Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Да купя или да изчакам дъното....

Публикувано от alienza 
Re: Да купя или да изчакам дъното....
27-11-2009 - 13:38:51
avatar
Тино, последно каква е цената - пазарна или офертна?

Защото под пазарна цена, аз разбирам единствено тази, под която определена стока успява да се продаде на пазара.
Re: Да купя или да изчакам дъното....
27-11-2009 - 13:43:44
просто ще се въздържа да отговарям на толкова елементарни и тъпи въпроси. Нека остави тези дефиниции - офертни, пазарни, реални и не знам си какви на брокерите.
Re: Да купя или да изчакам дъното....
27-11-2009 - 13:46:31
Тино-Съгласен съм с теб.Наистина трудно се обяснява на тъпи хора и аз СПИРАМ да обяснявам .Всъщност обяснявайки на тъпи хора ,предполагам да четат и другите, по-умните от теб.Тоест обясняваМ на теб,ЗА ДА РАЗБЕРАТ ДРУГИ,всъщност не ме интересуваш и приключвам комуникацията с теб.Здраве и щастие и поумняване ти желая.
Re: Да купя или да изчакам дъното....
27-11-2009 - 13:50:40
има една цена - тази на която страните си стиснат ръцете. Под страни се разбира продавач и купувач. Останалите термини са брокерски измишльотини, които усложняват прекалено много пазара. Резултатът мисля се вижда.
Re: Да купя или да изчакам дъното....
27-11-2009 - 18:52:24
дичо аз съм писал какво прави един брокер по сделката. Няма да обяснявам като на малки деца по 5 пъти.
---------------------------------
Тино, що така не ми звучи някак логично ти неброкера, да обясняваш на мен брокера, какво прави брокера по сделката ?
Re: Да купя или да изчакам дъното....
27-11-2009 - 18:55:05
Присъствал съм на стотици преговори и сделки.
-----------
Като какъв ? Като кибик може би ? Тино, нали не си брокер, откъде ги извади тия стотици преговори и сделки ? Че не знаеш, не знаеш, ама що се правиш на велик ?
Re: Да купя или да изчакам дъното....
27-11-2009 - 18:57:42
Това е цената на собственика, окончателната цена. Вие никакво право нямате от тук нататък да се месите при определянето и. Чакате си купувача и си защитавате дадената ви цена.А не да сваляте както ви хареса, за сметка на собственика само и само да има сделка, щото нали на вас това ви е целта иначе ще умрете от глад.
----------------------------
Нямаш никаква представа от сделки, преговори, от това кой и каква роля има в сделката, ама иначе плюеш, плюеш ! Не вярвах, че и ти си от тези, дето се опитват да си избиват комплексите на наш гръб.
Re: Да купя или да изчакам дъното....
28-11-2009 - 09:12:17
Quote
dicho
Нямаш никаква представа от сделки, преговори, от това кой и каква роля има в сделката, ама иначе плюеш, плюеш ! Не вярвах, че и ти си от тези, дето се опитват да си избиват комплексите на наш гръб.

Дичо,
мислех да не се обаждам повече, но за да ти кажа здравей, между другото, ще допълня!

Тези, със стотиците, че чак и хиляди сделки, са любители на елемантарната аритметика.
В годината, млади господа, има 52 (словом: "петдесет и две" ) седмици и 12 месеца!
1000 сделки задължително правят всеки брокер милионер!
Радвам се, че има брокери вече столетници, милионери и запазили младия си дух! smiling smiley
Иначе продавачите на картофи на пазара правят всяка година ХИЛЯДИ сделки!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-11-28 09:14 от goro.
*drunk*Re: Да купя или да изчакам дъното....
28-11-2009 - 09:38:53
Quote
goro
Quote
dicho
Нямаш никаква представа от сделки, преговори, от това кой и каква роля има в сделката, ама иначе плюеш, плюеш ! Не вярвах, че и ти си от тези, дето се опитват да си избиват комплексите на наш гръб.

Дичо,
мислех да не се обаждам повече, но за да ти кажа здравей, между другото, ще допълня!

Тези, със стотиците, че чак и хиляди сделки, са любители на елемантарната аритметика.
В годината, млади господа, има 52 (словом: "петдесет и две" ) седмици и 12 месеца!
1000 сделки задължително правят всеки брокер милионер!
Радвам се, че има брокери вече столетници, милионери и запазили младия си дух! smiling smiley
Иначе продавачите на картофи на пазара правят всяка година ХИЛЯДИ сделки!

goro, дядовото, чуи какво ще ти каже дядо:всички пишущи в тоя форум СМЕ скучаещи топ професионалисти, суперчовеци-милиардери, свръхсъздания управляващи вселената и гении във всяка една област на знанието!
И щом ти се казва, че сме богаташи и се чудим какво да си правим парите- сарказмът ти е неуместен!
КазАх!
*drunk*
Re: Да купя или да изчакам дъното....
28-11-2009 - 13:44:10
Здравей и от мен goro! Вероятно и на теб ти е забавно да четеш прогнози, анализи, мнения, които не търпят възражение, от суперспециалисти в сферата на имотите, нагледали се на стотици сделки , в същото време никога не купували или продавали имот , нито срещали жив брокер през живота си ?! Апропо, имаше опит за класация на брокерите, ако не я бяха махнали, щях да гласувам за теб, заради компетентите ти мнения и заради това, че винаги спазваш добрия тон. Хубав ден !
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход