Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?

Публикувано от dmb 
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
24-02-2012 - 10:19:31
В момента офертните цени са мноу далеко от реалната пазарна.
--------------
Откъде знаеш това ? Я ни светни що е то реална пазарна цена ?
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
24-02-2012 - 10:30:22
avatar
Quote
darkside
Quote
ivorad
Quote
drakkar


ПС. Тези последните повече от 5000 лв накуп не са виждали, но това не им пречи да мечтаят за 10 пъти по - голяма сума и то в евро.


Добре, де, разбрахме, че нямаш имот и единствената ти мечта е да купиш за безпари от някой закъсал нещастник!
Само не мога да разбера защо държиш непрекъснато да повтаряш това, сега гарнирано от комичния аргумент, че продажната цена е свързана с това кой колко пари е виждал накуп ....
:]
А конфигурация от тухли на подпаркетно и шп. имот ли е? За повечето "апартаменти" в гетата даже и да дадеш 5000 лева, просто си осигуряваш бъдещи разходи " Х " от поне 20000 лева за ремонт само за да става за живеене и да спазиш новите изисквания за жилищата.
Такъв имот е бреме и за бедните му собственици-продавачи. Те за тва го продават.
В момента офертните цени са мноу далеко от реалната пазарна.

П.П. Вижте заложните къщи кво дават като кредит с ипотека на апартамент....тва са цените за момента. Те винаги са били в час с реалния пазар.

Наистина, някой има ли инфо? Ако си прибегнал до заложна къща е кофити и сигурно трябва да си много закъсал, но определено там няма да ти дадат повече от това което биха взели с 10% горница...
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
24-02-2012 - 10:35:11
avatar
Quote
darkside

:]
А конфигурация от тухли на подпаркетно и шп. имот ли е? За повечето "апартаменти" в гетата даже и да дадеш 5000 лева, просто си осигуряваш бъдещи разходи " Х " от поне 20000 лева за ремонт само за да става за живеене и да спазиш новите изисквания за жилищата.
Такъв имот е бреме и за бедните му собственици-продавачи. Те за тва го продават.
В момента офертните цени са мноу далеко от реалната пазарна.

П.П. Вижте заложните къщи кво дават като кредит с ипотека на апартамент....тва са цените за момента. Те винаги са били в час с реалния пазар.[/quote]

Забавлявам се, когато провинциалист определя къде са гетата в София, ориентирайки се от вида строителство, без да забележи, че във всеки квартал, има от всеки вид.:]
"Новите изисквания" за жилища, се спазват при строежа им, а старите се ремонтират, но за разочарование на наклякалите в очакване ремонтни фирми, хората не се ловят на апокалиптичните предсказания.
И за да не се излагаш- навсякъде по кварталите, хората са си сменили и щранговете, и радиаторите, и дограмите, правят си регулярно ремонтите, та може и да има разбити жилища, но те са наследствени, в съсобственост и затова са оставени на в това състояние.
Щом ми даваш за пример заложните къщи, значи много съм се лъгала в стойността ти.
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
24-02-2012 - 10:37:02
Quote
имотен
В момента офертните цени са мноу далеко от реалната пазарна.
--------------
Откъде знаеш това ? Я ни светни що е то реална пазарна цена ?
Веднага те светкам, щот явно не си илюминати (светнат).
Например ти искаш да продадеш скапаната си жипка Х5 модел 2003-та за 30000лева. по обява. Идвам аз и ти казвам:
Виж ся Мегаимотен, язе ти давам 10000 лева, щот жипката не е актуална, гори мноу и са продават мноу жипки кат твойта. Ти мое да не ми я дадеш, мое да подскачаш, мое да са тръшкаш, мое да каеш некоя нередна дума зад гърба ми,.....ма не пред меня, щот мое да има и лобут.....
Теа 10000 са ти реалната цена, щот мое да я земеш. Капише?
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
24-02-2012 - 11:06:41
avatar
като стана дума за заложни къщи ето какво намерих:
[fakti.bg]

при това тука сделките са много по-бързи, по-лесни и доооста по-евтини от към разходи.....



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-02-24 11:08 от palamud.
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
24-02-2012 - 11:09:57
avatar
ето и малък цитат:

"И за това обаче лихварите са намерили „вратичка“. Мераклията да ипотекира дома си го прави не на името на компанията, а на някого от босовете като физическо лице. Така проблем със закона няма."
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
24-02-2012 - 11:22:22
Дарки, ти си забавен на феновете на Слави вероятно, на интелигентните хора няма как да си, това първо, второ - това, което си описал няма нищо общо с реалните цени на имотите, които ти няма как да знаеш. Реална цена е тази, на която се купува/продава даден имот, другото е бля-бля от хора като теб , нямащи никаква представа от това.
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
24-02-2012 - 12:15:37
Quote
darkside

Например ти искаш да продадеш скапаната си жипка Х5 модел 2003-та за 30000лева. по обява. Идвам аз и ти казвам:
Виж ся Мегаимотен, язе ти давам 10000 лева, щот жипката не е актуална, гори мноу и са продават мноу жипки кат твойта. Ти мое да не ми я дадеш, мое да подскачаш, мое да са тръшкаш, мое да каеш некоя нередна дума зад гърба ми,.....ма не пред меня, щот мое да има и лобут.....
Теа 10000 са ти реалната цена, щот мое да я земеш. Капише?

Преведено - "реалната цена е само тази, която давам Аз! Понеже съм единствен Купувач, останалите Мене слушат, че иначе......
Това котировки, обичайни цени, договаряне са тинтири-минтири - Аз, Аз и само Аз!/ Да се свети името Ми, леле колко съм готин, бааааааааси!/"
:}
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
24-02-2012 - 12:59:43
Quote
имотен
Дарки, ти си забавен на феновете на Слави вероятно, на интелигентните хора няма как да си, това първо, второ - това, което си описал няма нищо общо с реалните цени на имотите, които ти няма как да знаеш. Реална цена е тази, на която се купува/продава даден имот, другото е бля-бля от хора като теб , нямащи никаква представа от това.
Мноу интересен анализ. Ако слушаш фюжън, хард рок и блуз, мое даже да ми станеш симпатичен.
[www.youtube.com]
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
24-02-2012 - 13:38:11
През януари купих златна монета от заложна къща, 2,5гр., 22карата за 130лв.Колко ли са пратили на "кредитоискателя"?
Толкова за "пазарните" цени на заложните къщи...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход