Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Преглед на печата 2

Публикувано от Imotenbalon 
Re: Преглед на печата 2
14-06-2009 - 17:10:07
avatar
acen1975 Написал:
-------------------------------------------------------
> КТРК,
> не мога да разбера защо гледате колко е
> номиналната цена за застрояване?тя вече няма
> значение...има значение в нормален маркет.
> мисля,че си в грешка,че цените ще паднат до
> 400-500 евро и после ще качат до 500-600
> евро........напротив точно края на тази година ще
> има тотален срив под 300 евро.

Асенски ще се появиш ли тук в края на годината да отбележим заедно "тоталния срив под 300 евро" ? smoking smiley Да не го отложим още веднъж за 2011г. примерно winking smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Преглед на печата 2
14-06-2009 - 17:38:38
да,ще се появя,обаче ти забрави да се появиш този месец,щото ако не ме лъже паметта,зимата говореше,че началото на лятото щяло да има ъп в имотите....и го знаеш,защото си в бизнеса и ни снасяш "вътрешна" информация....кво стана,а продавач/имотите качват ли се?оживи ли се пазара?отваряте ли нови брокерски места,или вече сте затворили агенцията?
кво стана с тезата ти,че ти,като брокер си в нещата и знаеш,а всякакви "емигранти" са далеч от бг и си нямат идея от нищо...и говорят така,защото си мечтаят да си купят евтини имоти,ама са изпуснали момента.......
Re: Преглед на печата 2
14-06-2009 - 17:45:26
avatar
А емигрант (не "гурбетчия"winking smiley, който се върне в тази кочина, за да си купи апартамент и да живее, трябва да получава орден Стара Планина за патриотизъм.


acen1975 Написал:
-------------------------------------------------------
> всякакви "емигранти" са далеч от
> бг и си нямат идея от нищо...и говорят така,защото
> си мечтаят да си купят евтини имоти,ама са
> изпуснали момента.......


Re: Преглед на печата 2
14-06-2009 - 17:55:24
avatar
acen1975 Написал:
-------------------------------------------------------
> да,ще се появя,обаче ти забрави да се появиш този
> месец,щото ако не ме лъже паметта,зимата
> говореше,че началото на лятото щяло да има ъп в
> имотите....и го знаеш,защото си в бизнеса и ни
> снасяш "вътрешна" информация....кво стана,а
> продавач/имотите качват ли се?оживи ли се
> пазара?отваряте ли нови брокерски места,или вече
> сте затворили агенцията?
> кво стана с тезата ти,че ти,като брокер си в
> нещата и знаеш,а всякакви "емигранти" са далеч от
> бг и си нямат идея от нищо...и говорят така,защото
> си мечтаят да си купят евтини имоти,ама са
> изпуснали момента.......


За кога казваш съм забравил нещо и съм казал, че има ще има ъп...я дай линк да си припомня smiling smiley Аз тези приятелю не развивам ти си по тази част smiling smiley Аз когато пиша нещо си заставам зад думите - а ако не съм сигурен не пиша - това обаче за някои хора не важи winking smiley Споко де тук сме след 6 месеца ще си говорим, но пък аз ако се разтърся с куку какви сте ги писали, че от февруари тази година вече драмата е гарантирана ама гледам нещо отлагате я smoking smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Преглед на печата 2
14-06-2009 - 18:21:11
дааа,ей са ше тръгна да търся кво си писал,че си нямам друга работа.....значи,сега казваш,че не си казвал,че пазара лятото ще се оправи........
ти си един от най големите защитници на ъпа и невъзможността имотите да падат......
колкото и да ме обеждаваш в противното,моа да питаш и другите форумци за това.....
са ако ще пееш друга песен,поне можеш да кажеш,че преди си сгрешил........
ама разбира се,това от теб няма да го чуеме,защото българина никога не греши
*beer*
Re: Преглед на печата 2
14-06-2009 - 18:27:16
avatar
acen1975 Написал:
-------------------------------------------------------
> дааа,ей са ше тръгна да търся кво си писал,че си
> нямам друга работа.....значи,сега казваш,че не си
> казвал,че пазара лятото ще се оправи........
> ти си един от най големите защитници на ъпа и
> невъзможността имотите да падат......
> колкото и да ме обеждаваш в противното,моа да
> питаш и другите форумци за това.....
> са ако ще пееш друга песен,поне можеш да
> кажеш,че преди си сгрешил........
> ама разбира се,това от теб няма да го
> чуеме,защото българина никога не греши
>


Еми аз асенка специално за лъжци като теб съм си сложил тези линкове в подписа, защото ти доста старателно по едно време се опитваше да ми вкараш думи в устата, които не съм писал тук и гледам не си се отказал, но форума помни, а аз помня като слон и ще бъда тук и догодина да си гикам с теб winking smiley Ако искаш търси линкове не те карам аз имам над 3000 мнения не си ги помня на изуст всички, но съм забелеязал, че четеш само което те устройва и изкарваш от контекста това-онова, но йок при мен зацикляш не за първи път smoking smiley *book*

Не държа да те убеждавам в нищо - ти си по убежденията, а аз съм по тяхното осмиване *book* :} spinning smiley sticking its tongue out

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Преглед на печата 2
14-06-2009 - 18:39:51
Продавач Написал:

> Продавач и подогодина ще е тук, но вие дали ще сте
> показвате тогава незнам

===========================================================
тук ше си,къде другаде?модераторската заплатка ще ти е the main income в близката петилетка........
междудругото,ако обичаш да си посредник в имотни сделки,има един начин да си такъв и аз ще те светна,нали сме форумни колеги и сме тук да си помагаме:

ако искаш да брокерстваш за в бъдеще,горещо те съветвам да изкараш един лиценз за съдия изпълнител,не за друго,а заради това,че съдия изпълнителите ще бъдат новите имотни брокери.........
и пак ще си в бизнеса с имоти...........
Re: Преглед на печата 2
14-06-2009 - 18:54:26
Асене, това което предполагаш е силно песемистичният ми вариант, за който и не искам да си помислям. Защото освен срив на цените, ще има и срив в банковата система. И независимо от това, че приеха гаранция на депозитите до определено ниво, поне две от големите банки ще фалират.
А за това е виновно правителството, което повече се заинтересува да отложи срива за след изборите, а не да остави банковата система и имотния сектор на пазарните принципи, които рано или късно щяха да го уравновесят.
Ако трябва да се изразя образно вместо да премести временна постройка върху дебел многогодишен лед, правителството реши да я пусне от 2 километра височина в последния момент.
Re: Преглед на печата 2
14-06-2009 - 19:14:02
разбира се,че банковата система ще колабира-от една година го виждам това.да финансираш ипотеки на по 1000 евро на кв в софето и на по 900-1500 евро по банко и морето е абурд ,колнящ не с некадърност,а с гаменщина.
кой ще поеме декапитализацията на имотите от банковата система?бог ли?
или ще стане някакво чудо на чудесата и имотите ще продължат да се качват.......
унсс образУванието ще струва скъпо на бг банкерите,на бг икономиката и на българина като цяло........
великата УНСС мисъл,че имота е актив ще ги удари като с парен чук,кога разбрат,че не винаги е актив,а дори може и пасив да е......в случаи като днес.....
резерва на бг е 11 милярда.от него са нужни 4 милиярда,за да не падне борда.
остават 7 милиярда,обаче в бъдеще ще намалят,защото вече бюджета е на дефицит-от резерва ще бъде покрит,както и рецесията ще изяжда резерва като гладен циганин,кутия шоколадови бонбони.........
до края на годината свободни пари от резерва ще са не повеч1е от 2-3 милярда.....
така че,правителството може да си позволи да подпомогне банковата система да не рухне,но само временно......до края на 2010 пари няма да има нито за банковата система,нито за борда............и тогава?
от къде банките ще намерят пари да покрият декапитализацията на имотите,и се спасят от пукането на балона,който самите те си направиха?????????
аз на обещания и приказки в пресата от малоумници като хърсев,орешарски и искров НЕ ВЯРВАМ.......аз вярвам само на цифрички.......а цифричките в сайта на БНБ говорят съвсем различни неща от това,което се говори в пресата от бг финансовите гурута..........
следващото бг правителство не мога да го мисля.......нито бг банките,нито производителите,нито строителите...нито никой....задава се по голяма криза от виденовата и дори и най големия финансов корифей няма да може да помогне,до такава степен е осрано всичко.......
по времето на виденов,когато бг за последен път беше в рецесия,над 50% от банките фалираха......сега се задава пак убийствена рецесия,дори вече е факт и правителството дори призна........колко банки ще издаянат тази рецесия?
добре,че в момента в целия свят не се дава на банка да фалира.......ако фалира,правителствата ги пемат......обаче ,ако бг реши да прави такова нещо,тогава лева ще девалвира не едно към 5,ами 1:100......някой трябва да покрие загубите и едиствения начин е чрез ограбване на населението,чрез девалвация.
или банките в бг ще оклюмат,или народа ще плати за да се спасят.друго решение няма от къде да се пъкне.......
Re: Преглед на печата 2
14-06-2009 - 19:14:08
Приели са дръжки. Приеха от коя дата да започне изплащането на грантираните влогове, но никой не казва на коя дата ще приключи едно такова събитие.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход