Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?

Публикувано от dmb 
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
28-09-2010 - 18:31:56
Това е проект, който още не е започнал, затова няма как да го снимам. Спрях го преди време, сега продавам парцела за 2 млн.Е. А апартамента който е отгоре е за мене - на три етажа с вътрешен асансьор, 300+300 м2 покривна тераса с басейн, джакузи, барбекю и т.н. А иначе мене ме пускат навсякъде.
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
28-09-2010 - 19:34:28
Doktore, това да не са висящи градини - тип "Семерамида"?
Анонимен потребител
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
28-09-2010 - 19:38:05
Какъв ДОКТОР???
Това е ДРУГАРЯТ Иванов.
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
28-09-2010 - 19:45:07
avatar
Ахахахаххаахах снимка от апартамента...
ама той проект...
ама започнат и оставен
ама под започнат означава че има само проект няма и основи...
и се продава за 2 милиона.. а? пари за семки.
Обаче вътре ще има и асансьор и джакузи и басейн... и конкурси мисслънчев бряг?
кажи сега и че ти е 25 сантиметра...
ида си събираме багажа ида напускаме форума?

Не били компютри а компоти, не били за Япония а за Русия аsmiling smiley

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
28-09-2010 - 20:17:55
Нищо особенно не е на Иванов апартамента.
Аз си бях харесал един само че малко по на юг
[www.royalpalacebg.com]

На картинка е много по- добре от оня с анемичния басейн.
Щеше трапезарията да е под басейна с живи акули, ама нещо кризата ..... *write* *xxx*
[www.royalpalacebg.com]
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
28-09-2010 - 21:29:33
Палацо е хубав комплекс, гледам продали са някойко апартамента, но не е на Сл. бряг, което го обезмисля като концепция. Прекалено е скъп и не бих си купил там, особено като имаме предвид материалите, които са вложени. Аз на Триъгълника строя с по-добри, На това място бих направил скъпи вили на 600-700 м 2. Иначе апартамент на 3 етажа не е много удобен, но трябва да се оползатворят "мъртви" площи. Освен това от практична страна е прекалено голям, а за съжаление терасата през деня е трудно използваема, заради силното слънце. От опита ми с морски апартаменти бих си направил апартамент на партера на два етажа с вътрешни стълби и площадка отпред 3-4 м. широка, на обратната страна на басейна или на последният етаж на с тераса от максимум 100 м.2,,, поне половината от която покрита от плоча с изолация.
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
28-09-2010 - 22:32:19
Това, дето го продаваш, е по проект на Вечна-Р, нали?
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
28-09-2010 - 22:35:26
Аз майтап си правех др. Иванов. Само като ги чета описанията в сайта им и ме напушва на смях. :]
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
28-09-2010 - 22:54:57
Не, това е по проект на Олви, а Вечна Р щеше да го строи.

Щом са успели да продадат апартаменти на 3-4 хил. евро не е за смях. Мястото не е подходящо за такъв комплекс, а и определено за тези цени можеха да сложат гранит и месинг вместо гранитогрес и парапет "тип ковано желязо". Апартаментите като разположение също са някакви мелези, уж лукс, но като за целогодишно живеене на средната класа. На морето се правят тераси, много гомеми холове. Отделно като искат тези цени трябваше да се бръкнат с още 1,0-1,5 млн. и да купят още 20-30 декара за двор със съолъжения и градини и то като абсолютен минимум.
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
28-09-2010 - 23:17:26
Чакай малко, да не би да казваш че това чудо се строи и ще заприлича като на проекта. Ако действително е продадено нещо - купувачите така ли си го представят - много ме учудва.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход