Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

иде времето да си дойдем на думата ..........за беСплатната софра winking smiley

Публикувано от прУфесУр тъпарон 
иде времето да си дойдем на думата ..........за беСплатната софра winking smiley
22-01-2010 - 12:10:18
avatar
Поназнайва ли форумната "фауна" какво означава ТОВА [imoti.investor.bg]
---------
"сгрЕва" ли форумната фауна какво ще предприемат Банките ?

"сгрЕва" ли форумната фауна кой поръчва музиката ?
-------
отговорите - скоро
чЕкайте НЕчЕканотоwinking smiley

.......................................
Подпис: когато някой умен е като вас ,
не му трябва враг - он сам че си е враг !



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-01-25 16:14 от прУфесУр тъпарон.
Ама те не се ли качват цените от една година, за какъв спад говориш? eye popping smiley
Пита се при спад с 33 % , с колко трябва да нарастнат цените за да се върнат на първоначалните си цени.
Quote
Imotenbalon
Пита се при спад с 33 % , с колко трябва да нарастнат цените за да се върнат на първоначалните си цени.
-----------
който е пазарувал по върховете - ще трябва да изчака поне още 6 месеца

аз трудно мога да ти отговоря КОГА ще балансира Пазара при спад от 33 % , попитай някой от чуждоземските спицялисти/кунсултатти - те знаят при рязък спад какво следва winking smiley

.......................................
Подпис: когато някой умен е като вас ,
не му трябва враг - он сам че си е враг !
Quote
Imotenbalon
Пита се при спад с 33 % , с колко трябва да нарастнат цените за да се върнат на първоначалните си цени.

50% smiling smiley
Само че това ще е процента надолу до края на 2010, а после не знам с колко % трябва да нарастнат да стигнат нивата от юли 2008
пунди ми прилича на онзи грозник от Властелинът на пръстените - на който пръстенът беше най-ценното, заради който накрая пукна.

То икономиката се осра, той за мечтания ръст на цените на имотите си говори като грамофонна плоча.

Спадът на ръста на намалението на цените се забавил, :]
Quote
dodo2
пунди ми прилича на онзи грозник от Властелинът на пръстените - на който пръстенът беше най-ценното, заради който накрая пукна.

То икономиката се осра, той за мечтания ръст на цените на имотите си говори като грамофонна плоча.

Спадът на ръста на намалението на цените се забавил, :]
................

всички глупави мнения са добре дошли , дори и твоето !

.......................................
Подпис: когато някой умен е като вас ,
не му трябва враг - он сам че си е враг !
Пруфесоре търси си second job, че като развържат лева, а кредита ти е в евро хич няма да ти е до писане във форуми с цел манипулиране на общественото съзнание. Каквото си дробил, това ще сърбаш :]
Quote
drakkar
Пруфесоре търси си second job, че като развържат лева, а кредита ти е в евро хич няма да ти е до писане във форуми с цел манипулиране на общественото съзнание. Каквото си дробил, това ще сърбаш :]

-------------
тази опера вече са е поставяли !
беше , когато Нямаше чужд капитал в БГ - през 1997 !
Сега ситуацията е диаметрално противоположна - има раздадени НАД 6 млрд Евра под форма на кредити - но това са Чужди пари - сещаш ли се - никой няма да позволи капиталът му да се обезцени !
сваляне на борд - на първо място ПСИХОЗА , евент безрезици и пр...........чак на следващо място обезценката !
с тези 6 млрд ще се осигурят притоци на ресурс през следващите 20 год , 25 , 30 ..според срока !
Погледни посл. събития - спец ангажирането на Илиян Михов - ще втвърди борда вместо ...........
Това ви е проблемът на глупаците - повтаряте чужди мнения без изобщо да осъзнавате значимостта на казаното!
Никой не си убива длъжниците - напротив овцете се хранят и поят за да бъдат доени и стригани форевър!

Когато правиш планове - намери интереса първо на Капитала - твоят е без значение , ако съвпадна с Големия интерес - печелиш , ако не - лапаш биберона и .....

мен не ме мисли - моите кредити винаги са били равни на НУЛА !

Рецептата за спокоен живот - не даваш и не вземаш кредити/заеми , както и НЕ купуваш това,което купуват оФцете !smiling smiley

.......................................
Подпис: когато някой умен е като вас ,
не му трябва враг - он сам че си е враг !
Никой не е предричал, че спадът ще е по линеен закон. Трендът обаче е ясен "шарпли плънж" т.е. рязко падане. Днес 1,5%, утре 10% ...... и така още поне до 2013 година. А след това поне 3-4 години дъно. След което е трудно да се прогнозира каквото и да било. А трендът през 2050 просто не ни интересува.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход