Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Имотите падат с по над 8 880 евро на месец! Ударихме 65% надолу! Рекорден спад!

Публикувано от Tod 
Re: Имотите падат с по над 8 880 евро на месец! Ударихме 65% надолу! Рекорден спад!
18-06-2009 - 08:40:17
Споделен опит от Варна Тръгнах да купувам началото на юни Фактите-спрях се на две панелни г-ри Не ме съдете това са ми възможностите но не там е въпроса Едната в централната част до у-ще Априлов цена на продавача 42евро за 40кв м -много бе човек даи да си стиснем ръцете на 32евро ааа Не не става те цените няма да падат и така добре му викам аз От няколко дни вече твърдят че е капарирана Другата до Електрон 45кв м 47евро - предложението-37евро и пак Не Забележка никои от двамата не бе склонен на договаряне бяха почти твърди в цените-1000-2000евро надолу- не желаеха диалог Историята с втората същата- капарирана Нямам идея от кога са на пазара нито на каква цена са спазарени но това са фактите И двете бяха в добро състояние на среден етаж
Re: Имотите падат с по над 8 880 евро на месец! Ударихме 65% надолу! Рекорден спад!
18-06-2009 - 13:00:17
avatar
xaro, гледам, че това си го написал в още една-две теми тук, както и в инвестора. Продължавай в същия дух, току виж тренда се обърнал :]
Re: Имотите падат с по над 8 880 евро на месец! Ударихме 65% надолу! Рекорден спад!
18-06-2009 - 13:03:42
харо смени си ника ,ХАХО *xxx*

:] :] :] :]
Re: Имотите падат с по над 8 880 евро на месец! Ударихме 65% надолу! Рекорден спад!
18-06-2009 - 18:29:38
avatar
dival Написал:
-------------------------------------------------------

> А ти представяш ли Ками , че дори не ме попитаха
> какво продавам
> а това което продавам е атрактивно , но какво да
> се прави ........


Не само си го представям- знам, че е така. Защо мислиш, че не се занимавам с прогнози? Чудя се само, как на някои тук не им омръзна да пишат едно и също?
Аз отвреме- навреме хвърлям поглед на хубавата гледка и си мисля, че каквото и да става, няма смисъл да се подарява- хубавата земята намалява........ smiling smiley
Re: Имотите падат с по над 8 880 евро на месец! Ударихме 65% надолу! Рекорден спад!
18-06-2009 - 18:44:47
zlostyr Написал:
-------------------------------------------------------
> xaro, гледам, че това си го написал в още една-две
> теми тук, както и в инвестора. Продължавай в същия
> дух, току виж тренда се обърнал


Направо го копнах навсякаде кадето се пише за цените-защото повечето от написаното е само теория поне за Варна и по точно за тези райони които ме интересуват
Re: Имотите падат с по над 8 880 евро на месец! Ударихме 65% надолу! Рекорден спад!
18-06-2009 - 18:49:36
хехе, добре че си ти да ни кажеш кок е във варна spinning smiley sticking its tongue out
иначе гледам си наспамил и в един друг форум същите глупости, поне си разнообразявай постовете че да не е толкова очевидно...
Re: Имотите падат с по над 8 880 евро на месец! Ударихме 65% надолу! Рекорден спад!
18-06-2009 - 19:07:40
vivic Написал:
-------------------------------------------------------
> хехе, добре че си ти да ни кажеш кок е във варна
>
> иначе гледам си наспамил и в един друг форум
> същите глупости, поне си разнообразявай постовете
> че да не е толкова очевидно...


Да написал съм го навсякаде кадето се коментират цените на имотите защото между теориите които изчетох и моето реално търсене за сега има разминаване-няма жилища в района в които аз търся на вашите цени Ако някои има нека ми пише-купувам
Re: Имотите падат с по над 8 880 евро на месец! Ударихме 65% надолу! Рекорден спад!
18-06-2009 - 19:14:53
dival Написал:
> > А ти представяш ли Ками , че дори не ме попитаха какво продавам
> > а това което продавам е атрактивно , но какво да се прави ........

камелия Написала:
> Аз отвреме- навреме хвърлям поглед на хубавата гледка и си мисля, че каквото и да става, няма
> смисъл да се подарява- хубавата земята намалява........

Пък тук един глупав професор виж какво написал http://www.dnevnik.bg/analizi/2009/06/17/737624_nenauchenite_uroci_ot_imotniia_balon/ :

"Налице е широко неразбиране за механизмите на ценообразуване на имотите. Немалко хора по света, изглежда, си мислеха, че откакто бързо растящата световна икономика изчерпва земеделската земя, цените на къщите и апартаментите трябва постоянно да растат с огромни темпове. ...
В действителност ние не изпитваме недостиг на земя
Всяка голяма държава в света изобилства от земя под формата на земеделски стопанства и гори, повечето от които един ден могат да бъдат превърнати в градска площ. По-малко от 1% от сушата на Земята е плътно урбанизирана"

и още (моите съболезнования за Дивал):
"Цената на земеделската земя не може да нараства толкова бързо, че да направи инвеститорите богати. През целия XX век земеделските площи в САЩ поскъпваха с 0.9% годишно в реални измерения (коригирано с инфлацията). И би трябвало основната печалба за инвеститорите да идва от земеделския бизнес, а не толкова от оценката на земеделските земи."
Re: Имотите падат с по над 8 880 евро на месец! Ударихме 65% надолу! Рекорден спад!
18-06-2009 - 19:20:11
avatar
barbaron Написал:
-------------------------------------------------------

> и още (моите съболезнования за Дивал):
> "Цената на земеделската земя не може да нараства
> толкова бързо, че да направи инвеститорите богати.
> През целия XX век земеделските площи в САЩ
> поскъпваха с 0.9% годишно в реални измерения
> (коригирано с инфлацията). И би трябвало основната
> печалба за инвеститорите да идва от земеделския
> бизнес, а не толкова от оценката на земеделските
> земи."


Не го мисли Дивал- той не ще да забогатява от продажба на земеделска земя, а от това, което ще се " произведе" от нея........ smiling smiley
Re: Имотите падат с по над 8 880 евро на месец! Ударихме 65% надолу! Рекорден спад!
18-06-2009 - 19:55:26
igra4 Написал:
-------------------------------------------------------
> харо смени си ника ,ХАХО
>

Ти пък си ве ПИСАЧ ли си Играч ли си не те знам Нещо не ти изнася от написаното ли Аз ХАХО мога да стана а ти нормолен НИКОГА! Продаваш скъпо явно но никои не ти се връзва-за съжаление си ПС отнасяи се с повече уважение към купувачите-защото гладен ще си останеш с това мислене Ако си нямаш работа прасни си една чекия и се успокои



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-06-18 20:10 от xaro.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход