Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?

Публикувано от dmb 
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
07-03-2012 - 08:44:34
кукурукуку
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
07-03-2012 - 08:46:04
Не ми е проблем да излезна от анонимност....
-----------------
Така е. Знаем те. Тъп и луд едновременно. Две в едно. А, забравих - грозен. Станаха три в едно.
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
07-03-2012 - 11:41:03
avatar
Quote
mirandi
Явно колегата не обяснява добре, та ако може да опитам и аз...
Преди 4 години бях на тридесет и осем. Със семейството се "ширихме" на 87кв.м. в 30 годишно ЕПК, с 25 годишна ипотека...
Вноска от около 700 лева на месец. За щастие хванахме последния влак, продадохме кимизарника в края на 2008 и от тогава под наем...
Реновирана малка кооперация в центъра на Пловдив. Осем апартамента, всите сме наематели. Средна възраст на съкооператорите-наематели е около 27 години /май аз съм най-дъртия/. Апартамента ми е около 100 реални квадрата, първи наематели след луксозен ремонт на сградата. Наема е 500 лева... Тясничко ни е малко, ама ни жената, ни щерката мрънкат, че така сме се "сврели"....Колкото до свободата и ваканциите....Дубай е приказен по Коледа....
р.р. За да няма недоразумения. Не ми е проблем да си закупя отново жилище. Вярно, кеша ми е само около 30К евра, но доказаните ми доходи ми позволяват да изтегля от коя да е баМка без проблем още 100К евра...
И.... по професия съм брокер от има няма 15-на годинки :-)

Ейй тва само брокерите продали през 2008 ... тогава всички граччеха - вечен възход на цените, а ние бяхме анатемосани от цялата гилдия во главе с Хъмпър мъмпър и Страхил. Пък то какво се оказа? Всички тайно са продавали каквото имат и каквото нямат. Мошенническа история.

И сега има наглоста да се хвали по форумите ... и какво им обясяваш сега на клиентите? Купи сега щото още ще падат....
ако можеш и накредит!
Бухаха ха ха

Гледай някой твой клиент с ипотека от 2008 да не срещнеш, че в момента бухат по 1200 и нагоре на месец за кимизерник ... и така още 20 години...



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-03-07 11:41 от palamud.
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
07-03-2012 - 12:48:08
avatar
Виж ся Паламудчо, изобщо не съм продавал тайно.
Когато видях на къде отиват нещата през 2008, се обадих на 90% от клиентите си с ипотека...
Кой чул-чул, кой не чул...явно не са му проблем да плаща в момента по 1200 на месец за кимизарник....
р.р Някой може ли да ме светне дали в този форум е останал един нормален колега???
С когото да се води нормален диалог, без обиди и нападки ???
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
07-03-2012 - 12:49:37
Quote
панелообитателя САХИБ
Дори да ми разрешиш, пак нямам законовото право да ти проверя ЕГН-то. Нито какви фирми имаш.

Напълно законово:

www.brra.bg -->По физическо или юридическо лице --> горе в дясно се въвежда captcha --> долу ЕГН --> може да включиш и история --> Търси smiling smiley

Беше го направил с мен преди или греша *beer*
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
07-03-2012 - 13:33:32
avatar
Quote
mirandi
Виж ся Паламудчо, изобщо не съм продавал тайно.
Когато видях на къде отиват нещата през 2008, се обадих на 90% от клиентите си с ипотека...
Кой чул-чул, кой не чул...явно не са му проблем да плаща в момента по 1200 на месец за кимизарник....
р.р Някой може ли да ме светне дали в този форум е останал един нормален колега???
С когото да се води нормален диалог, без обиди и нападки ???

Обадил се бил ... и как точно се взема решение за продажба на ипотекиран апартамент за 2 седмици, и що си обърнал палачинката и хиляда още въпроса...
и що не си им казал да не купуват преди 3-6-10 месеца?

Ми това е породата брокер на имоти тъп нагал и даже не може да вдене къде е сбъркал ...
и сега ще се хвали ...
друг е въпроса дали изобщо е истина ... да продадеш апартамент в който живееш през 2008 и да излезеш на квартира ... това да го видя няма да го повярвам smiling smiley
нали до края на 2010 всички отричаха спада ....

Истината за Блона при НИ, казана през 2004



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-03-07 13:35 от palamud.
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
07-03-2012 - 13:44:17
avatar
Паламудчо в спорове и заяждания няма да влизам...
Кой се хвали, кой бил нагъл, кой какво си мислел, кой в какво вярвал...
Съжалявам, че не се сдържах снощи та реших просто да изкажа мнение и дам реален пример със самия себе си...
Та...както вече казах в един по-горен пост-бъдете живи и здрави....
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
07-03-2012 - 13:55:32
avatar
Жив и здрав!
И лятото на Малдивите. Да си харчиш паричките с кеф!

Нямам нищо против полезното изхрачване на налични суми пари! Но не за имоти smiling smiley
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
07-03-2012 - 14:13:27
Quote
Атанас Янев
Quote
панелообитателя САХИБ
Дори да ми разрешиш, пак нямам законовото право да ти проверя ЕГН-то. Нито какви фирми имаш.

Напълно законово:

www.brra.bg -->По физическо или юридическо лице --> горе в дясно се въвежда captcha --> долу ЕГН --> може да включиш и история --> Търси smiling smiley

Беше го направил с мен преди или греша *beer*

Бе че може може, че е законо законно е, ама не е редно според Интернет етикета.
Иначе би било хубаво да видим кой кум кой сват и кой на булката е брат на една форумна среща с напиване и припомяне кой какво е казал във форума.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
07-03-2012 - 14:39:54
Quote
greenbul
...ама не е редно според Интернет етикета.
Иначе би било хубаво да видим кой кум кой сват и кой на булката е брат на една форумна среща с напиване и припомяне кой какво е казал във форума.
Абсолютно правилно... не е редно според Интернет етиката :)

А за среща - става, но трябва 15 дни предварително да уведомим жандармерията, да се подготвят както си му е реда *beer*
Все пак е среща между две агитки и не е ясно в кой момент ще пламне искрата на отчаяно несъгласие по отделни теми между отделни индивиди...

Айде, на лято всички във Варна smiling smiley

Яденето и пиенето - от мен *beer*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход