Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Да купя или да изчакам дъното....

Публикувано от alienza 
Re: Да купя или да изчакам дъното....
18-12-2009 - 23:52:06
avatar
Нещо любопитно:

Plan 1 International Bank of Azerbaijan. The only State controlled bank, being a National Development Bank, with 50% share of all banking. Deposit rates up to 25% for USD and 19% for Euro & GBP.

Plan 2 Kapital Bank. Azerbaijan's 2nd largest bank, offering higher deposit rates for shorter terms. Flexibility of early withdrawal with reasonable penalties: Deposit rates up to 30% annual for USD deposits.

Plan 3 Access Bank. Azerbaijan's highest credit rated bank is a Microfinance institution. Provides deposits up to 18% p.a.
Re: Да купя или да изчакам дъното....
10-01-2010 - 20:20:12
avatar
По темата за заплатите на програмистите -

senior j2ee, като контрактор за Брюксел за година (и половина), 300 евро на ден, ~6000 евро на месец

ако някой е наистина квалифициран да ми пише ЛС.
Re: Да купя или да изчакам дъното....
15-01-2010 - 12:19:03
Този път дъно няма или е толкова надолу че ме е страх да предположа -да не предизвикам смях във форума. Във всеки случай селските имоти и тези в малките градове са бита карта.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-01-15 19:56 от paio.
Re: Да купя или да изчакам дъното....
11-04-2010 - 21:25:47
avatar
spinning smiley sticking its tongue out

SERDICA MEA ROMA EST!!!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-04-11 21:31 от sobstvenik 31.
Re: Да купя или да изчакам дъното....
11-04-2010 - 22:58:33
Quote
paio
Този път дъно няма или е толкова надолу че ме е страх да предположа -да не предизвикам смях във форума. Във всеки случай селските имоти и тези в малките градове са бита карта.

Те пък преди щото се избиваха купувачи за тях...Август 2008-а една позната си купи къща в някакво село на 20-тина км от Сф посока сръбската граница за 25 хил лв.И поне по снимките които ми е показвала,става дума за съвсем нормална къща...едноетажна...60-70 м2.
Но селото е с 0 постоянни жители...само виладжии.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход