Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Айдееее, Бойко каза - реална цена ...300 евро

Публикувано от status 
Re: Айдееее, Бойко каза - реална цена ...300 евро
24-01-2010 - 15:41:33
Quote
Melisa
Quote
2010
Ето един тип купувачи: Хората от село са част от клиентите в бизнеса с имоти. Засега мама, татко, баба и дядо дават мило и драго, тяхното унуче да си купи гарсониерка в големия град, да спре да плаща наеми и да не се връща на село. На село е мизерия, и никои родител не желае детето му да остане да гледа прасета и овце. По добре с 400 лв. в София, отколкото да се харчи малката пенсия на баба и дядо в селската кръчма. Просто 400 лв. е повече от 0 лв.
Може ли вопрос? Какво те могат да дават? кредите се свършиха. За селски имот не ги дават. Обезпечение те нямат. Или нещо не знам?
Не си разбрала правилно 2010 Това са хората които ще купуват в София а идват от провинцията.
Re: Айдееее, Бойко каза - реална цена ...300 евро
24-01-2010 - 15:43:43
avatar
Ами те си взеха по две джипки даже, ама после им ги взеха.
Re: Айдееее, Бойко каза - реална цена ...300 евро:]:]:]
24-01-2010 - 15:44:19
Quote
Common_Sense
Усещам зле прикрита злоба в тези изказвания smiling smiley Карали евтини автомобили и не взимали пари назаем - пуу как може да има такива смотани хора. Що не си вземат по една джипка на лизинг ами се излагат така!
Ето ти една история да се научиш малко за логиката. Един богат руснак влиза в салом къде продават разни коли. Гледа, обикаля... Продавач веднага се сетил, че този клиент има много пари и започнам да го "ухажва" и да показва най люксозни. Е, стигат до една много супер екстра люкс, направо мечта! Руснак й гледа, направи пробно кръгче... Продавач вижда- клиент иска тази кола- Бинго! И започват да се позарят, продавач расказва какви екстри има за тази цена, а могат и да направят отстъпка и подарък. Купувач изважда калкулятора и нещо брои... Още веднъж оглежда тази кола, гали по капот и казва - Купувам! само че не тази, а 6 жигули.
-Защо?! Вие имате пари на тази кола! а искате жигули?
- Защото на 1 аз ще карам, 2ра за жена, 3та за теща, 4 за любовница, 5 за сина ми и 6 за всеки случай, ако някоя кола ще бъде отрадната или в ремонт.
:]
Re: Айдееее, Бойко каза - реална цена ...300 евро
24-01-2010 - 16:14:10
Quote
дидо
Ами те си взеха по две джипки даже, ама после им ги взеха.
Взеха ни ги ама първо се повозихме! Аз например се возих 2години. Много е приятно!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-01-24 16:16 от paio.
Re: Айдееее, Бойко каза - реална цена ...300 евро
24-01-2010 - 16:55:31
Quote
paio
Quote
дидо
Ами те си взеха по две джипки даже, ама после им ги взеха.
Взеха ни ги ама първо се повозихме! Аз например се возих 2години. Много е приятно!

каква беше джипката ?
Re: Айдееее, Бойко каза - реална цена ...300 евро
24-01-2010 - 17:43:48
Quote
nino
[www.vbox7.com]
Ако не греша, това трябва да е интервюто - твърде сервилно като начало, по-нататък не съм го гледала, все още.

Не е това-изгледах го цялото.
Re: Айдееее, Бойко каза - реална цена ...300 евро
24-01-2010 - 21:20:02
Quote
paio
Quote
Melisa
Quote
2010
Ето един тип купувачи: Хората от село са част от клиентите в бизнеса с имоти. Засега мама, татко, баба и дядо дават мило и драго, тяхното унуче да си купи гарсониерка в големия град, да спре да плаща наеми и да не се връща на село. На село е мизерия, и никои родител не желае детето му да остане да гледа прасета и овце. По добре с 400 лв. в София, отколкото да се харчи малката пенсия на баба и дядо в селската кръчма. Просто 400 лв. е повече от 0 лв.
Може ли вопрос? Какво те могат да дават? кредите се свършиха. За селски имот не ги дават. Обезпечение те нямат. Или нещо не знам?
Не си разбрала правилно 2010 Това са хората които ще купуват в София а идват от провинцията.
Значи, пробвам да проумнея, след като София, Варна,Пловдив и Бургас станали двойни само в период 2002-2008- още са останали хора в провинция кои не са купили имот с топ-локация? Или в провинция има много деца кои са сега имат спешна нужда от апартамент в голям град? с родители кои могат да дават 40К като първа вноска за апартамент с месечен доход над 600 лева?
Re: Айдееее, Бойко каза - реална цена ...300 евро
24-01-2010 - 21:52:56
Не е ли време за по-актуални домейни? Като imoti.bol, money.net, prices.down, brokers.out, bankruptcy.bg или default.next?!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-01-24 21:55 от Scyther.
Re: Айдееее, Бойко каза - реална цена ...300 евро
25-01-2010 - 00:31:00
Наска,*huh*,съжалявам,
Предположих, че не се явява всяка седмица в Канал 3, за да дава интервюта и се подведох. Досадно прекаран час. Остава ни утехата, че която и програма да избереш, все с Него ще се срещнеш. Взехме да си ставаме близки.*tired*
Re: Айдееее, Бойко каза - реална цена ...300 евро
25-01-2010 - 07:48:10
avatar
Върви в момента по БТВ едно интересно интервю "Бизнес по време на криза" - специално издание за Пунди и д-р Иванов winking smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход