Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Айдееее, Бойко каза - реална цена ...300 евро

Публикувано от status 
Re: Айдееее, Бойко каза - реална цена ...300 евро
23-01-2010 - 23:33:25
avatar
То и 99% от пишещите тук не биха те взели теб на работа. На хората с психични проблеми мястото им е в специализирани заведения. "Собственик" се покри, за да се появи Delluxx.
Re: Айдееее, Бойко каза - реална цена ...300 евро
23-01-2010 - 23:34:22
avatar
Quote
Muza
Моля ви! Наистина, какво ви става тази вечер?!??

Това са лъжливи нагласи, за емоционално разтоварване.

Точно обратното е, натоварвате се. Излишно е.

Ми днес е събота - ден за псуване :]
Re: Айдееее, Бойко каза - реална цена ...300 евро
23-01-2010 - 23:36:18
Quote
delluxx
Quote
BulCan
Ей, не може да се минат и няколко дни без персонални "любезности". На мен по-скоро ми се струва, че съфорумеца с помпозния ник Делукс (луксозна работа, да не би да си помислите, че е нещо какво да е) страда от раздвоение на личността. Не пропуска да покаже неприязънта си към българите, живеещи на запад с повод или без повод, също като Broker112 и margoto-не знам-коя-си-цифра. Дали не сте една и съща личност, стилът поне е същия - "слуги", "миячи на чинии на негрите", "отрепка зад граница", "мързеливци", "некадърници". Пич, за съжаление няма държава, която да покровителства и толерира толкова много некомпететността, некадърността и мързела както България, за справка виж нивото на политиците - Р. Желева, наложи се да я заменят с "щатски" кадър (бивш български), срещу който няма да чуеш никавко възражение при изслушването. Желева е едно олицитворение на нивото на родните кадри и в политиката и в бизнеса и в каквото се сетиш. Добре, че има българи, продукти на престижни чужди учебни заведения и утвърдили се в сериозни международни институции, че да спасяват нещата. Има и малък брой наистина интелигенти, знаещи и можещи българи, които са в България, но сериозно притиснати и мачкани от ширещата се мутро-барокова посредственност с лек привкус на криворазбран псевдо-патриотизъм.

Ти си олицетворение на това,за което си писал..Знаеш всичко и можеш всичко...Висиш по форумите и пишеш глупости...Не знам кои са цитираните...,но ще ти кажа едно-когато пишеш нещо се поинтересувай защо някой е написал... нещо...Явно и за теб България е Анадол,както за тези,които атакувам.Делукс е марка на компютри,но ти не можеш да знаеш това,защото си втренчил поглед в Желева ....И говориш неща известни от 20 години...Не съм патриот,но когато някой ..плазмодии,който е безработен ...някъде ..на"запад" и тъне в нищета, се опитва да се подиграва на неща, които хората тук се опитват и постигат и ги наричат "анадолци" не мога да премълча.Влизам рядко в този форум,за разлика от теб и все повече се убеждавам ,че хората в тази държава заслужават участта си-завистливи,мързеливи, специалисти,когато са на маса,но нищо не правещи за да се промени животът им..и най-лесното според повечето е да ...избягат и да мият чинии или да слугуват ..Пич,за разлика от теб и от повечето такива като теб,не се оплаквам,не злобея,а си върша работата и въпреки мутрите и "правителствата" живея...прилично...99% от тези ,които пишете тук, не бих ви взел на работа...Бъди жив... "Мъртви души" има навсякъде..особенно тук.
Делукс означава луксозен модел и е като второ название - СИНГЕР ДЕЛУКС ВАРТБУРГ ДЕЛУКС . Ако китайците са кръстили нещо ,там вече всичко е възможно.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-01-23 23:41 от paio.
Re: Айдееее, Бойко каза - реална цена ...300 евро
23-01-2010 - 23:37:02
Quote
dodo2
[
Ми днес е събота - ден за псуване :]

Ми не знам, май стана: всеки ден - Велик ден... :]
Re: Айдееее, Бойко каза - реална цена ...300 евро
23-01-2010 - 23:40:33
Quote
paio
Quote
delluxx
Quote
BulCan
Ей, не може да се минат и няколко дни без персонални "любезности". На мен по-скоро ми се струва, че съфорумеца с помпозния ник Делукс (луксозна работа, да не би да си помислите, че е нещо какво да е) страда от раздвоение на личността. Не пропуска да покаже неприязънта си към българите, живеещи на запад с повод или без повод, също като Broker112 и margoto-не знам-коя-си-цифра. Дали не сте една и съща личност, стилът поне е същия - "слуги", "миячи на чинии на негрите", "отрепка зад граница", "мързеливци", "некадърници". Пич, за съжаление няма държава, която да покровителства и толерира толкова много некомпететността, некадърността и мързела както България, за справка виж нивото на политиците - Р. Желева, наложи се да я заменят с "щатски" кадър (бивш български), срещу който няма да чуеш никавко възражение при изслушването. Желева е едно олицитворение на нивото на родните кадри и в политиката и в бизнеса и в каквото се сетиш. Добре, че има българи, продукти на престижни чужди учебни заведения и утвърдили се в сериозни международни институции, че да спасяват нещата. Има и малък брой наистина интелигенти, знаещи и можещи българи, които са в България, но сериозно притиснати и мачкани от ширещата се мутро-барокова посредственност с лек привкус на криворазбран псевдо-патриотизъм.

Ти си олицетворение на това,за което си писал..Знаеш всичко и можеш всичко...Висиш по форумите и пишеш глупости...Не знам кои са цитираните...,но ще ти кажа едно-когато пишеш нещо се поинтересувай защо някой е написал... нещо...Явно и за теб България е Анадол,както за тези,които атакувам.Делукс е марка на компютри,но ти не можеш да знаеш това,защото си втренчил поглед в Желева ....И говориш неща известни от 20 години...Не съм патриот,но когато някой ..плазмодии,който е безработен ...някъде ..на"запад" и тъне в нищета, се опитва да се подиграва на неща, които хората тук се опитват и постигат и ги наричат "анадолци" не мога да премълча.Влизам рядко в този форум,за разлика от теб и все повече се убеждавам ,че хората в тази държава заслужават участта си-завистливи,мързеливи, специалисти,когато са на маса,но нищо не правещи за да се промени животът им..и най-лесното според повечето е да ...избягат и да мият чинии или да слугуват ..Пич,за разлика от теб и от повечето такива като теб,не се оплаквам,не злобея,а си върша работата и въпреки мутрите и "правителствата" живея...прилично...99% от тези ,които пишете тук, не бих ви взел на работа...Бъди жив... "Мъртви души" има навсякъде..особенно тук.
Делукс означава луксозен модел и е като второ название - СИНГЕР ДЕЛУКС ВАРТБУРГ ДЕЛУКС . Ако китайците са кръстили нещо ,там вече всичко е възможно. Аз също не бих те взел на работа. Няма да издържиш и нямаш нужните умения.Моите работници са главно турци. Много добри и дисциплинирани хора. От -5 до +40 градуса 12 часа на ден. Заплата 800 - 2200 лв.

Да и ти си турчин.И май не си разбрал-АЗ взимам на работа... и заплатите при мен са над 3000 на месец.духайте супата ,както е казал класика...Щом ви харесва да сте анадолци-бъдете...:]
Re: Айдееее, Бойко каза - реална цена ...300 евро
23-01-2010 - 23:43:09
Съветвам ви да не се занимавате с delluxxa . Човека е болен, със склонност да обижда. Ето какво ми е написал на лични на 12.12.2009
"steppenwolf,аман от такива пророци със задна дата.Нещастник.Момче викай на баща си,а на теб желая скорощно оздравяване.Пии си хапчетата и сънувай как хората губят жилищата си.Стой си на село и пии ракиика и яж трушия...Свинята те чака.:] Обърни и внимание.Тя е майка на децата ти "

В една друга тема каза че дядо му бил министър председател, убит от народния съд.
С такива издънки на велики личности не се спори. Не му отговаряйте и го игнорирайте изобщо.
Re: Айдееее, Бойко каза - реална цена ...300 евро
23-01-2010 - 23:43:22
Quote
Muza
Няма как, човек да знае и може всичко. Независимо, къде е завършил. Така нареченото недоразумение, и нейният провал (който си е лично и само неин, не и мой, нито на когото и да е било от нас) е в това, че не свърши едно елементарно нещо. Да се подготви. Също като за изпит. Какъвто си и беше.

За разделението на българи в Бг и емигранти. Какъв е смисълът? Нещо постигаме ли като се делим? Като се обиждаме?

Не знам, дали обърнахте внимание на последните постове на Куку. Това, което фокусира моето внимание:

1. Оцеляване не само в България.
2. Спасяване поединично.

Последното го можем перфектно. Това е и нашата същина.

Както, можем перфектно да се оплюваме и тъпчем взаимно. Изключително пагубно и вредно. Особено, в момент като този. След като не можем да работим в екип (може би това е предимство сега), след като не можем (не искаме) да си помагаме един на друг, можем поне да не си пречим. Можем, поне да не хабим излишно енергия в отрицателни емоции. Ще ни е необходима. Тя не носи нищо, само отнема.

Muza, виждам, че поста ти е адресиран ако не изцяло, поне отчасти и до мен, та липсата на отговор пак би изразявало позиция (при условие, че съм го прочел). Та затова и отговарям.

Хората било то във Интернет форум или в реалния живот се делят не толкова по географско местообитаване или националност ,а предимно по начин на мислене (не, че първите две нямат известно влияние в-у начина на мислене, но не са задължителни фактори). Тук във форума няма как да работим в екип (надявам се никой да не е заплатен за постовете си smiling smiley ), можем само да си помагаме с информация, съвети и да обменяме мнения. Няма как и да си пречим. Виж оплюването си е жива реалност. По принцип аз лично се старая да не влизам в конфликти, от време на време обаче е здравословно да се посочват реалностите на някои индивиди. Както писах и по-горе, липсата на реакция понякога е вземане на отношение, също така и съгласие с нападките към други съфорумци (не, че те не могат да защитят позициите си и сами).

Колкото до казуса Желева, провалът и няма как да е твой или на който и да е тук, но в никакъв случай не е само и лично неин. Тя е доста типичен продукт на системата. За да седнеш на изслушване на едно толкова отговорно място не е достатъчно да си почел няколко седмици и да си си "подготвил домашното". Личността и целият ти живот (да кажем поне последните 20 години) лъсват по сума ти признаци - начин на изразяване, жестове, държане, отношение. За 15-20 минути ти става ясно какъв човек стои насреща. Освен това провалът не Желева е провал и на много други хора, които първо са я номинирали и второ я защитаваха до последно, като започнеш от премиер, председател на НС, сума ти депутати, телевизии, вестници, министерство на правосъдието (абсолютно официално) и пр. С други думи целия държавен апарат и 80% от официалните медии. Случаят мина-замина, дано се забрави бързо.

Поздрави.
Re: Айдееее, Бойко каза - реална цена ...300 евро
23-01-2010 - 23:48:09
Брей, много нерви, само `щот` бат Ви Боко бил казал, че имотите трябвало да са по 300 еврА:]
Re: Айдееее, Бойко каза - реална цена ...300 евро
23-01-2010 - 23:49:01
ББ не каза точно товаspinning smiley sticking its tongue out
Но не пречи на мечтателите
Гледайте внимателно интервюто със Сашо Диков



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-01-23 23:50 от tuomas.
Re: Айдееее, Бойко каза - реална цена ...300 евро
24-01-2010 - 00:01:46
До ГЮЗЕЛ (делукс на турски): Аферим Делукс ефенди,машалла! Ашколсун! Като те слушам тебе верно ще ида утре да ме обрежат.Без малко да ме откажеш от православието. Както казах не мога да те взема на работа защото си явно много опак и не си свикнал да работиш в екип щото си индивидуалист! (едва го написах- на български ми е трудно ! 7-ми клас завършен)
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход