Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Прогнозни цени - м.Април 2010-та ?

Публикувано от valsodar 
Re: Прогнозни цени - м.Април 2010-та ?
19-12-2009 - 21:59:25
Quote
ivorad
Quote
valsodar
Стар панел в окъжен град - на цена 50 000 лв - същият сега върви към 15, а е бил взет за около 7.

О, стар панел в окръжен град за 15 000 лева?
Кой е градът, ако не е тайна?

Ти пак сега.
Чакай да го измисли момчето, няма да му е за първи път.
Re: Прогнозни цени - м.Април 2010-та ?
19-12-2009 - 22:05:40
Вече взеха да ми стават безинтересни теми,в които някой си мечтае за апартамент на цената на нова "Дачия"...просто се примирете,че няма да го бъде и това е...
Re: Прогнозни цени - м.Април 2010-та ?
19-12-2009 - 22:06:44
Quote
ekoflex
Значи в този окръжен град, щом в момента апартаментите са по 15 000 лв., значи през Април 2010, когато имотите поевтинеят с 75 %, както се прогнозира тук, то тогава тези апартаменти ще са по 3750 лв.

Стига да има кой да ги даде.:]
Re: Прогнозни цени - м.Април 2010-та ?
19-12-2009 - 22:18:59
avatar
Quote
goro
Quote
ivorad
Quote
valsodar
Стар панел в окъжен град - на цена 50 000 лв - същият сега върви към 15, а е бил взет за около 7.

О, стар панел в окръжен град за 15 000 лева?
Кой е градът, ако не е тайна?

Ти пак сега.
Чакай да го измисли момчето, няма да му е за първи път.

Заредете си търсачките на portalimoti и имот.бг!:]

И пак пишете....



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-12-19 22:20 от кратункьо.
Re: Прогнозни цени - м.Април 2010-та ?
19-12-2009 - 22:40:11
Абе хора, защо само за "инвестиции" говорите? Аууу голями бизнесмениwinking smiley
А има ли хора които купуват за себе си и как му викате на това или всичко е "бизнес"?

Нашенските аналитици:]
Re: Прогнозни цени - м.Април 2010-та ?
19-12-2009 - 22:49:24
Quote
Geto
Абе хора, защо само за "инвестиции" говорите? Аууу голями бизнесмениwinking smiley
А има ли хора които купуват за себе си и как му викате на това или всичко е "бизнес"?

Нашенските аналитици:]

И ти ли ще ни убеждаваш, че купуващите за себе си не ги ебе колко пари са дали, щото било за себе си? Пробвай се да отидеш да го кажеш на протестиращите в студа пред банките.
Потупай ги по рамото и им кажи - Какво те ебе колко плащаш бе, нали е за тебе си?! *black eye*
Re: Прогнозни цени - м.Април 2010-та ?
19-12-2009 - 22:51:31
Quote
Няма нужда от никакви допълнителни данни - само името на града. Една-единствена дума. Успех в изписването й
Ловеч!
Ако има кой да ти ги даде, че заложните къщи и толкова не дават вече...
Re: Прогнозни цени - м.Април 2010-та ?
19-12-2009 - 23:47:01
avatar
Quote
jikev
Quote
Няма нужда от никакви допълнителни данни - само името на града. Една-единствена дума. Успех в изписването й
Ловеч!
Ако има кой да ти ги даде, че заложните къщи и толкова не дават вече...

Не е само той, Ловеч е един от многото градове с подобни примери.

Брокитата озверяват, когато някой почне да им мъти водата, в която се опитват да хванат последните шарани.

Явно, на мнозина им е трудно да схванат идеята, че едни цени както могат да растат до небето, така могат и да поемат рязко в обратна посока?!

Но, ясно ми е защо са опитите да се отклоним извън темата и тя да бъде осрана тотално със спам.
Така, както и бяха осрани предни теми, към които имаше интерес.

На едни им се плаща за да го правят, а на други - да не се намесват.
Интереса клати феса. winking smiley
Re: Прогнозни цени - м.Април 2010-та ?
20-12-2009 - 00:31:53
Geto...зарежи ги...аз се отказах...безнадежден случай са-всеки гледа от собствената си камбанария и влачи като лудо магаре от десет кладенеца вода да докаже защо ще се случи точно това,дето на него му се иска.Тъжната истина е,че ако знаеха какво ще се случи,отдавна да са станали милионери.Плюят брокерите,купувачите,продавачите,държавата...ама знаят колкото тях.Т.е. нищо.Само предполагат и както винаги става,едва 3-4% ще познаят какво точно ще се случи,а от тях само 1% ще има някаква реална полза от това,че прогнозата им е вярна.Но пък те няма да се похвалят...и така до безкрай.Един ден рових стари теми.За покачването са познали точно толкова,колкото сега ще познаят дъното...т.е. безкрайно далече от истината.
Re: Прогнозни цени - м.Април 2010-та ?
20-12-2009 - 01:06:43
Абсолютно вярно. Разбрах го на свой гръб още 2000 година когато теглих кредит в долари от приятел за да си купя кола на старо. Точно тогава долара удряше рекорди и беше средно 2.20 и нещо, а по едно време докато чаках да дойде бангията удари 2.37... Но аз стискам, не обръщам, мисля си че като дойде ще обърна на над 2.30 пак или поне 2.25 или колкото "вървяха". В крайна сметка ги обърнах тия жалки 2000 долара след един месец на 2.07 когато трябваше да се плаща вече. Лакомията ми изигра номер но и научих урока. smiling smiley Оттогава гледам да си бутам нещата както мога и според ситуацията без да чакам на "прогнози"... Наскоро когато Асен беше много убеден че долара ще докара пак до паритет с еврото, му четях прогнозите с интерес, защото така и ми се искаше да стане, но както обикновено се оказва че е безсмислено да се чака на прогноза само защото ти е в угода. smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход