Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Прогнозни цени - м.Април 2010-та ?

Публикувано от valsodar 
Re: Прогнозни цени - м.Април 2010-та ?
20-12-2009 - 11:09:01
Quote
Бай Пешо
Quote
valsodar
Е, какви са вашите прогнози за цените в края на настоящата зима?


Моятя прогноза за края на 2010 е за цени около:
700Е/кв.м. за тухлен двустаен апартамент в центъра на София /примерно до МА/;

Мдаммммм - явно цялата 2010-а ще е зимовна......
winking smiley
Re: Прогнозни цени - м.Април 2010-та ?
20-12-2009 - 11:13:13
Quote
valsodar

за панелните коптори - максимум 150.

ОК!
Предлагам да зазимим коледно темата и да направим елементарна проверка в края на януари. Тогава, ако е вярна прогнозата - панелките в София ще вървят по 400Е/кв.м., за да може след още два месеца спад да паднат до прогнозираните под 150, нали така!
Хайде - среща през януари с цените на панелките в София!
Весела Коледа и Нова година на всички smiling smiley
Re: Прогнозни цени - м.Април 2010-та ?
20-12-2009 - 11:21:24
avatar
Quote
valsodar

Моята прогноза е - м.Април средна цена за София 500-450 евро, а до краят на Август, цени под 400 евро за добри квартали, в които цените през 2008-а са били твърдо над 1400 е.

За втора ръка локация - цени около 300, а за панелните коптори - максимум 150.

Подчертавам с цвят какво съм прогнозирал, не ми се занимава с безсмислен спор провокиран от тролски атаки.
Re: Прогнозни цени - м.Април 2010-та ?
20-12-2009 - 11:27:25
Quote
valsodar
Quote
valsodar

Моята прогноза е - м.Април средна цена за София 500-450 евро, а до краят на Август, цени под 400 евро за добри квартали, в които цените през 2008-а са били твърдо над 1400 е.

За втора ръка локация - цени около 300, а за панелните коптори - максимум 150.

Подчертавам с цвят какво съм прогнозирал, не ми се занимава с безсмислен спор провокиран от тролски атаки.

С този отговор вероятно искате да се измъкнете от анализа на цените на панелките през януари?
Странно - та тези цени, видно и от цитата, са прогнозирани именно от Вас - защо сега страните от себе си?.......
winking smiley
Re: Прогнозни цени - м.Април 2010-та ?
20-12-2009 - 11:38:18
Quote
Чимиджимичамиджоми
Този път няма да давам прогнози, но ще ви разкажа случка от истинския живот. :]
От два месеца насам си търся складче - 100-200 кв.м., но съм капризен и отказвам повечето предложения, защото или са ми скъпи или нямат необходимата локация (на Графа и Шишман ми е най-добре, но да има рампа и безплатен паркинг *drink1*). Та преди три дни ми се обадиха с невероятно предложение, което мисля да приема - два панелни двустайни апартамента на партерен етаж в Люлин5 с обща площ около 120 кв.м., един до друг за общата сума от... 28 хил. евра. Цената подлежала на договаряне и можело да падне до... 24 хил. при определени условия. Вярно е, че апартаментите приличат на гробници, но пък балконите им са перфектна рампа, а до единия направо си има асфалтово пътче. Трябва само да наема хора от химически войски да обезаразят и дезинфекцират. Е, ще трябва малко време да се отмирише, но това не е болка за умирачка :} .

Освен от химически войски, ще ти трябва и истинска, добре въоръжена и заплатена бойна еденица, за да успееш да опазиш стоката в склада в Кварталът на богатите - Люлин 5.*yes*
Re: Прогнозни цени - м.Април 2010-та ?
20-12-2009 - 17:36:08
Склад в Люлин 5....последния път,когато спрях за малко в района на циганските общежития,се опитаха да ми свалят джантите.Нямаше ме в колата всичко на всичко 5 минути,може и по-малко.Тръгвам и...абе едно глухо хлопане такова се чува...Някой беше развил болтовете на задното дясно колело.
Re: Прогнозни цени - м.Април 2010-та ?
20-12-2009 - 18:28:02
Quote
salvador
Склад в Люлин 5....последния път,когато спрях за малко в района на циганските общежития,се опитаха да ми свалят джантите.Нямаше ме в колата всичко на всичко 5 минути,може и по-малко.Тръгвам и...абе едно глухо хлопане такова се чува...Някой беше развил болтовете на задното дясно колело.
:]:]:]
Re: Прогнозни цени - м.Април 2010-та ?
20-12-2009 - 18:46:33
Смешно ти е на тебе...ама не мен хич не ми беше до смях.След тая случка си смених всички болтове със секретни.Чак от Англия ги поръчах...в БГ продават само самоделки,правени от Пешо Стругаря и брат му Иван...тук-там нещо китайско.
Re: Прогнозни цени - м.Април 2010-та ?
20-12-2009 - 19:53:45
Прав си, положението е неприятно и е могло да доведе до неприятни последици. Ама по-добре да се смеем в подобни житейски положения, отколкото да хабим нерви... (но и да вземем мерки, както ти си направил, подобно нещо да не повтори).
Re: Прогнозни цени - м.Април 2010-та ?
20-12-2009 - 19:59:11
Quote
salvador
Склад в Люлин 5....последния път,когато спрях за малко в района на циганските общежития,се опитаха да ми свалят джантите.Нямаше ме в колата всичко на всичко 5 минути,може и по-малко.Тръгвам и...абе едно глухо хлопане такова се чува...Някой беше развил болтовете на задното дясно колело.

Мале, толкова ли е зле или се изхвърляте??? Аз веднъж съм попадал там и честно да ви кажа хич не го познавам, но иначе ми е удобно, защото повечето ми стока идва от Калотина.
Ама вие май не се бъзикате! Я дайте още малко инфо, че верно съм на път да купувам *black eye*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход