личен помощен персонал в лудницата, която обитава, или друго?

И дали работниците трябва да ходят с каски и защитни очила, поради опасност за живота от летящи предмети и плюнки.
Re: Айдееее, Бойко каза - реална цена ...300 евро
24-01-2010 - 00:40:07
Леле много изнервени хора, много чудо smiling smiley Какви са тия нерви, псувни, анадолци, миячи на чинии, ибрикчии, и др...

Това форум за дискусия, анализи и обосновани мнения ли е изобщо ? smiling smiley

Интересното е, че се опитах да намеря нещо подобно на този форум да прочета смислени анализи какво-ако-как, но освен тук и инвестор.бг май друго няма?
Re: Айдееее, Бойко каза - реална цена ...300 евро
24-01-2010 - 01:01:14
avatar
Тук е по-нитересно, защото има всякакви подправки. Само отвреме навреме се троши по някое бурканче и става малко чак горчиво winking smiley
Re: Айдееее, Бойко каза - реална цена ...300 евро
24-01-2010 - 01:46:53
Quote
Naskata
Quote
BulCan
[Поздрави.
Бул кан, остана ми горчив вкус в устата от послеледния път, когато аз написах нещо пък излезна, че Дянката го бил казал и твърдял и убеждавал... и всички го оплюха...
Ех...

Quote
BulCan
Виж оплюването си е жива реалност.

Наска, нещо ми се върти в главата... Не мога да се сетя точно. При всички случаи е абсурд нарочно да съм се опитвал да те "настъпвам", хеле пък точно теб... Ако не те мързи, припомни.
Re: Айдееее, Бойко каза - реална цена ...300 евро
24-01-2010 - 02:03:18
avatar
Само няма да се плашите - всички сме селяни. Делукса е прав, всички сме примати - а не висши амеби като него.

Трудно се стига до ниво - себеосъзнаване като селяндур.
Re: Айдееее, Бойко каза - реална цена ...300 евро
24-01-2010 - 02:31:58
овладяване на положението? 300 евро на квадрат? вие хора сте много големи оптимисти.

когато банките изкарат хампартаментите на пазара а те ще ги изкарат че поне едно 20-30 процента до година ще са лошите кредити. сигурно 70 процента тотално... след време... ами имотите на фирми ипотекирани срещу заеми ....

и кой ще купува?... (марсианци, ирландци , руснаци вече се изчерпаха).

продажната цена в условията на криза няма нищо общо с цената на строеж.
гледайте какво става в УС и си вземайте поука.

като няма купувачи няма и пазар, продажби, няма и цени.

149 евро на квадрат. сори.
и това с оптимистична нотка.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход