Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?

Публикувано от dmb 
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
05-03-2012 - 16:30:55
avatar
Quote
greenbul


Ако ви смущават коментарите, че в крайна сметка блокът ще се напълни с цигани, просто се обърнете към Камелия. Тя ще ви обясни как това въобще не я притеснява.

Не, ще им обясня, че си толкова тъп, та не можеш да разпознаеш писанията на твоя приятел, който се регистрира И с моя ник, и пише от мое име.
И друго ще им обясня- че, да приемат за меродавни мненията за цениТЕ на имотиТЕ в столицата от наемател, мечтаещ да му подарят жилище, е комично.:]
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
05-03-2012 - 16:59:29
Quote
камелия
Quote
aircraftcarrier
Quote
имотен
Не мога да разбера фактор ли са на имотния пазар леля Камелия Имотния и Иворад в образуването на цените на имотите?
-----------
Не. А ти кой беше, че не се сещам ? Щото изброените от теб по някакъв начин са свързани с пазара на НИ, а ти болнико гламав ?
Виждам че нещо се нервиш и взе да обиждаш,Агресивната простотия не ме впечатлява.Но вземи иди при личния лекар да ти предпише един тримесечен курс по владеене на гнева.Щото явно имаш проблем със задръжките. И дано ти помогне.Ако не помага иди при доктор Маринова да ти лее куршум та да се укротиш и успокоиш.

Прав си, че за всеки нормален човек, е доста изнервящо да комуникира с един, скрит зад сто ника, говорещ все едно и също и заблуждаващ се, че е заобиколен от аудитория верни съмишленици.
Какво постигаш, като сам си задаваш въпроси и си отговаряш?
Показваш кой има проблем със задръжките- припомни си поредния си бесен период отпреди няколко дни.
Толкова си прозрачен за всички тук- единствено за себе си оставаш тъмно петно.
Не е възпитано да се месиш в чужд разговор.Имаш ли някакъв проблем?Лелче спокойно.
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
05-03-2012 - 17:56:00
Quote
камелия
Quote
greenbul


Ако ви смущават коментарите, че в крайна сметка блокът ще се напълни с цигани, просто се обърнете към Камелия. Тя ще ви обясни как това въобще не я притеснява.

Не, ще им обясня, че си толкова тъп, та не можеш да разпознаеш писанията на твоя приятел, който се регистрира И с моя ник, и пише от мое име.
И друго ще им обясня- че, да приемат за меродавни мненията за цениТЕ на имотиТЕ в столицата от наемател, мечтаещ да му подарят жилище, е комично.:]

Хахах, а бе и аз като го погледнах си викам, тая Ками съвсем изкука, а то някой ти дублирал ника.

В интерес на истина, сега като се замисля, едно време казвах, че вмирисан панел у Люлин за 60 000 евро е лудост. В момента, ако някой ми предложи най-обикновено жилище за тези пари няма да чакам, ама все още няма, така че ще поизчакам още малко защото такива има, но цените им са в диапазона 70-80 000 евро. 20-30% надолу и вече ще се ядват цените, оставайки съвършенно непоилни за болшинтвото българи. По него време двутайния панел в Люлин би трябвало да е около 45 - 50 000 лева, което далеч не е подарък, веравай ми!

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
05-03-2012 - 20:04:14
20-30% надолу и вече ще се ядват цените, оставайки съвършенно непоилни за болшинтвото българи. По него време двутайния панел в Люлин би трябвало да е около 45 - 50 000 лева, което далеч не е подарък, веравай ми!
--------------------
Ей, така и ще си отмине живота покрай теб, докато чакаш да има жилища за всички. Никога няма да разбера какъв дебил трябва да си, за да се опитваш Ти да определяш цените и да казваш колко "би трябвало" да струва?!
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
05-03-2012 - 22:30:28
Виш с'а, баце.
Единия вариант е да "определяш" че цените ще падат и те да падат.
Другия вариант е 4 години да "определяш" че цените ще се качват и те да падат (кажи-речи всички брокери на НИ и вся остальная сволачь).
Единия от двамата "определители" наистина е уникален дебил.
Оставам ти да решиш кой.
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
06-03-2012 - 09:52:07
Quote
имотен
20-30% надолу и вече ще се ядват цените, оставайки съвършенно непоилни за болшинтвото българи. По него време двутайния панел в Люлин би трябвало да е около 45 - 50 000 лева, което далеч не е подарък, веравай ми!
--------------------
Ей, така и ще си отмине живота покрай теб, докато чакаш да има жилища за всички. Никога няма да разбера какъв дебил трябва да си, за да се опитваш Ти да определяш цените и да казваш колко "би трябвало" да струва?!

Не чакам да има за всички.Чакам да има според моите изисквания за цена и качество. Преди 4 години изискванията будеха присмех, а днес не виждам някой да се смее. А докато чакам се насалждавам на живота. Ако прееди 4 години бях купил, намаше да мога да си позволя нормалния живот, които водя сега. И аз като останалите българи внимавам да не настина и а не се мина. Ако бях купил на двойни цени с кредит сигурно нямаше да мога да спя от яд, че съм взел хем малко, хем надценено жилище, хем не мога да си поволя да отида на почивка където пжелая или да ми се налага да работя по 8 часа без всякаква перспектива за излизане от омагосания кръг. Свободата Санчо ... ама не моете да ме раберете!

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
06-03-2012 - 12:20:50
наистина е уникален дебил.
Оставам ти да решиш кой.
------------
Ти.
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
06-03-2012 - 13:29:45
Quote
greenbul

Не чакам да има за всички.Чакам да има според моите изисквания за цена и качество. Преди 4 години изискванията будеха присмех, а днес не виждам някой да се смее. А докато чакам се насалждавам на живота. Ако прееди 4 години бях купил, намаше да мога да си позволя нормалния живот, които водя сега. И аз като останалите българи внимавам да не настина и а не се мина. Ако бях купил на двойни цени с кредит сигурно нямаше да мога да спя от яд, че съм взел хем малко, хем надценено жилище, хем не мога да си поволя да отида на почивка където пжелая или да ми се налага да работя по 8 часа без всякаква перспектива за излизане от омагосания кръг. Свободата Санчо ... ама не моете да ме раберете!

Е, ся като не ти се "налага" да работиш по ЦЕЛИ 8 часа ще си живееш в кочината и ще викаш, абе що в другите държави чистичко, уредено, приятно за окото, пък тук кочина. Свободен си... ама в кочина....то и прасето е така свободно, да прави свинчина след свинщина....
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
06-03-2012 - 16:12:33
avatar
Quote
greenbul

Не чакам да има за всички.Чакам да има според моите изисквания за цена и качество. Преди 4 години изискванията будеха присмех, а днес не виждам някой да се смее. А докато чакам се насалждавам на живота. Ако прееди 4 години бях купил, намаше да мога да си позволя нормалния живот, които водя сега. И аз като останалите българи внимавам да не настина и а не се мина. Ако бях купил на двойни цени с кредит сигурно нямаше да мога да спя от яд, че съм взел хем малко, хем надценено жилище, хем не мога да си поволя да отида на почивка където пжелая или да ми се налага да работя по 8 часа без всякаква перспектива за излизане от омагосания кръг. Свободата Санчо ... ама не моете да ме раберете!

Напротив, много добре обясняваш.
Преди 4 години, предполагам си бил към 30 годишен, цените са ти били високи.
Сега, цените са паднали, според теб доходите ти са се увеличили, както и възрастта.
Обаче, пак са ти високи и предпочиташ свободата да ходиш на почивки, където пожелаеш за броени дни, пред свободата да се шириш в собствено жилище целогодишно.
И да имаш семейство, разбира се, щото няма на света жена, готова да се свре под наем в гарсониерка или маломерен двустаен, където да ти гледа деца и да мести катуна, щото пак ти станало скъпо.
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
06-03-2012 - 21:50:44
avatar
Явно колегата не обяснява добре, та ако може да опитам и аз...
Преди 4 години бях на тридесет и осем. Със семейството се "ширихме" на 87кв.м. в 30 годишно ЕПК, с 25 годишна ипотека...
Вноска от около 700 лева на месец. За щастие хванахме последния влак, продадохме кимизарника в края на 2008 и от тогава под наем...
Реновирана малка кооперация в центъра на Пловдив. Осем апартамента, всите сме наематели. Средна възраст на съкооператорите-наематели е около 27 години /май аз съм най-дъртия/. Апартамента ми е около 100 реални квадрата, първи наематели след луксозен ремонт на сградата. Наема е 500 лева... Тясничко ни е малко, ама ни жената, ни щерката мрънкат, че така сме се "сврели"....Колкото до свободата и ваканциите....Дубай е приказен по Коледа....
р.р. За да няма недоразумения. Не ми е проблем да си закупя отново жилище. Вярно, кеша ми е само около 30К евра, но доказаните ми доходи ми позволяват да изтегля от коя да е баМка без проблем още 100К евра...
И.... по професия съм брокер от има няма 15-на годинки :-)
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход