Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?

Публикувано от dmb 
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
04-01-2011 - 13:13:12
avatar
Quote
hubb

Всякакви обяснения, как брокерите не са ъпери по подразбиране са пълни ПРОСТОТИИ!!!
Просто няма как да убедиш клиент да купи днес ако му кажеш, че имота утре ще е по-евтин от днес!



Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
04-01-2011 - 13:13:32
Не знам дали ще има такива цени в София, но според мен до края на годината средните цени в столицата ще са около 550-600 евро.
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
04-01-2011 - 13:29:39
hubb, нямат край тъпотиите ви, брокерите не убеждават никого никого нито да купува, нито да продава, те посредничат при вече взето тяхно решение и това е писано стотици пъти вече тук, ама вие нали само си знаете да баете, няма оправия. Колкото до "балъците", ще ти кажа, че само един от моите клиенти , които купуваше на "зелено" и продаваше след година , спечели повече от 100 000е, та не реви на чужд гроб, някои загубиха, други спечелиха и няма по - нормално нещо от това.
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
04-01-2011 - 13:44:13
avatar
"През 2011 г. цените на жилищата ще опрат дъното, спадът най-накрая ще спре, а в края на годината дори може да тръгнат нагоре, прогнозират брокери на недвижими имоти."

Така започва статията в "Дневник" [www.dnevnik.bg] , а всички подобни статии са писани все от ... брокери :]

Така че, Дичо тези приказки ги разправяй на децата си.
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
04-01-2011 - 13:56:06
smiling smileyРечника на dicho се състои от няколко думи!Най-употребяваната дума в него е тъп ,което едва ли може да се квалифицира като паразитна дума,тъй-като му е основно изразно средство!Оттам и прякора му dicho-тъпото,да знаят по-новите съфорумци да не му се стягат много ,много и да го взимат на сериозно!Неизличимо е!
bah
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
04-01-2011 - 13:56:12
avatar
Quote
drakkar
"През 2011 г. цените на жилищата ............. прогнозират брокери на недвижими имоти."

Аз, за тази година съм си планирал една продажба и две покупки.
Брокерите прогнозират едно, Томас друго, на мен ми е все тая.
Ще се радвам, ако успея с моите покупко-продажби.
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
04-01-2011 - 14:14:22
avatar
Quote
drakkar
"През 2011 г. цените на жилищата ще опрат дъното, спадът най-накрая ще спре, а в края на годината дори може да тръгнат нагоре, прогнозират брокери на недвижими имоти."

Така започва статията в "Дневник" [www.dnevnik.bg] , а всички подобни статии са писани все от ... брокери :]

Така че, Дичо тези приказки ги разправяй на децата си.

Брокерите, драги ми умнико, не пишат статии. Те се занимават с едни по- други неща.:]
Статиите ги пишат журналята, за пари, ако не ти е известно.
А изразът " прогнозират брокери" е носител на много точна информация, от която ти правиш великите си заключения..
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
04-01-2011 - 14:25:29
avatar
Камелия, дал съм линк. Прочети статията и пак коментирай. На черното казваш бяло. Също "прогнозите", които правят по телевизията пак са ваши - на "специалистите по НИ".
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
04-01-2011 - 14:36:45
avatar
Quote
drakkar
Камелия, дал съм линк. Прочети статията и пак коментирай. На черното казваш бяло. Също "прогнозите", които правят по телевизията пак са ваши - на "специалистите по НИ".

Какво да коментирам, след величайша глупост като тази?

"През 2010 г. средните цени на жилищата са се върнали на нивата отпреди три години, показват данните на националната статистика. През третото тримесечие на годината средната цена е 960 лв./кв.м при 988 лв. през първото тримесечие на 2007 г."


Какъв цвят въобще видя в нищонеказването на статията?
Re: Възможна ли е цена 300-400 лв. на квадрат?
04-01-2011 - 14:39:00
Нека да си пишат брокерите = даже Ви съветвам да ги четете. И каквото пишат то значи се случва точно обратното.
Гледайте и се интересувайте от други индикатори - когато БВП почне да расте с 5-6%, когато почнат да строят наляво и надясно (а не накъдето и да се обърнеш да виждаш как стърчат едни колони и 2-3 етажа тук таме тухли, когато започнат да идват млрд инвестиции годишно в БГ, когато "лошите" кредити започнат да намаляват, когато има работа за всеки и работодателя да гледа да не те изтърве и да ти дава 13-14заплата и увеличение на заплатата всяка година, а не как да ти каже да се махаш едва тогава ще има ръст в цените на имотите.
За цената - според мен толкова им е себестойността на строителите. (даже 250-300лв).
И като се научат че трябва да бачкат по 10 часа дневно за 1000лв месечно (а не ДНЕВНО - щото познавам доста картонджии дето изкарваха по едно време 1000лв ДНЕВНО - майстор с 2-ма общака - дава на тях по 100лв той взема 1000)
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход