Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Имотите падат с по над 8 880 евро на месец! Ударихме 65% надолу! Рекорден спад!

Публикувано от Tod 
Re: Имотите падат с по над 8 880 евро на месец! Ударихме 65% надолу! Рекорден спад!
17-06-2009 - 22:36:45
Аз пък ти вярвам
имам някои друг имот за продаване -основно по северното черноморие и добруджа
заповядаи - докажи ми че можеш
само не ми казаваи че не ти е раион - добрия брокер затова е добър защото може всичко и навсякъде -давам отлични комисионни !
Re: Имотите падат с по над 8 880 евро на месец! Ударихме 65% надолу! Рекорден спад!
17-06-2009 - 22:44:12
Аз пък не вярвам и залагам 1000лв. срещу доказателство!
Re: Имотите падат с по над 8 880 евро на месец! Ударихме 65% надолу! Рекорден спад!
17-06-2009 - 22:59:17
именно ! идва , давам офертите, продава , потвърждавам !

това си е доказателство , освен това е финансов стимул - моите комисиони +твоите 1000 лева .....



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-06-17 23:00 от dival.
Re: Имотите падат с по над 8 880 евро на месец! Ударихме 65% надолу! Рекорден спад!
17-06-2009 - 23:12:50
бизнес не се прави във форума...драги ми смехурковци...отказвам...официално при това...успех с продажбите... smiling smiley
Re: Имотите падат с по над 8 880 евро на месец! Ударихме 65% надолу! Рекорден спад!
17-06-2009 - 23:18:20
Дай си ми парите тогава smiling smiley
Re: Имотите падат с по над 8 880 евро на месец! Ударихме 65% надолу! Рекорден спад!
17-06-2009 - 23:25:35
avatar
az13 - е това е хубаво - надали някой ти завижда, че работиш и заработваш, но ти първо го написа като нещо грандиозно едва ли не в стил Станишев "нема криза!".

А ако си от нормалните брокери, които не искат комисиона от купувачи, които не желаят точно ти да им "защитаваш интересите", тогава получаваш оценка 10 от 10.
Re: Имотите падат с по над 8 880 евро на месец! Ударихме 65% надолу! Рекорден спад!
17-06-2009 - 23:26:17
az13 Написал:
-------------------------------------------------------
> бизнес не се прави във форума...драги ми
> смехурковци...отказвам...официално при
> това...успех с продажбите...


да ти кажа чесно - ще се учидиш от някои от "смехурковците"
и за да не бъда голословен - моля заповядаи да се срешнем

ако се притесняваш да правиш бизнес с хора които пишат във форума
аз ти гарантирам за офертите които ти предоставя да подпиша документ за конфиденциалност и договор за изключителни права - тоест само ти ще разполагаш с офертите , освен това съм готов да договоря комисион с теб които да не е стандартен а да е поне двоино и троино по-висок
веднага предлага между 5 и 10 % върху сумата на която се реализира сделката
ангажирам се и да подготвя абсолютно цялата документация и то в рамките на 24 часа

очаквам отговор
Tod
Re: Имотите падат с по над 8 880 евро на месец! Ударихме 65% надолу! Рекорден спад!
18-06-2009 - 00:17:26
Divale - не се хаби.

Това е поредния онаньор - дето силно желал нещо и после сънувал и сега убеждава виртуалните читатели че е било.
После го притиснали за в реалността, и се оказва че има реална възможност за печалба, но опита му бил виртуален...

Нема лошо, нема... те такива са безобидни и никому не вредят.

Та кой беше следващият?


clap: Който не е продал - все още не е закъснял. Който продаде СЕГА - догодина ще си купи ДВА! *ok*

*book* Ето ви всеприетите ценообразуващи формули:

1. Средна заплата - квадратен метър.
Ако средната заплата за региона е 250 евро, то един апартамент с реални 100кв трябва да е 25 000 евро.

2. 8-10 годишен наем.
Ако средният наем на 100кв е 250 евро, то за 9 години ще генерира 27 000 евро. Махаме ремонти и паузи между наематели - слиза под 25 000.

Това са формули за нормални апартаменти с инфраструктура, отстояния, разположение, напълно завършени и за реални квадратури.
Важи за времена без пренасищане на пазара, без кризи и дефлации - при пренасищане, кризи и дефлации цените са много по-надолу от тези!
Всичко останало е лудост и следствие от лудостта!
Re: Имотите падат с по над 8 880 евро на месец! Ударихме 65% надолу! Рекорден спад!
18-06-2009 - 00:20:26
avatar
Дивале, не го четкай момето! Ше ти висне на врата, та да се чудиш какво да го правиш!
Не го ли видиш колко е грАмотно? :]
Re: Имотите падат с по над 8 880 евро на месец! Ударихме 65% надолу! Рекорден спад!
18-06-2009 - 00:25:26
камелия Написал:
-------------------------------------------------------
> Дивале, не го четкай момето! Ше ти висне на врата,
> та да се чудиш какво да го правиш!
> Не го ли видиш колко е грАмотно?


Нали знаеш че съм пич ! Хич няма да се чудя
Освен това - което казах , ще го спазя на 100%

А ти представяш ли Ками , че дори не ме попитаха какво продавам :]
а това което продавам е атрактивно , но какво да се прави ........ *beer*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход