Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?

Публикувано от dmb 
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
08-03-2012 - 13:42:45
Quote
имотен
Янев, ти наистина ли му се връзваш, да не би да те надцених ?

Дава реална фирма, реално име и предполагам реално ЕГН на Сахиб - аз коментирам само това.

С ръка на сърцето - не си ли чел колко пъти са ме кръщавали "василев"? *stop*
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
08-03-2012 - 15:05:55
Реални фирми колкото щеш, ти не можеш ли да ми покажеш такива данни безброй ?
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
08-03-2012 - 15:21:03
Quote
Атанас Янев
С ръка на сърцето - не си ли чел колко пъти са ме кръщавали "василев"? *stop*
Хаха и тебе ли ? Имотен, Башброкер и k800i (все никове на един човек), поне 20 пъти ми е викал така.
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
08-03-2012 - 15:23:14
avatar
Явно не си пие редовно хапчетата Имотния :-)
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
08-03-2012 - 15:50:20
Янев, Янев, виж го , веднага след мен пише от два от никовете си.
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
09-03-2012 - 09:28:50
Quote
имотен
Янев, Янев, виж го , веднага след мен пише от два от никовете си.
Имотен, много си зле. Нямам нищо общо с mirandi. От както пиша тук го правя с един ник и от едно реално IP. То бива глупости, но тебе вече на шизофрения те избива.
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
10-03-2012 - 03:39:11
кенефите в българия без значение къде се намират ,които някои погрешка наричат жилище ако до края на годината устискат нива 300-400 лв тва за тях ще е истинска победа
:]
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
01-04-2012 - 09:53:18
avatar
Quote
др. Иванов
Строителството е на върха на пирамидата, по-трудно от него е само хотелиерството и ресторантьорството, поне така ми е казвал мистър Сюдо. Много е трудно е строител да фалира по простата причина, че работи с главата си и опита си, друго не му трябва. Има строители, които 50 години карат само с една чанта. Дори да загубе всичките си пари, пак ще ги направи, защото прави нещо с реална стойност, която при отпадане на 80% от строителите ще скочи чуствително. Наистина много строители купиха земя, но това е най-ценната стока, просто повече не се произвежда. Като не могат да я реализират сега ще го направят след 2, 10 или 20 г., докато не продадеш ли контейнера с лаптопи за 3 месеца трябва да им свалиш цената 2 пъти или да ги пуснеш като детски играчки.

Цената на билетчето е смързана с борсова стока, но тази стока е била борсова и при Тодор Велики, когато билетчето беше 6 ст.

Аз винаги питам младежите с високи зарлати в АТ сектора колко взимат колегите им на 50-60 г., сега трябва да променя въпроса, колко взимат тези на 60-75 г., защото ще се пенсионираме на 70-75? Затова и е хубаво, че го има строителството, защото едно уфатно момче на 40 г. без проблеми ще се научи да лепи плочки или носи кофи.
Абсолютно точно! И аз познавам такива с по една чанта инструменти , които са заработили милиони! Един ел.техник, който живее в жк.Люлин, няма и кола, вече е дърт на 70, но когато го потърся за нещо, той винаги ме отбива с няколко дни защото имал много работа. Уникален човек с едно чанте чук, длето , фазомер и още няколко инструмента . Дойде огледа прети ме в един магазин за електрочасти на Ботев, малко гипс и няма инсталация която да го учуди.
Друг един пак с една бака и чанта с инструменти се движи. Пак без кола. Машините си ги държи в жилищата на клиентите. Откраднали са му десетки машини. Пак е успявал да си ги набави и да изкара достатъчно за себе си и семейството си, както и за много пътешествия.
1.9
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
01-04-2012 - 14:25:52
Quote
панелообитателя САХИБ
Quote
др. Иванов
Строителството е на върха на пирамидата, по-трудно от него е само хотелиерството и ресторантьорството, поне така ми е казвал мистър Сюдо. Много е трудно е строител да фалира по простата причина, че работи с главата си и опита си, друго не му трябва. Има строители, които 50 години карат само с една чанта. Дори да загубе всичките си пари, пак ще ги направи, защото прави нещо с реална стойност, която при отпадане на 80% от строителите ще скочи чуствително. Наистина много строители купиха земя, но това е най-ценната стока, просто повече не се произвежда. Като не могат да я реализират сега ще го направят след 2, 10 или 20 г., докато не продадеш ли контейнера с лаптопи за 3 месеца трябва да им свалиш цената 2 пъти или да ги пуснеш като детски играчки.

Цената на билетчето е смързана с борсова стока, но тази стока е била борсова и при Тодор Велики, когато билетчето беше 6 ст.

Аз винаги питам младежите с високи зарлати в АТ сектора колко взимат колегите им на 50-60 г., сега трябва да променя въпроса, колко взимат тези на 60-75 г., защото ще се пенсионираме на 70-75? Затова и е хубаво, че го има строителството, защото едно уфатно момче на 40 г. без проблеми ще се научи да лепи плочки или носи кофи.
Абсолютно точно! И аз познавам такива с по една чанта инструменти , които са заработили милиони! Един ел.техник, който живее в жк.Люлин, няма и кола, вече е дърт на 70, но когато го потърся за нещо, той винаги ме отбива с няколко дни защото имал много работа. Уникален човек с едно чанте чук, длето , фазомер и още няколко инструмента . Дойде огледа прети ме в един магазин за електрочасти на Ботев, малко гипс и няма инсталация която да го учуди.
Друг един пак с една бака и чанта с инструменти се движи. Пак без кола. Машините си ги държи в жилищата на клиентите. Откраднали са му десетки машини. Пак е успявал да си ги набави и да изкара достатъчно за себе си и семейството си, както и за много пътешествия.

Мале, мале... Какви висини на мисълта Иванова...

Сахибе, знам го този ел. техник. Заедно получихме докторските си степени. Той защити на тема серийни ключове, а моята беше за девиаторни и кръстати.
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
01-04-2012 - 14:29:18
Знаем те, ти там на 4-ти км си известен като елвесо.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход