Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Айдееее, Бойко каза - реална цена ...300 евро

Публикувано от status 
Re: Айдееее, Бойко каза - реална цена ...300 евро
23-01-2010 - 20:07:47
Quote
delluxx
Прав си!Нали затова и ти можеш да се изходиш по въпроса?Нищо,че ти е под стайната...

Бравос - радвам се, че осъзнаваш, не криеш и се гордееш с мястото си сред каскетковците.
С това което ми е около стайната, няма опасност да се запознаеш - не е за всеки. Възможностите зад патриотизъм да се маскира посредственост, ниско чело и липса на знания са неограничени. Така, че в това направление си се ориентирал на 100% правилно. Както и си попаднал (за съжаление) в най-подходящата държава. Свиркай си и сполука - околната среда работи за теб!
Re: Айдееее, Бойко каза - реална цена ...300 евро
23-01-2010 - 21:10:16
Quote
Winnetou
Quote
delluxx
Прав си!Нали затова и ти можеш да се изходиш по въпроса?Нищо,че ти е под стайната...

Бравос - радвам се, че осъзнаваш, не криеш и се гордееш с мястото си сред каскетковците.
С това което ми е около стайната, няма опасност да се запознаеш - не е за всеки. Възможностите зад патриотизъм да се маскира посредственост, ниско чело и липса на знания са неограничени. Така, че в това направление си се ориентирал на 100% правилно. Както и си попаднал (за съжаление) в най-подходящата държава. Свиркай си и сполука - околната среда работи за теб!
Селянино, отивай си на нивата..Ти явно страдаш от раздвоение на личността и се маскираш,ту като ТОРКО,ту си с този ник..явно си някаква отрепка зад граница и с последните си пари си влизаш в някоя зала да изливаш злобата си тук.Щом си толкова добре там,какво ти пука какво става тук? Просто си един нещастник,който няма нито пари,нито доблест да се върне и да признае,че е некадърен и мързелив...Сбогом нещастнико
Re: Айдееее, Бойко каза - реална цена ...300 евро
23-01-2010 - 21:23:13
Форумен клоун, мислех да не ти отговарям, но имам някоя и друга минута.
Провери ми IP-то и ще видиш, че доставчика ми е български. Нямам интерес да се маскирам - имам си реален живот и не ми трябва да се изживявам като виртуален герой.

Единствената ми цел от пребиваването във форума е да ръчкам екс-сервитьорите, понастоящем брокери (не, че имам против сервирането като професия) и разни недоклатени лелки. Ако може да се обмени някоя интересна мисъл с хора като Куку и Асен - евала. Ако може и да се предпази някой да се върже на дребните тарикатлъци - още по-добре.

Продължавай с пропагандата - аз не съм интересен ;-)
Re: Айдееее, Бойко каза - реална цена ...300 евро
23-01-2010 - 21:42:05
Ей, не може да се минат и няколко дни без персонални "любезности". На мен по-скоро ми се струва, че съфорумеца с помпозния ник Делукс (луксозна работа, да не би да си помислите, че е нещо какво да е) страда от раздвоение на личността. Не пропуска да покаже неприязънта си към българите, живеещи на запад с повод или без повод, също като Broker112 и margoto-не знам-коя-си-цифра. Дали не сте една и съща личност, стилът поне е същия - "слуги", "миячи на чинии на негрите", "отрепка зад граница", "мързеливци", "некадърници". Пич, за съжаление няма държава, която да покровителства и толерира толкова много некомпететността, некадърността и мързела както България, за справка виж нивото на политиците - Р. Желева, наложи се да я заменят с "щатски" кадър (бивш български), срещу който няма да чуеш никавко възражение при изслушването. Желева е едно олицитворение на нивото на родните кадри и в политиката и в бизнеса и в каквото се сетиш. Добре, че има българи, продукти на престижни чужди учебни заведения и утвърдили се в сериозни международни институции, че да спасяват нещата. Има и малък брой наистина интелигенти, знаещи и можещи българи, които са в България, но сериозно притиснати и мачкани от ширещата се мутро-барокова посредственност с лек привкус на криворазбран псевдо-патриотизъм.
Re: Айдееее, Бойко каза - реална цена ...300 евро
23-01-2010 - 21:52:01
Quote
BulCan
Ей, не може да се минат и няколко дни без персонални "любезности". На мен по-скоро ми се струва, че съфорумеца с помпозния ник Делукс (луксозна работа, да не би да си помислите, че е нещо какво да е) страда от раздвоение на личността. Не пропуска да покаже неприязънта си към българите, живеещи на запад с повод или без повод, също като Broker112 и margoto-не знам-коя-си-цифра. Дали не сте една и съща личност, стилът поне е същия - "слуги", "миячи на чинии на негрите", "отрепка зад граница", "мързеливци", "некадърници". Пич, за съжаление няма държава, която да покровителства и толерира толкова много некомпететността, некадърността и мързела както България, за справка виж нивото на политиците - Р. Желева, наложи се да я заменят с "щатски" кадър (бивш български), срещу който няма да чуеш никавко възражение при изслушването. Желева е едно олицитворение на нивото на родните кадри и в политиката и в бизнеса и в каквото се сетиш. Добре, че има българи, продукти на престижни чужди учебни заведения и утвърдили се в сериозни международни институции, че да спасяват нещата. Има и малък брой наистина интелигенти, знаещи и можещи българи, които са в България, но сериозно притиснати и мачкани от ширещата се мутро-барокова посредственност с лек привкус на криворазбран псевдо-патриотизъм.


*ok**ok**ok*
Точен си !
Re: Айдееее, Бойко каза - реална цена ...300 евро
23-01-2010 - 22:10:30
Няма как, човек да знае и може всичко. Независимо, къде е завършил. Така нареченото недоразумение, и нейният провал (който си е лично и само неин, не и мой, нито на когото и да е било от нас) е в това, че не свърши едно елементарно нещо. Да се подготви. Също като за изпит. Какъвто си и беше.

За разделението на българи в Бг и емигранти. Какъв е смисълът? Нещо постигаме ли като се делим? Като се обиждаме?

Не знам, дали обърнахте внимание на последните постове на Куку. Това, което фокусира моето внимание:

1. Оцеляване не само в България.
2. Спасяване поединично.

Последното го можем перфектно. Това е и нашата същина.

Както, можем перфектно да се оплюваме и тъпчем взаимно. Изключително пагубно и вредно. Особено, в момент като този. След като не можем да работим в екип (може би това е предимство сега), след като не можем (не искаме) да си помагаме един на друг, можем поне да не си пречим. Можем, поне да не хабим излишно енергия в отрицателни емоции. Ще ни е необходима. Тя не носи нищо, само отнема.
Re: Айдееее, Бойко каза - реална цена ...300 евро
23-01-2010 - 23:02:20
Quote
Muza
Няма как, човек да знае и може всичко. Независимо, къде е завършил. Така нареченото недоразумение, и нейният провал (който си е лично и само неин, не и мой, нито на когото и да е било от нас) е в това, че не свърши едно елементарно нещо. Да се подготви. Също като за изпит. Какъвто си и беше.

За разделението на българи в Бг и емигранти. Какъв е смисълът? Нещо постигаме ли като се делим? Като се обиждаме?

Не знам, дали обърнахте внимание на последните постове на Куку. Това, което фокусира моето внимание:

1. Оцеляване не само в България.
2. Спасяване поединично.

Последното го можем перфектно. Това е и нашата същина.

Както, можем перфектно да се оплюваме и тъпчем взаимно. Изключително пагубно и вредно. Особено, в момент като този. След като не можем да работим в екип (може би това е предимство сега), след като не можем (не искаме) да си помагаме един на друг, можем поне да не си пречим. Можем, поне да не хабим излишно енергия в отрицателни емоции. Ще ни е необходима. Тя не носи нищо, само отнема.
Какво ви става тая вечер бе хора! Във всички теми само обиди , какви са тия нерви? Държавата се разпада, парите ни се стопяват с часове а вие се карате ! Трябва да мислим за нашата си държава ние да сме добре! Стига сме се ебавали помежду си! Б.Б. бил нарушил гръцки интереси ! Тука става дума за огромни загуби и то по време на криза. САЩ и Израел нарушават ежедневно нечий интерес ! Да не говорим за военните им операции . Да сте чули да ни искат разрешение? Само ние българите не се подкрепяме навън.Едно време сме имали хан , който е бил много кратък в приказките(БГ е била на три морета ) и обикновено е завършвал с АЗ КАЗАХ! Да му се скараме и на него ,че и той май е пообидил византийците! Много ги е ядосал. И понатупал.С ония българи с конските опашки дето са слизали от коня само да се измочат или да натиснат некоя мома. После 500г. с които се оправдаваме до днес! За съжаление Куку може би е прав: 1оцеляване където и да е. 2 индивидуално спасяване кой както може ако може!



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-01-23 23:16 от paio.
Re: Айдееее, Бойко каза - реална цена ...300 евро
23-01-2010 - 23:15:45
Quote
BulCan
Ей, не може да се минат и няколко дни без персонални "любезности". На мен по-скоро ми се струва, че съфорумеца с помпозния ник Делукс (луксозна работа, да не би да си помислите, че е нещо какво да е) страда от раздвоение на личността. Не пропуска да покаже неприязънта си към българите, живеещи на запад с повод или без повод, също като Broker112 и margoto-не знам-коя-си-цифра. Дали не сте една и съща личност, стилът поне е същия - "слуги", "миячи на чинии на негрите", "отрепка зад граница", "мързеливци", "некадърници". Пич, за съжаление няма държава, която да покровителства и толерира толкова много некомпететността, некадърността и мързела както България, за справка виж нивото на политиците - Р. Желева, наложи се да я заменят с "щатски" кадър (бивш български), срещу който няма да чуеш никавко възражение при изслушването. Желева е едно олицитворение на нивото на родните кадри и в политиката и в бизнеса и в каквото се сетиш. Добре, че има българи, продукти на престижни чужди учебни заведения и утвърдили се в сериозни международни институции, че да спасяват нещата. Има и малък брой наистина интелигенти, знаещи и можещи българи, които са в България, но сериозно притиснати и мачкани от ширещата се мутро-барокова посредственност с лек привкус на криворазбран псевдо-патриотизъм.

Ти си олицетворение на това,за което си писал..Знаеш всичко и можеш всичко...Висиш по форумите и пишеш глупости...Не знам кои са цитираните...,но ще ти кажа едно-когато пишеш нещо се поинтересувай защо някой е написал... нещо...Явно и за теб България е Анадол,както за тези,които атакувам.Делукс е марка на компютри,но ти не можеш да знаеш това,защото си втренчил поглед в Желева ....И говориш неща известни от 20 години...Не съм патриот,но когато някой ..плазмодии,който е безработен ...някъде ..на"запад" и тъне в нищета, се опитва да се подиграва на неща, които хората тук се опитват и постигат и ги наричат "анадолци" не мога да премълча.Влизам рядко в този форум,за разлика от теб и все повече се убеждавам ,че хората в тази държава заслужават участта си-завистливи,мързеливи, специалисти,когато са на маса,но нищо не правещи за да се промени животът им..и най-лесното според повечето е да ...избягат и да мият чинии или да слугуват ..Пич,за разлика от теб и от повечето такива като теб,не се оплаквам,не злобея,а си върша работата и въпреки мутрите и "правителствата" живея...прилично...99% от тези ,които пишете тук, не бих ви взел на работа...Бъди жив... "Мъртви души" има навсякъде..особенно тук.
Re: Айдееее, Бойко каза - реална цена ...300 евро
23-01-2010 - 23:30:17
avatar
Смях в залата.:]

Ни копува ни продава
Re: Айдееее, Бойко каза - реална цена ...300 евро
23-01-2010 - 23:31:23
Моля ви! Наистина, какво ви става тази вечер?!??

Това са лъжливи нагласи, за емоционално разтоварване.

Точно обратното е, натоварвате се. Излишно е.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход