Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Анкета: Промяната на цените в София за четвъртото тримесечие на 2009 спрямо третото тримесечие на 2009 според НСИ

Публикувано от dragula 
Имаме 6 месеца да гадаем преди да разберем.
В един подходящ момент ще споделя и защо сега я пускам тази анкета. winking smiley


КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома
Аз гласувах за >3% защото октомври ще е най-силния спад (при 80-90% вероятност според определени информации), а той е в четвърто тримесечие... (лично предпочитам да не се случва, защото започна да ми писва и скоро ще мина в лагера на пунди smiling smiley )
dodo2 Написал:
-------------------------------------------------------
> Аз гласувах за >3% защото октомври ще е
> най-силния спад (при 80-90% вероятност според
> определени информации), а той е в четвърто
> тримесечие... (лично предпочитам да не се случва,
> защото започна да ми писва и скоро ще мина в
> лагера на пунди )

До пролетта все ще е така .Какжо ти е писнало.След 5 години надуване на балона е съвсем в реда на нещата година и половина да има постоянен спад.Цените ще се стабилизират през пролетта на нива от 2005 година.И аз не искам донякъде но съдейки по това което стана в ЕС с изклчение на Латвия нещата са си съвсем прогнозируеми.Дано тук не стане като в Латвия че жална ни майка тогава на всички.

dodo2 Написал:
-------------------------------------------------------
> Аз гласувах за >3% защото октомври ще е
> най-силния спад (при 80-90% вероятност според
> определени информации), а той е в четвърто
> тримесечие... (лично предпочитам да не се случва,
> защото започна да ми писва и скоро ще мина в
> лагера на пунди )

всички сме в лагера на Пунди
За Q2 не очаквам драстична промяна.Доста повече време ще отнеме.Статистиките на НСИ следват реалния пазар с 4-5 месеца закъснение.
dodo2 Написал:
-------------------------------------------------------
> Аз гласувах за >3% защото октомври ще е
> най-силния спад (при 80-90% вероятност според
> определени информации), а той е в четвърто
> тримесечие... (лично предпочитам да не се случва,
> защото започна да ми писва и скоро ще мина в
> лагера на пунди )
--------------------
докато не различиш гредата в собственото око от сламката в чуждото - няма да ти писне........има време.....
до тогава чети какво казват банкерите -те имат какво да ВИ кажат,нищо че не искате
да слушате *ok*
[profit.bg]
[money.ibox.bg]

мен специално ми писна отпрости люде,мечтаещи за сривове - които пък цяла година нещо не се случват, но пък нещо се вдигало,ма уж щяло да се срива,но всъщност сривовете се отлагали ,
------
все повече хора (полуумни) си задават въпроса - какво аджеба се случва,каква е тази криза,има ли всъщност реална криза или всичко е медиен балон,психоатака.....вие кога ще станете поне ПОЛУумни ???
----
докато всички почнете да се позамислювате и да понамалите глупостите са сметка на здравия разум - имотите отдавна ще са "заминали" - но не във вашата посока !

...............................................
за всеки балон - ИГЛА , за всяка дупка - ЧЕП
Радой Ралин winking smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-07-19 13:09 от пунди.
В. Маринова - изпълнителен директор на Банка ДСК.
"В последния месец се отчита нетен отрицателен прираст по депозити, тоест нови допълнителни средства за финансиране от клиентите не съществуват и не е необходимо да се предлагат такива високи лихвени проценти."

Ей на това му казвам изказване ... пари няма , следователно лихвите ще падат smiling smiley много яко smiling smiley

Когато на пазара нещо липсва , доколкото знам цената му нараства ??
пунди, само това, че пишеш, че има вероятност да няма криза (в реалния сектор, не имотите), говори за две неща - или си купил нещо "за инвестиция" и се мъчиш с празни приказки тук да манипулираш пазара (пълна глупост) или само седиш пред компютъра си и нямаш реална представа за това какво се случва в страната..

Всичките ти теории са безсмислени (въпреки ясната логика), когато висят във въздуха.
dodo2 Написал:
-------------------------------------------------------
> пунди, само това, че пишеш, че има вероятност да
> няма криза (в реалния сектор, не имотите), говори
> за две неща - или си купил нещо "за инвестиция" и
> се мъчиш с празни приказки тук да манипулираш
> пазара (пълна глупост) или само седиш пред
> компютъра си и нямаш реална представа за това
> какво се случва в страната..
>
> Всичките ти теории са безсмислени (въпреки ясната
> логика), когато висят във въздуха.


---------------------------
не се ласкай да мислиш,че искам точно ТЕБ да те убедя/разубедя в нещо !
за това е нужна ясна логика ,както пишеш - но не твоята ........
друга логика има - но ти е рано *angel*
-------
какъв съм аз да манипулирам пазар - какъв ще да е този пазар ????????
от много време се пишат "други" неща - но вие четете само онова,което ви харесва !
и този над теб - който коментира Виолина Маринова:................хухавелник
------
а тя е проста работата,но не е за п........и хора !
в превод думите й звучат така :

трябваще да се съберат парите на цървулите - даваха високи лихви.......(всъщност не съм чел такива договори за депозит........не съм сигурен,че лихвата е 10 % за година,май че имаше нещо от сорта - за периода на промоцията)
след като събраха парите на цървулите - трябва да раздават ОБРАТНО пари на цървулите..........и хоп........няма лихви по депозитите , ще намалят лихвите по кредитите за да станат атрактивни и пак ........поне това да се сетиш

палачинката винаги е с две страни !
примерно - лихви по депозити - 3.5 %
лихви по кредити - 8.0 %
-------
понеже друго няма д аразбереш - игра със самосвал - първо се товари - после се разтоварва , после се товари пак ,после..................
жилището си стои-изгорели са двама/трима с него,изплатили са го цялото - последния плаща наем..............куче влачи рейс

...............................................
за всеки балон - ИГЛА , за всяка дупка - ЧЕП
Радой Ралин winking smiley
Сбъркал си причинно следствените връзки тотално и от тук всичко, което си написал, е бла-бла.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход